לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם:
טלפון:
יישוב:
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

עבודות איטום

אוטמים את הבית בזול ונהנים מראש שקט

עבודות איטום ובידוד הן מבין השדרוגים הפשוטים ביותר שאפשר לעשות בבית אשר מגבירים את תחושת הנוחות בו פי כמה וכמה. פרט לכך שהן מונעות נזילות, הן גם עוזרות לכם לחסוך בחשמל על חימום וקירור ברמה משמעותית – עד מאות שקלים בשנה! אך מן הסתם כל אחד רוצה לחסוך כמה שיותר גם על העבודה החד פעמית הזו, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. באתר המשפצים בישראל תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר משתלמות מקבלני האיטום המומלצים והמנוסים ביותר בתחום, כשאנחנו משווים בשבילכם בין המחירים שלהם ויוצרים אצלם תחרות כדי לספק לכם את העלויות הזולות ביותר שניתן. השירות הזה מתבצע על ידינו בחינם ובלחיצת כפתור או שיחת טלפון אחת, ורק איתנו תוכלו לוודא שאכן תקבלו עסקה משתלמת מקבלן איטום מומלץ שיעשה עבודה איכותית.


 עבודות איטום

עד כמה האיטום משפיע על בידוד הבית?

פרט להגנה מפני חדירת נוזלים לקירות או לתקרות, כשאוטמים את הבית כמו שצריך מתקבל בידוד שמוביל לירידה של עד 5 מעלות בטמפרטורה של החלל הפנימי בחודשי הקיץ ועלייה של עד 5 מעלות בחודשי החורף. ההבדל הזה משפיע על הצורך שלכם להפעיל מזגן או חימום, כשבעונות מעבר כמו סתיו ואביב ספק שתצטרכו בכלל לעשות זאת עם בידוד איכותי. בנוסף, הבידוד משפיע גם על חדירת רעשים לתוך הבית, כך שאם אתם גרים באזור רועש תוכלו לקבל סוף סוף קצת שקט. זה חשוב לא רק לקירות חוץ, אלא גם לקירות פנים ובמיוחד לגבס, שידוע כחומר שאינו מבודד רעשים בצורה מיטבית.


 עבודת איטום


כמה משלמים על איטום?

על השאלה הזו אפשר לענות רק לאחר שיודעים באיזה חומר ישתמש קבלן האיטום כדי לאטום את הגג או הקיר שלכם. למשל, איטום גג עם חומר פולימרי יעלה בין 40-90 ₪ למ"ר, אך עלות עבודות איטום יעילות יותר עם יריעות ביטומניות יהיו גם במחיר גבוה יותר – בין 50-100 ₪ למ"ר. צריך לדעת גם האם יש צורך בפירוק רצפות, שייקר את המחיר בכמה מאות שקלים, ויש בנוסף עבודות מתקדמות שמצריכות שימוש בטכניקות וכלים מיוחדים, כמו למשל עבודות איטום בגובה שבהן עושים שימוש בציוד סנפלינג. עבורן תשלמו תוספת של בין 1,400-1,800 שקלים.

 

לא רק אוטמים – גם צובעים!

קבלני האיטום שנפנה אליכם לא עושים רק עבודות איטום וזיפות, אלא גם צובעים את הגג או הקיר שעליו עבדו ואתם לא תצטרכו להזמין אחריהם צבעים או לעשות את הצביעה בעצמכם. צביעה היא אף לעיתים חלק בלתי נפרד מתהליך האיטום, וחומרי הצבע שבהם משתמשים האוטמים הם בעלי יכולות שמשפרות את איכות הבידוד שיתקבל. עבודות איטום וצבע הן נפוצות בעיקר כשאוטמים אסבסט, קירות פנים וחוץ או גגות, אך אין בהן צורך כשאוטמים שטח מרוצף.