לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום בניין

איטום בניין ושמירה על התקינות שלו לאורך שנים

לעיתים קרובות מתעורר הצורך לבצע איטום בניין במטרה למנוע חדירה של מים למבנה בתקופת הגשמים. חברת הראשון באיטום מתמחה בביצוע מגוון רחב של סוגי איטום, תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר. עבודות איטום בניין דורשות רמה גבוהה של מקצועיות ומיומנות. מתי נדרשים הדיירים במבנה לבצע עבודות איטום בבניין? אילו סוגים של איטום קיימים ומה המשמעות שלהם? איך בוחרים קבלן שיבצע את עבודת האיטום בצורה המקצועית ביותר? מהו טווח מחירים לעבודות איטום שונות? היכן אפשר לקבל את עבודת האיטום המקצועית ביותר? גלו כבר עכשיו.


איטום של בניינים בשיטות מתקדמות
מחיר הכי זול בארץ
קבלני איטום מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
איטום קירות חיצוניים + איטום שלד בסנפלינג
שירות בפריסה ארצית רחבה 


לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום בניין משותף


מתי צריך לבצע איטום בניין משותף?

כל מבנה דורש עבודות תחזוקה מעת לעת. הטבע ומזג האוויר עושים את שלהם ואם הבניין לא מתוחזק ולא אטום היטב עלולים לחדור אליו מים בתקופת הגשמים. גם צינורות ואינסטלציה שלא טופלו תורמים את חלקם לפגיעה במבנה. איטום בניין משותף הוא בגדר חובה ולא סוג של המלצה. אף שדיירים בבניין משותף או הבעלים של מבנה עסקי עשויים להחליט על ביצוע איטום מבנה מדי פעם, הרי שבדרך כלל הגורם שמניע את הדיירים לפעול הוא חדירה של מים לבניין ופגיעה ברורה בתשתיות שלו, תוך שאיכות החיים של הדיירים בבניין הזה יורדת בהתמדה. לרוב, דברים כאלה קורים בכל עשור בערך.

 

איטום גג לבניין כולל איטום צנרת עם יריעות

איטום גג בבניין משותף

 

דרישה מצד הרשות המקומית בעניין של איטום לבניינים

אף שרבים אינם יודעים את זה, הרי שחלק מהתפקידים של הרשויות המקומיות והעיריות הוא לדאוג שבתחום השיפוט שלהן המבנים יהיו יציבים ולא תהיה סכנה לדיירים. הפקחים של הרשות המקומית, באישור מהנדס העיר, יכולים לדרוש מדיירים ומבעלי דירות במבנה לבצע איטום חיצוני לבניין או אפילו עבודות נוספות, אם נקבע שהעבודות הללו נדרשות לשמירה על יציבות המבנה.


איטום גגות בניין ומניעת חדירה של מים לתוך המבנה

חשוב שהדיירים בכל בניין מגורים ידאגו במשותף לביצוע האיטום של הגג. למעט מקרים מיוחדים, הגג נחשב לרכוש ולאחריות של כלל הדיירים. לכן גם המימון של פעולת האיטום חייב להתבצע במשותף, תוך שוועד הבית או נציגות הבית בוחרת את בעל המקצוע המתאים לביצוע איטום גגות בניין. מדובר בחלק הרגיש ביותר בבניין וחדירה של מים מהגג לתוך המבנה עלולה לפגוע בצורה משמעותית ביציבות שלו. בדרך כלל איטום גגות מתבצע מדי כמה שנים בשיטות שונות. איטום גג בניין משותף צריך לכלול גם עבודות תיקון שונות שישפרו את זרימת המים והניקוז שלהם מהגג.


איטום שלד בניין ושמירה על היציבות שלו

כבר הזכרנו כאן את העובדה שהאיטום של בניין והטיפול בו מפוקחים בידי הרשות המקומית. אחד הדברים שהרשויות המקומיות מקפידות עליהם הוא היציבות של מבנים והתקינות של השלד שלהם. איטום שלד בניין מהווה דרישה בסיסית ובמידה רבה של צדק. אם המצב הגיע לכדי כך שהשלד של הבניין נחשף, זה אומר שציפוי הבטון שלו וכל שאר הציפויים כבר נפלו וכעת השלד של הבניין חשוף לפגעי הזמן ומזג האוויר. המפגע המשמעותי ביותר לשלד עלול להיות הקורוזיה. הקורוזיה, שזה בעצם חלודה, מחלישה את השלד שעשוי ממוטות ברזל חזקים מאוד. ככל שעבודת איטום בניין טרומי תתעכב, כך הסכנה ליציבות ולעמידות שלו תגדל.


איך בוחרים קבלן איטום בניין?

הבחירה של איש האיטום המתאים ביותר לביצוע איטום מבנה חייבת להיעשות בזהירות רבה. בראש וראשונה, חשוב לוודא שהקבלן שנבחר יהיה רשום אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. עצם הרישום מעיד על הרמה המקצועית של הקבלן. בנוסף, צריך להסכים עם הקבלן על אופי העבודה שתבוצע ועל טווח הזמן שבו היא אמורה להתבצע. קבלן איטום בניין יהיה אחראי לכלל עבודות האיטום במבנה החל מאיטום הגג, עבור דרך איטום כלל הקירות החיצוניים במבנה וכלה בעבודות איטום של מרתף או מקלט, שנועדו בעיקר לשמירת היסודות של המבנה.


איך קובעים את המחיר של איטום ועל מה הוא מתבסס?

קבלני איטום מיומנים קובעים עבור איטום בניין מחיר שמתבסס על כלל העבודות הנדרשות אשר עליהן סוכם עם חברת הניהול או וועד הבית. סיכום העבודות צריך להיות תוצאה של דיון והבנה של השילוב בין הצרכים לבין היכולות של הדיירים במבנה למימון העבודה. להלן טבלת מחירים טנטטיבית לביצוע איטום בבניין על פי סוג העבודה:

סוג האיטום

מה זה כולל?

מה טווח המחירים?

איטום גגות ביריעות ביטומניות

איכות האיטום ביריעות ביטומניות קשורה בין השאר לעובי היריעה. האיטום כולל הכנה של הגג והנחה של היריעות הביטומניות באופן שיאטום את הגג בצורה הרמטית.

מחיר בטווח שבין 80 ₪ ל-100 ₪ למ"ר, לא כולל תיקונים משמעותיים בגג לפני האיטום.

זיפות גגות

זיפות גגות כולל תיקונים בגג וכן ביצוע עבודת הזיפות במטרה לאטום את כל החורים והסדקים שדרכם יכולה הרטיבות לחדור.

מחיר בטווח שבין 30 ₪ לבין 70 ₪ למ"ר. יש לסייד את הגג בכל שנה, יש לחדש את הזיפות מדי 5 – 7 שנים.

איטום חדר אמבטיה

מריחת חומר איטום קר על הקירות למניעת רטיבות.

250 ₪ – 500 ₪ למ"ר

איטום מרפסת מרוצפת

פירוק מרצפות ישנות, הנחת יריעות ביטומניות והחסרת הריצוף.

מחיר בטווח של 700 ₪ למ"ר לבין 1,000 ₪ למ"ר

איטום קיר חיצוני 10 מ"ר

התזת חומר איטום על הקיר.

מחיר בטווח שבין 100 ₪ למ"ר לבין 200 ₪ למ"ר. אם האיטום מתבצע באמצעות מומחי סנפלינג, המחיר יכול להיות גם כפול.


רוצים לבצע איטום בניינים יסודי ואיכותי? מעוניינים לשפר את העמידות של המבנה? צרו קשר כעת ותוך דקות ספורות קבלני איטום מקצועיים של הראשון באיטום יחזרו אליכם.