לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות באשדוד

איטום גגות באשדוד: המקצוענים שלנו לרשותכם 24/7

מחפשים קבלן איטום מעולה באשדוד לבדיקת הגג שלכם? גיליתם נזילה ואתם זקוקים לאיש איטום באשדוד מעכשיו לעכשיו? תנו לנו שתי דקות ונמצא לכם את האוטמים הטובים ביותר בסביבה!

כבר למעלה מ-15 שנים שאנו מתמחים באיטום כל סוגי הגגות ומצוידים בשיטות האיטום המתקדמות והמעודכנות ביותר. כל קבלני האיטום שלנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר על מנת להבטיח תוצאה עמידה ואפקטיבית והם זמינים עבורכם 24 שעות ביממה. תוכלו להזמין חברת איטום גגות באשדוד לכל פעולה נדרשת: החל מביצוע איטום לגג חדש לאחר בניה, דרך בדיקות שנתיות לגג לפני החורף ועד תיקון מקצועי לאחר הצפה. והמחיר? נמוך מהממוצע בשוק!


 איטום כל סוגי הגגות באשדוד במחיר הזול בישראל
החל מ-25 ש"ח למ"ר
 אוטמים גגות אסבסט, בטון, רעפים ועוד
איטום גג עם החומרים האיכותיים ביותר
תיקונים מקצועיים לאחר הצפה
אוטמים גגות חדשים לאחר בנייה
מחיר מיוחד לאיטום גג באשדוד לפונים דרך האתר
קבלן איטום עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים

 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
055-9378-500

איטום גגות באשדוד במחיר זול

אחריות כלולה במחיר של איטום לגג באשדוד

למרות שהגג שלכם עשוי מחומרים עמידים ביותר כמו בטון או רעפי פלדה, הוא נשחק עם הזמן, נסדק, נשבר ומתערער. יחד איתו, מתערערת גם שכבת האיטום הישנה במבנה שהולכת והופכת לבלתי יעילה עם השנים. לכן חשוב מאוד להזמין קבלן איטום גגות באשדוד לפחות אחת לשנה כדי לבדוק את הגג ואת שכבת האיטום הקיימת ולתקן את כל הליקויים. אנו מעניקים עשר שנות אחריות על איטום גגות מכל הסוגים ללא תוספת מחיר, כך שאם קיים ליקוי נטפל בו ללא דיחוי.


איטום גג בטון באמצעות יריעות ביטומניות באשדוד ברובע יא

איטום גג בטון באשדוד

אל תמתינו להצפות של החורף הבא!

בשנים האחרונות אנו חווים חורפים סוערים עם גשמים כבדים מאוד ולכן חשיבות האיטום עולה משמעותית. איטום לקוי או ישן מידי לא יוכל להתמודד בהצלחה גם עם כמות קטנה מאוד של מי גשמים ומספיק שהמרזב מעט סתום וקיימת בגג נקודה רגישה כדי ליצור הצפה חמורה! על אחת כמה וכמה במצב של סופה קשה, שבה הצפות מסוגלות לפגוש אתכם מהדלת או החלון ולצערנו הרב גם מהגג.

כדי להבטיח שדבר מזה לא יקרה לכם – אל תחכו שיהיה מאוחר מידי ובצעו איטום גג באשדודבמהלך הקיץ. סיבה נוספת להזמנת קבלני איטום מומלצים דווקא בקיץ, היא משום שחומרי האיטום זקוקים לייבוש מלא ורצוף במשך מספר ימים כדי להפוך ליעילים.

למה כדאי להזמין קבלן איטום אשדודי?

אשדוד היא עיר גדולה ומגוונת שבה תמצאו סוגי גגות רבים, מכל קשת החומרים האפשריים וצורות הבנייה. קבלן איטום מקומי וותיק שמכיר היטב את גגות העיר, יודע לזהות אותם כבר לפי הכתובת שלכם ולהגיע עם כל הציוד הדרוש לביצוע עבודה מהירה וממוקדת. העובדה שהקבלן מתנהל ביעילות וללא עיכובים, תבטיח מטבע הדברים גם מחיר נמוך יותר (לבירור על מחירי איטום מעודכנים לחצו כאן). 

סוגי הגגות באשדוד וכיצד אוטמים אותם

* איטום גגות בטון: יש לוודא שהגג נקי לחלוטין מפסולת, עצמים ולכלוך לפני ביצוע האיטום. בשלב הבא נמרח חומר מקשר בשם פריימר ועליו ניישם איטום במריחה של חומר אקרילי או פולימרי. בסיום, נתקין יריעות ביטומניות. אפשרות נוספת היא לבצע מריחה של זפת חם.

* איטום גגות מרוצפים באשדוד: בדרך כלל שכבת האיטום במבנה מיושמת לפני שמרצפים. לכן אם יש צורך לאטום מאפס או להחליף את האיטום הקיים, תבוצע הרמת מרצפות. הגג המרוצף מחייב שימוש ביריעות ביטומניות והתקנת נקז כפול. אם מדובר בתיקונים המתבצעים ללא הרמת מרצפות, יש להשתמש בחומרים אקריליים, פוליאוריטניים או ביטומניים משחתיים.

* איטום גגות רעפים באשדוד: חומרי האיטום הנבחרים מיושמים על פי סוג הרעפים הקיים. בדרך כלל נשתמש בחומרי איטום פולימרים או אקריליים. בחלק מהמקרים ניתן לאטום גם באמצעות יריעות ביטומניות.

* איטום גגות קלים: הבניה הקלה מפח, אלומיניום או איסכורית נהנית מתחזוקה פשוטה, מהירה וחסכונית. גם האיטום שלה הוא יחסית פשוט ומתמקד בנקודות התורפה סביב הברגות וחיבורים. בדרך כלל ניתן לשלב יריעות PVC או יריעות ביטומניות עם פולימרים גמישים או חומרים אקריליים.

* איטום גגות אסבסט: עבודה זו מחייבת אישורים מיוחדים, אלא אם נדרש בגג זה תיקון נקודתי. יש להשתמש בחומרים ייחודיים לאסבסט במריחה, שנועדו לנטרול הסיבים המזיקים של החומר.

כמה עולה איטום גג באשדוד? פחות ממה שחשבתם

אנו מקפידים לשמור על טווח מחירים הוגן ומשתלם לכל כיס, כך שתמיד תקבלו מענה מקצועי ומבלי שהדבר יהיה תלוי בהוצאות עתק. הצעת המחיר הסופית לביצוע איטום גגות באשדוד תהיה מול הקבלן בשטח והיא מתחילה מ-25 ₪ למ"ר עבור זיפות גג בלבד ותוכל להגיע גם ל-500 ₪ למ"ר אם משתמשים בחומר ביטומני משחתי.

המלצתנו היא להשקיע עכשיו כדי לקבל ראש שקט ובית יבש למשך שנים רבות. ככל שתדחו את הטיפול באיטום הגג, תתמודדו בהמשך עם נזילות כבדות יותר, עובשים, תקרה מתפוררת ואפילו הרס של מוצרים ורהיטים בבית, מה שיגרור הוצאות כבדות בהרבה מאלה שמוצגות כאן:

מהי שיטת האיטום?

לאילו גגות מתאימה השיטה?

המחיר לתושבי אשדוד

איטום וזיפות גגות

זיפות גגות באשדוד נועד על מנת להשיג בידוד יעיל ולמנוע התפתחות של עובשים ופטריות.

גגות רעפים וגגות בטון. במקרים מסוימים יהיה צורך בצביעת הזפת באקריל לבן, כדי להתמודד עם חשיפה גבוהה מאוד לשמש.

75 – 25 ₪ למ"ר

איטום בהתזה

ההתזה מתבצעת באמצעות מכונה מיוחדת או משאבת אוויר (תלוי בסוג הגג), כך שלא תתבצע עם מגע ידני.

גגות בגישה קשה, גגות משופעים, גגות עם עצמים או אובייקטים שלא מאפשרים הנחת יריעות.

100 – 85 ₪ למ"ר

איטום עם חומר ביטומני משחתי

יעיל לתיקונים נקודתיים ובייחוד לתיקונים ביריעה הביטומנית עצמה, דבר שחוסך החלפה.

כל גג שמיושמות בו יריעות ביטומניות שנפגמו, או גגות/ אזורים בגג שבהם לא ניתן ליישם יריעות כלל.

החל מ-500 ₪ למ"ר

איטום במריחה

מריחת האיטום מתבצעת לרוב עם חומרים אקריליים, שמתמודדים היטב עם טמפרטורות קיצוניות, מי גשמים וקרינת UV.

איטום לגגות מרוצפים, גגות עם שיפועים הכוללים ניקוז יעיל.

75 – 50 ₪ למ"ר

איטום ביריעות ביטומניות

יריעות מסוג SBS או APP בעלות תכונות ייחודיות שמשתלבות עם תכונות הגג הספציפי.

גגות בטון, גגות רעפים, גגות מרוצפים, גגות מבניה קלה כמו מתכת או פח.

125 – 60 ₪ למ"ר

איטום ביריעות PVC

פרישת יריעות שלא באמצעות הלחמה.

גגות מבניה קלה (שטוחים או משופעים) כמו איסכורית או פאנל מבודד, או גגות ירוקים.

100 – 60 ₪ למ"ר

20% הנחה על ביצוע איטום גג באשדוד בקיץ

רוב בעלי הנכסים נזכרים לטפל באיטום הגג בעונה הגשומה וקבלני האיטום בתקופה זו עמוסים מהרגיל. לכן אם תזמינו עבודת איטום בחודשי הקיץ, נשמח לסדר לכם הנחה בגובה של עד 20% מהמחיר המקורי. כך תוכלו ליהנות גם ממחיר נמוך יותר וגם מזמינות גבוהה של הקבלן, מבלי להיכנס לתקופה גשומה שתקשה על ביצוע האיטום. 

משווים וחוסכים יותר על איטום הגג שלכם

אין באמת צורך לחייג לעשרות קבלני איטום כדי לקבל הצעות מחיר ותוכלו להשתמש במערכת השוואות המחירים שלנו כדי לקבל את כל הנתונים שרציתם. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את אזור קבלת השירות ואת מיקום הנזילה ואנו נחזור אליכם תוך פחות מ-5 דקות עם הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר לאיטום גגות באשדוד. ההצעות שנאספות מתבצעות רק מבעלי מקצוע עם ניסיון מוכח ואף המלצות מעודכנות מלקוחות מרוצים. אנו לא עובדים מול בעלי מקצוע מפוקפקים. הראשון באיטום שמחים להיות הראשונים גם במחיר ובשירות ולספק לכם תמיד את העבודה המקצועית ביותר במחיר הכי משתלם.