לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בפרדס חנה

איטום גגות בפרדס חנה במחיר משתלם וזול

איך אוטמים גגות כמו שצריך, כמה עולה איטום גגות בפרדס חנה, האם בדיקת הצפה כבר כלולה במחיר, מה התנאים לאחריות שאנחנו מעניקים על האיטום והאם כל נזילה בגג מעידה על כשל באיטום? גלו את כל התשובות כבר עכשיו.

כשקיימת בעיה באיטום של הגג מדובר במצב לא נעים בלשון המעטה. לא רק שמי גשמים עלולים לחדור ברגע שתגיע עונת החורף והם יתחילו, אלא גם שהבית לא יהיה מבודד כמו שצריך מפני חום או קור, וזה מתבטא בסופו של דבר גם בתשלום החודשי לחברת החשמל על מיזוג או חימום. בדרך כלל אתם תגלו על בעיה באיטום של הגג רק כשיתחיל לרדת גשם, אז כמובן תחדור רטיבות לתוך הבית, אך מומלץ שלא תחכו עם זה עד לרגע האחרון. הזמינו כבר עכשיו חברת איטום גגות בפרדס חנה ודאגו להתכונן כמו שצריך לעונת החורף. אצלנו בחברת הראשון באיטום תוכלו לזכות במחירים זולים במיוחד אם תזמינו איטום לגג בזמן, וגם אם תזמינו איטום בתקופת החורף ובעיצומם של הגשמים, נתחייב להוזיל כל הצעת מחיר אחרת שתקבלו. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו ובררו כמה תוכלו לחסוך איתנו על איטום הגג שלכם.

 

 איטום גגות בפרדס חנה במחיר נוח לכל כיס
החל מ-25 ש"ח למ"ר
שיטות איטום מוצלחות, יעילות ובטוחות
אוטמים את כל סוגי הגגות: גג רעפים, גג שטוח ועוד
מבצע מטורף למזמינים איטום גג דרך האתר!
טיפול בנזילות מהגג או מקירות חיצוניים או פנימיים
ייעוץ בחינם על ידי קבלן איטום מומלץ ומנוסה


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:

 055-9378-500

איטום גגות בפרדס חנה בשיטות יעילות

איך אוטמים את הגג כמו שצריך?

קיימות שלל שיטות לאיטום גגות, ומי שעוסק במקצוע הזה חייב לדעת מתי להשתמש באיזו שיטה ובאילו חומרים מומלץ בדיוק להשתמש – מה נחשב איכותי יותר ומה נחשב איכותי פחות. הבחירה בשיטה הנכונה לאו דווקא תהיה תלויה באיש האיטום, אלא בסוג הגג שאותו אוטמים, אך בחירת החומרים הנכונים והמומלצים לאיטום גגות מסוגים שונים תמיד תהיה תלויה בידע ובניסיון של איש האיטום. לפניכם פירוט קצר על סוגי הגגות שניתן למצוא בפרדס חנה והדרכים המומלצות לאטום אותם.

סוגי גגות נפוצים בפרדס חנה

שיטות האיטום הנבחרות

איטום גגות בטון

אוטמים גם גגות בטון עם שכבת איטום קיימת בעלת כשלים – במחיר זול

אם ניתן, עדיף לאטום ביריעות ביטומניות סופרטייט. במקרה שזה לא מתאפשר, נשתמש בזפת חם או בחומרים אקריליים ופולימריים.

איטום גגות קלים

גגות להרכבה פאנל מבודד, אלומיניום או פלסטיק.

מכיוון שאלו גגות שמצויים לרוב תחת השמש, עדיף לאטום אותם עם חומרים פוליאוריטניים שעמידים בפני קרינת UV, למשל היפרדסמו LV. אפשר לאטום גגות אלומיניום גם עם יריעות סופרטייט אלומיניום.

איטום גגות מרוצפים בפרדס חנה

עדיף לאטום כמו שצריך מתחת לרצפות, אך לא תמיד חייב – הכל תלוי בבחירתכם ובתקציב שלכם.

מתחת לריצוף משתמשים ביריעות ביטומניות ומתקינים נקז דו מפלסי אם לא קיים אחד כזה ברצפה. מעל לרצפות משתמשים בחומרים גמישים ואלסטיים או פוליאוריטניים.

איטום גגות אסבסט

יש להיזהר מאוד מגגות אסבסט שבורים שמצריכים איטום, מכיוון שהם עלולים לשחרר חומרים מסוכנים.

חומרים כמו מריס 250 על בסיס פוליאוריטן יעשו עבודה מצוינת, ואחרי האיטום מומלץ מאוד גם לצבוע את הגג בצבע לבן אקרילי.

איטום גגות רעפים בפרדס חנה

אם יש נזילה מהגג צריך לבדוק גם את המרזבים ואת השיפועים של הרעפים – ייתכן שלא צריך כלל לאטום ורק לבצע תיקונים קלים וטיפול פשוט בגג.

אם קיים סדק בגג צריך לתקן אותו עם חומר אקרילי או להחליף את הרעף הסדוק. ניתן להדביק גם יריעות ביטומניות על גבי הרעפים.

כמה עולה לאטום את הגג?

כל שיטת איטום מתאימה לסוג גג אחר, וכל שיטת איטום גם גוררת עלות שונה לעבודה. המחיר כמובן יהיה תלוי גם בגודל הגג, וככל שהוא יותר גדול, כך המחיר למ"ר יורד. אם תזמינו איטום לפני החורף תשלמו 20% פחות מהמחיר שאנו גובים בתקופת החורף העמוסה, אז כדאי מאוד לאטום את הגג כמה שיותר מוקדם כדי לחסוך במחיר.

איך אוטמים את הגג?

כמה עולה לאטום גג?

כמה עולה זיפות גגות בפרדס חנה?

הזיפות לא רק מונע רטיבות ונזילות, אלא גם מונע חדירת חום אל מתחת לגג.

75 – 25 ₪ למ"ר

מה מחיר איטום בהתזה?

אם עבודת האיטום תהיה לא יעילה בשום שיטה אחרת – למשל אם יש דודי שמש על הגג ואי אפשר להניח יריעות ביטומניות – ניתן לאטום בהתזה.

100 – 85 ₪ למ"ר

מה עלות איטום במריחה?

כל עוד יש ניקוז תקין בגג, ניתן לאטום אותו עם חומרים אקריליים במריחה ידנית.

75 – 50 ₪ למ"ר

כמה עולה איטום ביריעות ביטומניות?

את הגג אוטמים עם יריעות APP שמגיעות בעובי 5 או 4 מ"מ. לאיטום ראשוני משתמשים ביריעות 5 מ"מ ולתיקונים משתמשים ביריעות 4 מ"מ.

125 – 60 ₪ למ"ר

מה מחיר איטום ביריעות PVC?

אלו הן יריעות פלסטיק פשוטות שמתאימות לאיטום גגות ירוקים או קלים.

60 – 100 ₪ למ"ר

כמה עולה איטום עם חומרים ביטומניים משחתיים?

בחומרים אלו משתמשים לביצוע תיקונים נקודתיים בגג שכבר נעשה בו איטום בעבר.

החל מ-500 ₪

בדיקת הצפה כבר כלולה במחיר

יש רק דרך אחת לוודא שהאיטום נעשה כמו שצריך, וזה בדיקת הצפה. הבדיקה הזו מעניקה מידע לא רק על איכות האיטום, אלא גם על חוזק החומר שבו נעשה שימוש, כשהיא מראה שהוא מצליח להישאר יעיל ולאטום גם לאחר שכמות גדולה של נוזלים הציפה את הגג. קבלן איטום גגות בפרדס חנה תמיד יבצע בדיקת איטום בסיום העבודה, זאת למעט במקרים שבהם אי אפשר לבצע אותה מחשש להריסת האיטום, למשל כשאוטמים עם צבעים אקריליים.

איטום גג בפרדס חנה כולל אחריות

אז נעשתה בדיקת איטום והאיטום התגלה כיעיל ועמיד, אך האם זו ההבטחה היחידה שאנחנו נותנים לכם לכך שעשינו עבודה טובה? ממש לא! אחרי כל איטום וזיפות גגות אנחנו מעניקים לכם כתב אחריות שכבר כלול במחיר שאתם משלמים. עם זאת חשוב מאוד לציין שיש כמה תנאים שבהם האחריות אינה תקפה, למשל אם נתתם לאיש מקצוע אחר לטפל ביריעות ביטומניות שאטמנו לכם איתן את הגג. לא נוכל הרי להתחייב לתקן בחינם בעיות שמישהו אחר יצר. כל עוד התקלה באיטום התרחשה באופן טבעי או בגלל כשל שקשור לעבודתנו, נוכל לתקן אותה מבלי לדרוש על כך תשלום נוסף. לכן אם ישנה תקלה באיטום שמצריכה תיקון, הזמינו קבלן איטום מומלץ מטעמנו ונוכל לאטום לכם שוב את הגג מבלי שתצטרכו לשלם שוב.

האם כל נזילה מעידה על כשל איטום בגג?

התשובה הקצרה היא לא, אף על פי שלרוב זה אכן המצב. השאלה היא איפה בדיוק מחלחלים המים ולאן הם מגיעים. אתם אולי רואים למשל נזילה שמתבטאת בכתם גדול בפינת הקיר, אך לאחר בדיקה של איש איטום בפרדס חנה ייתכן כי מדובר למעשה בכשל איטום בקיר עצמו ולא בגג. לכן אם אטמתם לאחרונה את הגג ועדיין יש נזילה, אל תשערו מיד שהבעיה היא בכשל באיטום – יכול להיות שפשוט צריך לאטום אזור נוסף במבנה כדי להימנע מנזילות שכאלה. אנחנו כמובן נוכל גם לבצע איטום קירות של הבית בעלות משתלמת.