לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בקריות

איטום גגות בקריות במחיר הזול ביותר – עם אחריות

איך הכי עדיף לאטום גג באזור הקריות, האם אפשר לאטום גג מרוצף מבלי להרים את הריצוף, למה מומלץ לאטום את הגג עם יריעות ביטומניות, כיצד מתקנים כשלי איטום בגגות רעפים, מתי צריך לקבל אישור לאיטום גגות אסבסט, מה היתרון באיטום הגג בתקופת הקיץ, לכמה זמן נמשכת תקופת אחריות של איטום גגות בקריות וכמה עולה לאטום גג? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

בדרך כלל תושבי הקריות מגלים שיש כשל באיטום הגג שלהם רק כשמתחיל הגשם, ואז הם מיד מרימים אלינו טלפון ומבקשים שנגיע באופן מידי. למזלם, אנחנו תמיד זמינים גם להגעה מידית, ואנחנו לא מאפשרים לשום לקוח לחכות זמן רב עד שיגיע אליו איש איטום בקריות. חברת הראשון באיטום גאה להיות המהירה, המסורה, ההגונה והזולה ביותר באזור הקריות, ואם אתם לא מאמינים, אתם מוזמנים לנסות אותנו. אנחנו מתחייבים בפניכם שמחירי איטום כמו שלנו לא תמצאו אצל שום חברת איטום אחרת באזור, ואם מצאתם – נתחייב להוזיל גם את הצעת המחיר שלה. התקשרו אלינו עוד היום ונגיע אליכם כבר עכשיו!


 איטום כל סוגי הגגות בקריות במחיר מבצע מטורף
החל מ-25 ש"ח למ"ר
שיטות איטום יעילות: יריעות ביטומניות, איטום בהזרקה ועוד
משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר
מציעים מבצעים לאיטום גג בעונת הקיץ
איטום לגגות ישנים ולגג אחרי הבנייה
ייעוץ בחינם על ידי קבלן איטום מנוסה

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום גגות בקריות עם קבלן איטום מומלץ

איטום גגות בטון בקריות – איך עדיף לעשות את זה?

ישנן שלל שיטות שונות לאיטום גגות בטון, ושיטת האיטום הנבחרת משתנה על פי גורמים רבים שאותם אנחנו בודקים בשטח. האם יש שיפוע טוב לגג? האם נעשה כבר בעבר איטום לגג? וכמובן – מה התקציב שלכם לאיטום הגג?

אם בעבר היו עושים רק זיפות גגות בקריות, היום השיטות הן שונות לחלוטין, אף על פי שהן לעיתים מערבות עדיין את הזפת החמה והידועה. בין השאר ניתן לאטום עם יריעות ביטומניות, חומרים פוליאוריטניים משחתיים, חומרים אקריליים ופולימריים או חומרים ביטומניים משחתיים.

מחיר איטום גג בטון בבניין ישן: 110 – 25 ₪ למ"ר.

איטום גגות מרוצפים בקריות ללא הרמת ריצוף

הדבר שאנשים חוששים ממנו יותר מכל באיטום זה שהוא יצריך עבודת שיפוץ רצינית שתעלה כסף רב, אך זה לא תמיד המצב. ראשית נציין שגם אם צריך להרים את הרצפות, אין סיבה שתשלמו הרבה על האיטום, אך באופן כללי לא תמיד חייב לעשות זאת, כשניתן לחסוך עוד יותר על ידי איטום על גבי הריצוף. עושים את זה על ידי פתיחת הפוגות ומילוי ברובה אפוקסית.

אם בכל זאת בוחרים להרים את הריצוף, כמובן שהאיטום יהיה יעיל למשך שנים רבות יותר, והכל תלוי ברצון ובתקציב שלכם. כשעושים את זה כך, מיישמים שכבת בטון בין הרצפה לקירות, מלחימים יריעות ביטומניות, מרצפים מחדש וממלאים עם רובה אפוקסית.

מחיר איטום גג מרוצף בקריות בלי פירוק רצפות: 45-140 ₪ למ"ר.

עלות איטום גג מרוצף עם פירוק רצפות: 900 – 650 ₪ למ"ר.

היתרונות של איטום ביריעות ביטומניות בקריות

השיטה הטובה ביותר לאיטום גגות היא בעזרת יריעות ביטומניות, וזאת מהסיבה שהיריעות חוסמות לחלוטין חדירת מים אל מתחת לגג. אך אם למעשה כל שיטת איטום אחרת מספקת את אותה התוצאה – למה ללכת על יריעות? מכיוון שבעזרת היריעות מקבלים פיתרון ארוך טווח, כשבסופו של דבר, אם צריך לבצע תיקונים, הם יהיו זולים מאוד ביחס לאיטום מחדש בעזרת שיטות אחרות.

עם יריעות ביטומניות ניתן לאטום כמעט כל גג, בין שהוא מרוצף, עשוי מבטון או מכוסה רעפים, וכמובן שמשלבים את האיטום ביריעות עם איטום בעזרת חומרים אחרים, כמו רובה אפוקסית לריצוף או זפת על גג בטון. היריעות יכולות להגיע גם בעיצובים שמדמים רעפים, אם למשל אתם מעדיפים לשמור על המראה אסתטי של הגג.

מחיר איטום גג ביריעות ביטומניות: 90 – 60 ₪ למ"ר.

מתקנים כשלי איטום גגות רעפים בקריות בזול

גגות רעפים לא אמורים לדלוף כלל, מכיוון שהם בנויים בצורה שמאפשרת ניקוז יעיל של מי גשמים. ובכל זאת קורה שישנה זליגת מים מבין הרעפים, וזה בדרך כלל בגלל כשל כזה או אחר שנוצר לאורך הזמן. זה יכול להיות סדק שנוצר עקב הליכה על הרעפים, תזוזה טבעית של המבנה לאורך השנים או פשוט מרזב סתום שגורם לאגירת מי גשמים.

ישנם גם כשלים שנובעים מהתקנה לא נכונה של הרעפים, וכפי שאתם מבינים – לא כל נזילה בגג רעפים דורשת איטום עם חומרים מיוחדים. קבלן איטום גגות בקריות מטעמנו יגיע אליכם לבדיקת הרעפים ויוודא האם אכן צריך ליישם חומרי איטום או לא. אם כן, סביר להניח שיאטום עם יריעות ביטומניות מתחת לרעפים או עם חומרים אקריליים או פולימריים, בהתאם לסוג הרעפים, או על ידי שילוב מספר שיטות איטום במקביל.

מחיר איטום גג רעפים בבית פרטי: 25-100 ₪ למ"ר.

איטום גג אסבסט ללא צורך באישורים מיוחדים

חשוב מאוד לאטום אסבסט לא רק כדי למנוע נזילות, אלא גם כדי שלא לאפשר לו להתפורר ולהוות מפגע סביבתי. אסבסט לא מצריך איטום וזיפות גגות, מכיוון שזפת חמה היא לא חומר שמיישמים עליו. כדי לאטום גג אסבסט צריך להשתמש בשיטות בטוחות שלא מסכנות את הסביבה בהתפשטות החומר, ולשם כך משתמשים בחומרי התזה שעשירים בדבק, עליהם צובעים עם צבע יסוד ועליו צובעים עם צבע אקרילי על בסיס מים.

אך כפי שאולי ידוע לכם, עבודות על גגות אסבסט מצריכות פעמים רבות אישורים מיוחדים מהמשרד להגנת הסביבה – אותו מקבל קבלן האיטום לפני תחילת העבודה. עם זאת, לא תמיד צריך לחכות לקבלת אישורים שכאלה וניתן לקבל פטור מכך, אם למשל שטח לוח האסבסט לא עולה על 50 מ"ר, ולא יותר משליש משטחו אינו סדוק, שרוף או שבור. גם אם צריך לקבל אישור, אנחנו דואגים לכך ואתם לא צריכים להתעסק בנושא זה.

עלות איטום גגות אסבסט: 75 – 55 ₪ למ"ר.

קבלו הנחה על איטום גג בקריות בקיץ

אנחנו תמיד מעדיפים שהלקוחות שלנו יזמינו את שירותינו דווקא בעונת הקיץ. למה? מכיוון שכל עוד הגג אינו לח, אנחנו יכולים להתחייב לכך שחומרי האיטום ייצמדו אליו הרבה יותר טוב ושהעבודה שנעשה תחזיק מעמד למשך כמה שיותר שנים. אף על פי שאתם מקבלים מאיתנו אחריות על העבודה, כמובן שנעדיף לסיים אותה בפעם אחת מבלי שנצטרך לחזור לביצוע תיקונים, ועל כן אנחנו מעודדים אתכם להזמין איטום בקיץ, ונותנים לכם על כך צ"ופר – 20% הנחה על כל עבודות האיטום.

לכמה זמן תקפה האחריות על איטום הגג?

האחריות שאנחנו מספקים על איטום גגות נעה בין שנתיים עד 10 שנים, בהתאם לסוג האיטום והגג, כשבמהלך זמן זה, כל תיקון שנדרש לאיטום נעשה על ידי קבלן איטום מומלץ ומנוסה ללא תשלום נוסף, בהצגת כתב האחריות. עם זאת חשוב לציין שיש כמה מגבלות שעליכם לשים לב אליהם. למשל, אם הכשל באיטום נוצר כתוצאה מכך שעליתם לגג והרסתם את האיטום בשל פעולות שביצעתם בעצמכם, או אם הזמנתם חברת איטום גגות בקריות שביצעה אצלכם פעולות נוספות, הרי שלא נוכל להתייחס לנזק שנעשה ככזה שנוצר בעקבות עבודה רשלנית שלנו.