לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות עץ

איטום גגות עץ: הגנה מלאה מחורים בגג ובכיס

גג עץ משדר כפריות וחמימות ולכן הוא נחשב לאחד מחומרי הבניה הנפוצים והמבוקשים ביותר. ועם זאת, איטום גגות עץ נחשב למלאכה לא פשוטה, המתבצעת על ידי בעלי מקצוע מנוסים בלבד. אצלנו תמצאו קבלני איטום ברמת המקצועיות והמומחיות הטובים ביותר, המשתמשים בחומרים איכותיים ומבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר. כל זאת תוך שמירה על מחירים הוגנים לאורך כל השנה ובטווחי הגעה קצרים ביותר לבית הלקוח.

איטום גג עץ מחיר החל מ-40 ש"ח למ"ר
איטום גגות עץ משופעים עם יריעות אלומיניום 
אחריות מלאה על כל העבודה דרכנו
שירות בכל הארץ!

לייעוץ והצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום גגות מעץ עם אחריות

מדוע לא כל שיטת איטום מתאימה לגגות העץ?

הגג שלכם זקוק לאיטום הרמטי, המונע נזילות ודליפות מים. אז איך אוטמים גג מעץ שכידוע, עלול להישחק ולסבול מנזקים רבים? קיים מגוון רחב של טכניקות איטום וחומרי איטום, אך לא כולן יוכלו להתבצע על גג העץ שלכם. זיפות למשל, הורס את שכבת העץ העליונה. את חומרי האיטום האקריליים לא ניתן להסיר והיריעות הביטומניות שנחשבות לפתרון איטום אידיאלי, מצריכות הדבקה שלא תמיד מתאפשרת על עץ.

כיצד בכל זאת ניתן לאטום את הגג?

אם סוג העץ מסוגל לאפשר שימוש ביריעות הביטומניות, קבלן האיטום ישתמש בהן לאחר מריחה של שכבת יסוד באמצעות חומר משחתי. התוצאה היא גג אטום ואיכותי שעמיד מפגעי מזג האוויר ומים, המספק בידוד תרמי מוצלח. אם לא ניתן לאטום ביריעות ביטומניות, לרוב ישתמש בעל המקצוע ביריעות אלומיניום המודבקות על הלוחות. שיפורים וטכנולוגיות חדישות בענף הבניה יצרו בשנים האחרונות מענה יעיל גם עבור איטום גגות עץ משופעים, כאשר ניתן להתאים להם יריעות הדבקה עמידות ודקורטיביות, השומרות על מראה העץ המקורי.  

כמה עולה איטום גג מעץ?

קבלן האיטום לוקח בחשבון את שטח הגג במ"ר ואת השיטה הנדרשת לאיטום גג יעיל, על מנת לספק הצעת מחיר מדויקת לביצוע העבודה. אנו מתחייבים לשירות מהיר ומקצועי במחיר הוגן ושקוף ועל כן מספקים טווח אפשרי לביצוע העבודה:

עם מה אוטמים?

כמה עולה לאטום גגות עץ בשיטה זו?

יריעות ביטומניות המונחות מתחת לגג

50-100 ₪ למ"ר

מריחת חומר פוליאוריטני משחתי

85-135 ₪ למ"ר

מריחת חומר פולימרי משחתי

40-90 ₪ למ"ר

הראשון באיטום מסדרים לכם 20% הנחה!

בין אם בניתם מבנה חדש הזקוק לאיטום מאפס ובין אם מדובר בחידוש איטום תקופתי, נשמח להעניק לכם איטום איכותי בכל הזמנה לאורך חודשי הקיץ עד 20% הנחה!

הקיץ נחשב לתקופה האידיאלית לבדיקות ותיקונים במידת הצורך. בעונה זו האקלים יבש וחם והדבר מאפשר לחומרי האיטום להיקשר ולהתייבש היטב. אל תמתינו לבואו של החורף רק כדי לגלות עובש חמור או נזילת מי גשמים בגג העץ היוקרתי שלכם! הזמינו אותנו בחודשי הקיץ והעניקו לעצמכם ראש שקט, בית יבש ומחיר משתלם במיוחד. 

יש גם תקופת אחריות מורחבת

לא כל קבלני האיטום מסוגלים לספק אחריות לעבודתם, בייחוד לא במצב של שימוש בחומרים זולים. לעומת זאת, אצלנו כל הלקוחות מרוויחים ונהנים מאחריות של עד 10 שנים על איטום גג עץ שהוזמן! אנו שמחים וגאים לספק לכם הגנה יעילה נוספת, שתאפשר לכם להזמין את קבלן האיטום לתיקונים או לבדיקה חוזרת של הגג ולעבור את עונת הגשמים הקרובה יבשים ורגועים.