לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גג שינגלס

איטום גג שינגלס – שירות מקצועי במחיר משתלם

למה גגות שינגלס מצריכים איטום אם מטרתם לאטום את הגג, איך אוטמים אותם, מה השיטה הזולה ביותר של איטום גג שינגלס, מה השיטה היקרה ביותר לעשות את זה וכמה עולה לאטום גגות שינגלס? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו.

גגות שינגלס יכולים לדלוף משלל מקומות – בין חיבורי הרעפים, דרך חורי המסמרים ובאזורים פינתיים בגג שבהם יש אלמנטים שונים, כמו למשל ארובה, תעלת אוורור או חלון. בכל אחד מהמקרים האלה צריך לאטום את האזור – בין אם בעזרת חומר איטום ובין אם על ידי ביצוע תיקונים כאלה ואחרים לרעפים פגועים. בטווח הקצר, שימוש בחומרי איטום גג שינגלס יהיה זול יותר, אולם בטווח הארוך עדיף לבצע תיקונים או אפילו להחליף את גג השינגלס ביריעות ביטומניות נדבקות מעצמן בעיצוב רעפים, ואנחנו נוכל לסייע לכם בכל אלה ובמחיר זול ומשתלם. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בגג השינגלס שלכם.

איטום גג שינגלס מחיר הכי זול - בהתחייבות!
אחריות מלאה על העבודה
איטום עם יריעות ביטומניות - מניעת חדירת מים
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר 
שירות בכל הארץ!

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום גג שינגלס במחיר זול

למה צריך לאטום גגות שינגלס?

יש יצרנים שיבטיחו לכם שרעפי השינגלס שלהם אטומים בפני מי גשמים. אמנם זה אכן יכול להיות המקרה אם רוכשים רעפי שינגלס איכותיים, אך למעשה הכל תלוי בדרך שבה מתקינים אותם ובאלמנטים אחרים שנמצאים סביבם. ברוב המקרים מומלץ לשלב את השינגלס עם יריעות ביטומניות תחתיהם, זאת כדי לוודא שמתקבל איטום מוחלט, וכמובן שאי אפשר לפסוח על איטום באזורים שבהם השינגלס נפגשים עם גורמים אחרים, כמו חלונות או ארובה. כך או כך, גם אם השינגלס הצליחו לאטום את הגג, בסופו של דבר הרעפים האלה יספגו נזקים שיצריכו איטום. לכן אל תסמכו על גג השינגלס לבדו שיגן על הבית שלכם מפני חדירת מי גשמים.

עם מה עושים איטום גגות שינגלס?

דליפות קטנות שמתרחשות בסביבת חורי המסמרים ניתן לאטום עם חומר אקרילי, ואילו דליפות שנובעות מפתחים בין הרעפים אפשר לאטום עם אספלט קר. למעשה, כל בעיה של רטיבות שחודרת דרך הרעפים ניתן לפתור בעזרת איטום גגות שינגלס. גם אזורים בסביבת תעלות ניקוז או אוורור ניתן לאטום עם חומר אקרילי בהתזה, כשחומר האיטום ממלא את החריץ שקיים בין הרעפים לגג.

השיטה הזולה ביותר – איטום שינגלס עם זפת

ניתן לאטום את גג השינגלס גם עם זפת חמה, שלמעשה משמשת כפתרון הטוב ביותר באזורים שבהם הרעפים מעט משוחררים וחושפים את הגג שתחתם. זוהי שיטה זולה מאוד לאיטום גג והיא מספקת לכם פתרון לטווח בינוני, אולם אם אתם מעוניינים באיטום איכותי יותר, מומלץ להעדיף שיטה אחרת ויקרה יותר.

השיטה המומלצת – איטום לשינגלס עם יריעות ביטומניות

הדרך הטובה והמוצלחת ביותר לאטום גג שינגלס היא בעזרת יריעות ביטומניות, שלמעשה מונעות כל אפשרות של חדירת מים אל מתחת לרעפים, וזאת ללא שימוש בחומרים למריחה או להתזה. למרבה המזל, כשעושים איטום גג שינגלס שיפוע כמעט תמיד קיים כבר, מה שחובה שיהיה ליריעות הביטומניות, וזאת מכיוון שהשינגלס עצמם מיועדים לגגות עם שיפועים חדים. אמנם זה דורש לפרק את השינגלס ולהתקין אותם מחדש על גבי היריעות, אך זהו למעשה הפתרון היחידי שיספק לכם איטום יעיל לטווח ארוך במיוחד.

מומלץ לשקול – הסרה של השינגלס ואיטום עם יריעות בלבד

במקום להתקין יריעות ביטומניות ועליהן שוב רעפי שינגלס, אנחנו ממליצים לכם לשקול פתרון אחר, והוא הדבקת יריעות ביטומניות במראה דמוי רעפים. זה למעשה יאפשר לכם הן לוודא שהגג שלכם אטום כהלכה עם יריעות, והן יחסוך לכם במחיר של התקנת השינגלס, שכן המראה של הגג שלכם יישאר אסתטי, יפה וכמעט בדיוק כמו זה שמתקבל עם רעפי השינגלס. שקלו את הרעיון הזה ודברו על כך עם קבלני איטום מומלצים שיגיעו אליכם – יתכן שזה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף וכאבי ראש בטווח הארוך.

כמה עולה לאטום גג שינגלס?

אנחנו דואגים לכם למחיר משתלם בכל הנוגע לצרכי האיטום שלכם, כשאצלנו תשלמו על איטום גג שינגלס מחיר שמתחיל ב-55 ₪ למ"ר. כדי שתקבלו הצעת מחיר מדויקת נצטרך להבין מה נדרש בדיוק לגג שלכם ומה התנאים שאיתם נעבוד, ותוכלו לקבל מאיתנו כבר עכשיו הצעת מחיר בטלפון במהלך שיחה איתנו – ללא התחייבות!