לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום דירת גן או וילה

איטום דירת גן או וילות ולמה חשוב לבצע אותו

אחת הבעיות שעלולות להטריד את הבעלים והדיירים בבתים משותפים, מבנים, דירות גג או וילות היא הבעיה של חדירת מים לתוך המבנה. אם בתוך המבנה הדאגה היא בעיקר לשמור על התקינות של האינסטלציה, הרי שכאשר מדובר בקירות החיצוניים הבעיה העיקרית היא מניעת החדירה של מי גשמים לתוך המבנה. קבלני איטום מנוסים של הראשון באיטום מתמחים בנושא האיטום ומכירים אותו על בוריו. מה ההבדל בין איטום דירת גן לבין איטום של בניין רב קומות? מה העלות של איטום? איך בדיוק מתבצע תהליך האיטום? האם יש עונה מועדפת לביצוע העבודה? גלו כבר עכשיו.

 איטום וילות ודירות גן במחיר ללא תחרות!
ביצוע עבודות איטום עם 100% הצלחה
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בלבד
טיפול בנזילות מגגות וקירות - כולל איתור נזילות
ייעוץ בחינם בבית הלקוח

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום דירת גן או וילה כולל יסודות

מה ההבדל בין איטום מבנה רב קומות לאיטום וילה?

עבודת האיטום במבנים רבי קומות ובמבנים חד קומתיים או דו קומתיים לא שונה באופן מהותי. בשלב הראשון של איטום דירות גן או איטום מבנים רבי קומות צריך לזהות את המקומות הבעייתיים. אמנם נכון לומר שמלאכת האיטום מתבצעת בכל הקיר אבל הדגש חייב להיות על המקומות הבעייתיים שזוהו מראש עוד לפני התחלת העבודה. עם זאת, יש הבדל בין שני סוגי העבודות. ההבדל נוגע בעיקר לאופן הביצוע של האיטום ולא למהות. איטום וילה או בית דו קומתי נמוך יכול להתבצע כאשר העובדים מסתייעים בסולמות. כשמדובר על איטום מבנים גבוהים צריך למצוא דרכים יצירתיות לביצוע העבודה שאחת מהן היא גלישת סנפלינג

העלות של איטום וילות ואיך היא מחושבת

העלות של איטום בתים פרטיים או ווילות נגזרת מההשפעה של כמה גורמים. בראש וראשונה, העלויות של האיטום מושפעות מהגודל של הנכס. המחיר עבור איטום מעטפת לוילה חד קומתית יהיה שונה מאד מהמחיר של איטום לווילה דו קומתית, שלא לדבר על הגודל של הווילה וההיקף שלה. דבר נוסף שעשוי להשפיע על התמחור הוא החומרים שבעזרתם יעשו המומחים לאיטום את העבודה. לדוגמה – יש הבדל בין איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות ובין איטום באמצעות זיפות הגג. לפיכך, התשובה הטובה ביותר לשאלה כמה עולה איטום וילות היא שהעלות יכולה לנוע בטווח שבין 60 ₪ למ"ר, לבין 350 ₪ למטר רבוע. ככלל, המחיר לאיטום לרוב מחושב לפי מטר רבוע.

איך מתבצע איטום דירות גן?

הליך הביצוע של איטום במבנים משתנה בהתאם לסוג המבנה, לגובה שלו ולמרכיבים השונים של הקירות. בבסיס, איטום חיצוני לדירת גןאו למבנה גבוה פירושו גילוי של חורים וסדקים ואיטום שלהם באמצעות חומרים מיוחדים. הליך איטום יכול להתבצע בכל עת, אבל עדיף לבצע אותו באביב או בקיץ. אם יש לכם עניין לבצע עבודות איטום איכותיות אתם במקום הנכון. המומחים של הראשון באיטום מתמחים בביצוע של עבודות איטום במגוון מבנים ובמגוון אופנים, החל מביצוע איטום גגות לוילות וכלה באיטום מבנים רבי קומות. צרו קשר כעת ועשו צעד ראשון לביצוע איטום איכותי ומוצלח למבנה שלכם.