לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום חריצים

איטום חריצים ברצפה ובקירות: איך מבצעים?

זה קורה בדרך כלל סביב חג הפסח. אתם זוקפים את ראשכם וסוקרים בעיני נץ את הגבולות הפנימיים של הבית ומגלים לפתע שנוצרו חריצים חדשים ברצפה, בקירות, בחדר האמבטיה ואפילו בגג! מה עושים וכיצד אוטמים? הראשון באיטום עם כל הפרטים החשובים:

כל מבנה סובל במידה כזו או אחרת מסדקים וחריצים שנוצרים באופן טבעי עם הזמן. אלא שכל סדק קטנטן שהתגלה עשוי להתרחב במהירות ולהפוך את אותו אזור לבלתי אטום מפני מי גשמים ונזילות, אפילו בלי מוגן מפני חרקים שמסתננים דרכם הביתה. ולכן חשוב מאוד לבצע איטום חריצים וסדקים בכל חלקי הבית ולהימנע מהמתנה עד לפסח, לקיץ, לשיפוץ הקרוב ולכל תקופה עתידית שעד שתגיע, עשוי הנזק להחמיר.

איטום סדקים וחריצים בקירות וברצפות במחיר הכי זול בארץ!
החל מ-80 ש"ח למ"ר לאיטום קיר פנימי
אוטמים חריצים בקיר חיצוני ופנימי, ברצפה, בגג, במרפסת, בחדר אמבטיה ועוד
משתמשים בחומרים אלסטיים איכותיים, פריימר לאיטום קירות ועוד
שירות מקצועי עם אחריות מלאה
קבלני איטום מומלצים עם ניסיון של 15 שנים 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9378-500

איטום חריצים בקירות וברצפות בזול

קבלן האיטום: כך הוא יסייע לכם להיפטר מהסדקים בבית

קבלן איטום מקצועי יוכל לבצע למענכם איטום חריצים ברצפה ובקירות באופן יסודי ומקצועי. מאחר וקיימים מספר סוגי חריצים (סדקי "נימים", סדקים קונסטרוקטיביים ועוד), יוכל קבלן האיטום המיומן לזהות את סוג החריץ שנוצר ולטפל בו בהתאם. רצוי לקבל המלצות רק לאוטמים מקצועיים שיודעים באופן וודאי באילו חומרים רצוי להשתמש, באילו תנאים ומהו תהליך עבודות האיטום בנוגע לכל פעולה נדרשת.

איטום חריצים בקירות, הרצפות והגג יצטרך להתבצע במהירות אם יתגלה שהאיטום במשטחים השונים בבית לא בוצע מראש באופן איכותי. במילים אחרות – ככל שהופיעו חריצים על פני בנייה חדשה במהירות רבה ובכמות מכובדת, ניתן להסיק שטכניקת הביצוע לא הייתה מקצועית מספיק וכן שחומרי האיטום בהם בוצע האיטום היו פשוטים למדי. חשיבות מיוחדת קיימת לביצוע איטום חריצים בחדר אמבטיה. איטום זה יהיה חייב להשתמש בחומרים נכונים ומתוך מודעות לסדר הפעולות המתאים.

האם כדאי לאטום באופן עצמאי?

חלק גדול מעבודות האיטום יכולות להתבצע באופן עצמאי לחלוטין. אם גיליתם סדק אחד בקיר, אין מניעה שתאטמו אותו לבד. אך כאשר מתגלים כמה וכמה סדקים וחריצים במקומות שונים בבית, מומלץ לקרוא לקבלן איטום מקצועי שיוכל לפעול באופן אחיד על פני כל המקומות החלשים, לספק את החומרים המובחרים והחזקים ביותר והחשוב מכל – להיות בעל אחריות לעבודה ולהסיר מכם את העיסוק והמאמץ המיותר.

כמה עולה לאטום חריצים ברצפה ובקיר?

אם שאלתם את עצמכם כמה עולה לאטום חריצים בקיר וציפיתם למחיר יקר מאוד, בוודאי תשמחו לגלות שהמחיר לא יעלה על כמה מאות שקלים ברוב המקרים.

? עלותו של איטום קיר פנימי היא 80 ₪ בממוצע למ"ר.

? איטום חריצים בקיר חיצוני תהיה 1,600 ₪ בממוצע, ללא תחשיב על פי מ"ר.

איטום מקלחת עולה כ-450 ₪ בממוצע.

איטום חריצים בגג מחושב על פי כמה עשרות שקלים למ"ר, בהתאם לחומרים שבהם משתמשים.

 אם אתם מעוניינים לברר על מחירים נוספים לעבודות האיטום, תמצאו את כל העלויות במחירון האיטום המלא.

כיצד מתבצע האיטום חריצים ובאילו חומרים?

1. איטום חריצים ברצפה עם אילו חומרים: לפני תחילת העבודה יש לנקות את השטח. האוטם יפתח על ידי דיסק את הפוגות שנמצאות בין הפנלים והמרצפות וימרח חומר איטום מעל הפנלים. לאחר מכן הוא ימרח רובה אפוקסי לתוך הפוגות. בשלב הבא יימרח קבלן האיטום חומר עם בסיס פוליאורטן על כל המשטח וחומר איטום נוסף בחריצים וסדקים (אם קיימים) בקירות, כדי להשיג איטום רצפה יעיל.

2. איטום חריצים במרתף, בחדרי השינה, במטבח, הסלון ואפילו המרפסת אמור להתבצע על ידי חומרי איטום אלסטיים בלבד, שיהפכו את הרצפה לעמידה לטווח ארוך.

3. לאיטום הקירות: האוטם יצטרך לחשוף ולפתוח מעט את הסדק על מנת לנקות את הלכלוך בצורה יעילה. לאחר מכן יימרח בתוך הסדק ממש חומר בשם פריימר - זהו חומר על בסיס מים שיש להמתין שיתייבש. בהמשך יש למלא את הסדק בחומר מילוי ולהחליק אותו עם שפכטל אמריקאי. לאחר הייבוש יש למרוח פריימר פעם נוספת ולהמתין לייבוש מלא של כ-24 שעות. לאחר מכן, יש לצבוע את הקיר שתוקן.