לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום מעטפת בניין

איטום מעטפת בניין ומניעת חדירת רטיבות לחללים הפנימיים

אחת הדרכים למניעת חדירה של רטיבות בבית, בעיקר בעונת הגשמים, היא שמירה על השלמות של הקירות החיצוניים. הקירות הללו הם המעטפת של הבניין והם קו ההגנה הראשון של החללים הפנימיים בו. יש חשיבות רבה לכלל הדיירים לשמור על מעטפת הבניין כשהיא תקינה ומתפקדת. חברת הראשון באיטום מתמחה בסוגים השונים של איטום בניינים – איטום גגות, חלונות, מרתפים וכמובן גם מעטפת הבניין. מהי בדיוק המעטפת של הבניין וממה היא מורכבת? מי הנהנים העיקריים מביצוע האיטום? איך מתבצע האיטום בפועל? לפניכם כל מה שרציתם לדעת בנושא.

איטום מעטפת של הבניין למבנים חדשים וישנים
מחיר הכי הוגן בארץבהתחייבות!
קבלני איטום מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
איטום קירות חיצוניים של מבנים גבוהים בסנפלינג
שירות בפריסה ארצית רחבה 


לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
 055-9378-500


איטום מעטפת בניין במחיר הוגן

מהי מעטפת הבניין ואיך אוטמים אותה?

כשמשתמשים במונח מעטפת בניין, הכוונה היא למעשה לכל הקירות החיצוניים של המבנה. לעיתים הקירות עצמם הם חשופים ולעיתים הם מחופים באמצעות שיש, עץ וחיפויים אחרים. איטום מעטפת בניין פירושו ביצוע תיקונים שונים בקירות החיצוניים ואיטום שלהם. זאת במטרה למנוע חדירה של מי גשמים לתוך החללים הפנימיים. בבניינים ישנים שלא בוצע בהם איטום זמן רב תיתכן אפילו חדירה של רוח פרצים לתוך המבנה בימות החורף הקרים. אם הקירות החיצוניים של הבניין מחופים באמצעות שיש או חומרים אחרים, יש לבצע איטום קירות ולאחר מכן גם לתקן את החיפוי או הציפוי של הקירות. בכל מקרה, הדבר החשוב ביותר הוא לעשות עבודה מקדימה ולזהות את כל המקומות הבעייתיים במבנה מראש, כך שיהיה אפשר להגיע אליהם בקלות ובמהירות.

איטום מעטפת מבנים - מי צריך את זה בעצם?

למעשה, איטום מבנים הוא תהליך הכרחי בשלב כזה או אחר. גם אם מדובר במבנה שנבנה בשיטות המתקדמות ביותר ומהחומרים הטובים ביותר, הליך הבלאי הטבעי של החומר הוא בלתי ניתן לעצירה. איטום מעטפת מבנים הוא הדרך הטובה ביותר להאריך את החיים שלהם ולאפשר לדיירים ולכל מי שמגיע אליהם לעשות בהם את השימוש המועיל ביותר. התחזוקה של המבנה והאיטום שלו הם תהליך שכלל הדיירים חייבים להשתתף בו והוא חייב להתבצע בכל תקופה קצובה. האיטום של הקירות החיצוניים ושל המעטפת הוא מרכיב חשוב בשמירה על השלמות ובתפקוד המיטבי של המבנה.

איך מתבצע איטום בקירות החיצוניים בבניין?

הדרך היחידה לביצוע יעיל של איטום בקירות החיצוניים של מבנה כל שהוא היא לבצע אותו מבחוץ. יש מקרים שבהם איטום מעטפת חיצונית לבניין מתבצע באמצעות מומחים לסנפלינג המגיעים גם לפינות הרחוקות ביותר, דבר שאי אפשר לבצע אותו בשום צורה אחרת. אם מדובר במבנים נמוכים המאפשרים זאת, מתבצעת עבודת האיטום באמצעות מנוף המרים את הפועלים ומביא אותם למקום הרצוי.

אם יש לכם עניין לבצע איטום של הקירות החיצוניים במבנה המגורים שלכם, במבנה עסקי ובכלל, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והקבלנים של הראשון באיטום יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך. קבלני איטום מקצועיים יבצעו עבורכם עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שתחזיק זמן רב.