לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום משטחים

איטום משטחים מהיר, איכותי ויעיל

פעולת איטום של משטחים גדולים נועדה לאטום שטחים גדולים, במקומות שונים ובקומות שונות במבנה. הפעולה הזאת מכונה איטום משטחים. מדובר במשטחים מרוצפים שונים בתוך הבית ובחלקים חיצוניים של הבית, שזה אומר בעצם בגג המבנה. קבלני איטום של הראשון באיטום מתמחים בסוג האיטום הזה, כמו גם בסוגים אחרים של איטום, בהתאמה לצרכים ולהעדפות של בעלי המבנה והדיירים בו. במאמר שלפניכם נסקור את שיטות האיטום, סוגי המשטחים המדוברים ומידת היעילות של איטום המשטחים. מהו בעצם איטום המשטחים? מהם היתרונות בפעולת איטום מהסוג הזה? היכן ניתן להזמין איטום איכותי במחירים הוגנים ובזמן הקצר ביותר האפשרי? להלן התשובות.

איטום משטחים במחיר הזול בישראל!
אחריות על כל עבודה דרכנו
אפשרות לאטום משטח בכל גודל
איטום משטחים ללא ריצוף ומשטחים מרוצפים
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום משטחים בכל גודל

מה זה איטום משטחים מרוצפים ואיך זה עובד?

איטום איכותי של משטחים הוא שיטת איטום המשיגה את המטרה שלה – איטום משטח ספציפי מפני חדירה של מים ורטיבות לתוך הקירות הפנימיים. בדרך כלל, איטום משטח מרוצף מונע את מרבית החדירה של רטיבות מהחלק החיצוני של המשטח לתוך הקירות הפנימיים של המבנה. עם זאת, חשוב להדגיש ולהבהיר כאן כי איטום משטחים מרוצפים מהווה איטום משלים, ואין לסמוך עליו במחסום יחיד מפני חדירת רטיבות, ובעיקר לא כשמדובר בחדירה משמעותית של מים. האיטום מתבצע באמצעות חומרים ייעודיים, ללא צורך בהרמת הריצוף, וניתן גם לבצע איטום לפני ריצוף. זאת, כמובן, למעט תיקונים מתחייבים שיש לבצע לפני ביצוע האיטום בפועל. בדרך כלל חומר האיטום הוא שקוף ואיננו משנה את הצבע או הגוון של המשטח.

היתרונות של איטום המשטחים החיצוני

היתרונות של איטום המשטחים כאמור הם:

עלויות: העלויות של ביצוע איטום של משטחים בשיטה האמורה הן נמוכות. זאת לאור העובדה שלמעט תיקונים שונים וניקיון יסודי של המשטח לא מתבצעת כל פעולה אחרת.

זמן קצר: איטום בשיטה האמורה לוקח זמן קצר ואיננו כרוך במטרד לדיירים בבית ולנוכחים בו. גם במקרים שבהם יש לחזור על פעולת האיטום יותר מפעם אחת, עדיין מדובר בזמן קצר יחסית.

קלות: בשונה מהביצוע של איטום משטח בטון או אופנים אחרים של איטום, איטום של כל המשטחים מתבצע ללא כל צורך בהרמת מרצפות, ביצוע איטום והחזרת המקצפות למקומן. עבודות איטום מתבצעות על פני המרצפות, תוך ביצוע של תיקונים המתחייבים ממצה המרצפות בלבד.

עם זאת, האיטום של משטחים לבדו איננו יכול לאטום באופן מוחלט לדירה של מים ורטיבות לקירות הפנימיים. איטום כאמור עשוי להיות סוג של השלמה לפעולת איטום יסודית יותר.

היכן ניתן להזמין איטום משטחי בטון?

אחת הדילמות המתעוררות אצל מי שבודק את האפשרות לבצע איטום משטח רטוב או איטום של משטחים גדולים בבית פרטי או במבנה, היא בחירת קבלן איטום מומלץ, שהוא גם המנוסה והמיומן ביותר לצורך העניין. המומחים של הראשון באיטום נמנים עם הטובים ביותר והמנוסים ביותר בתחום. אם יש לכם עניין לבצע איטום משטח גדול בבית, בעסק ובמבנה בכלל, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים וההעדפות שלכם ויתאימו עבורכם את שיטת האיטום הנכונה ביותר.