לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום תפרים

איטום תפרים (התפשטות) בין שני בתים

מה זה תפר התפשטות, למה צריך לאטום תפרי התפשטות, באילו חומרים משתמשים בשביל העבודה, איך מבצעים את האיטום בפועל וכמה זה בכלל עולה לכם? על כל השאלות האלה תקבלו תשובה כבר עכשיו.

מחפשים קבלני איטום מומלצים שיעזרו לכם לאטום תפר התפשטות בקיר תומך או בגג בלי להיכשל? הגעתם למקום הנכון! כאן באתר הראשון באיטום תמצאו את קבלני האיטום הזולים והמומלצים ביותר בארץ שמתמחים שעובדים אך ורק עם שיטות איטום חדשניות ויעילות ומקבלים אך ורק ביקורות חיוביות מהלקוחות. אנחנו נמצא לכם את הקבלנים שכדאי לעבוד איתם, נשווה עבורכם בין המחירים שהם גובים, והדבר הטוב ביותר – נעשה זאת בחינם ותוך דקות ספורות!

איטום תפרים בין שני בתים ותפרי התפשטות בקירות
עלות הכי זולה בארץ - בהתחייבות!
מבצעים סגירת מרווחים עם סיקה
מדביקים תפרי התפשטות עם מסטיק פוליאוריטנים
ביצוע תפר התפשטות ברצפת בטון [חומרים ועבודה]
שירות מקצועי עם אחריות מלאה
קבלני איטום מומלצים עם ניסיון של 15 שנים 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9378-500

איטום תפרים

תפר התפשטות בבניין או בבית פרטי

לאחר שבונים בניין או כל בית ומבנה לצורך העניין, האלמנטים שבו יכולים לזוז משלל סיבות – שינויים קיצוניים בטמפרטורה, תזוזה של הקרקע, שינויים תרמיים באלמנטים של המבנה וכדומה. כדי למנוע את הסיכוי שייווצרו סדקים, שברים או נזקים חמורים לקירות או לשלד של המבנה, יוצרים תפר התפשטות שמאפשר לבניין "להתכווץ" או "להתפשט" בחופשיות. בדיוק כמו שיצירת התפר עצמו מתוכננת מראש כבר בתהליך בניית הבניין, יש חשיבות גם לשלב של איטום תפר התפשטות בקיר, בגג או ברצפה, זאת על מנת שלא יחדרו מי גשמים לתוכו.

עם אילו חומרים אוטמים תפרים?

שלא כמו במקרה של איטום מרתף או גג, הדבר שחשוב לוודא כשעושים איטום תפר בין שני בתים הוא שמשתמשים בחומרים גמישים שלא ימנעו מתפר ההתפשטות את היכולת להתרחב או להתכווץ. לפניכם מספר חומרי איטום מומלצים לאיטום תפרי התפשטות:

חומר האיטום

פירוט ומידע נוסף

היפרסיל 50FC של פולידן טכנולוגיות בע"מ

מסטיק פוליאוריטני חזק ואלסטי – חד רכיבי – משתמשים בו בעיקר בשביל איטום תפר בין קירות במבנים תעשייתיים ולאיטום מערכות קירור. נצמד היטב לכל חומר אפשרי, כולל גבס, זכוכית, מתכת, עץ, אלומיניום, אבן, בטון ועוד.

היפרסיל 25LM של פולידן טכנולוגיות בע"מ

מסטיק פוליאוריטני עם מודול אלסטיות נמוך – חד רכיבי – אפשר לעשות איתו איטום תפרים בגג וגם בקירות, לתפרים ברוחב של 5 ס"מ לכל היותר.

אוטם פוליאוריטני 55 של שרפון / טמבור בע"מ

חומר פוליאוריטני גמיש במיוחד שעמיד בתנאי מזג אוויר קיצוניים, ועל כן מומלץ לעשות איתו אטימת תפרים בגגות המחברים בין מבנים צמודים

מסטיק 244 של ביטום בע"מ

מסטיק ביטומני גמיש שמיועד בין היתר גם לתיקונים ביריעות ביטומניות ולאיטום מקומי.

וולקם 921 של ביטום בע"מ

מסטיק פוליאוריטני מתקדם – חד רכיבי – מומלץ בשביל איטום תפר בין שני בתים ברוחב של 3 ס"מ לכל היותר.

וולקם 116 של ביטום בע"מ

מסטיק פוליאוריטני – חד רכיבי – מיועד בין היתר גם לאיטום חלונות ופתחים.

דיימוניק NT של ביטום בע"מ

מסטיק פוליאוריטני מתקדם – חד רכיבי – משמש לרוב כחומר איטום תפר התפשטות בקיר חיצוני או בין אלמנטים, לתפרים ברוחב של 10 ס"מ לכל היותר.

איך מתבצע איטום תפר בין שני בניינים?

כמו במקרה של איטום קירות חיצוניים או גגות, צריך קודם כל להתחיל בהכנת שטח העבודה, ואת זה עושים ב-4 שלבים:

? מסירים כל חומר מילוי שהיה בתפר, כמו למשל קלקר, אבל עושים זאת אך ורק עד העומק שבו ייכנס הגב האחורי – פוליאוריתן מוקצף שמטרתו לוודא שחומר האיטום ייכנס לעומק הנכון.

? מנקים את דפנות התפר ומשחיזים אותן עם דיסק.

? מנקים את הדפנות של התפר מפני אבק ולכלוך.

? מורחים פריימר אם יש צורך בכך – על פי המלצה של קבלן איטום.

לאחר ההכנות מיישמים את חומר האיטום – על פי סוג ועובי התפר. מחיר הדבקת תפרי התפשטות עם מסטיקים פוליאוריטנים ישתנה כמובן גם הוא בהתאם לעובי וסוג התפר. את חומר האיטום מכניסים לעומק של כמחצית מרוחב התפר, ומכניסים גם את הגב האחורי בלחץ כדי לוודא שהחומר ייושם ביחס מדויק לעובי התפר.

כמה עולה איטום תפר בין בתים?

המחיר שאתם משלמים הוא על הכנת השטח לקראת העבודה, איטום עם חומרים פוליאוריטנים ומריחת פריימר. בשביל איטום תפרי התפשטות מחיר העבודה נע בין 100-300 שקלים למטר אורך, אך הוא משתנה גם בהתאם לעונה שבה תזמינו את האיטום. עבור מחירי איטום מעודכנים מומלץ להיוועץ במחירון שלנו.

שימו לב גם לכך שיש הבדל משמעותי בין המחיר שתשלמו לאיטום בגג או ברצפה לבין המחיר שתשלמו על איטום בקירות – איטום גגות למשל הוא פשוט יותר, משום שעובדים על שטח מישורי וקל למרוח את חומר האיטום, מה גם שאפשר ליישם יריעות ביטומניות לשיפור האיטום. איטום בקיר לעומת זאת יצריך שימוש בחומרים אחרים, למשל סגירת מרווח בין שני בתים עם סיקה, ובנוסף הוא יתבצע לעיתים עם סנפלינג, מה שמייקר באופן משמעותי את עלות העבודה.