לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילה ממרפסת

איתור נזילה ממרפסת חייבים לבצע בצורה מקצועית - ובטיחותית

נזילה במרפסת עלולה להיגרם בגלל תקלה בצנרת, באיטום או בניקוז. אפשר לדעת שקיימת בעיה כשרואים כתמי רטיבות על הקירות או הרצפה, או כאשר מים חודרים מהמרפסת לדירה שלנו או לדירה שמתחת.

למרות שהסיבות בדרך כלל חוזרות על עצמן, לא תמיד קל לבצע איתור נזילה ממרפסת. הסיבה לכך קשורה לנגישות המוגבלת של המרפסת ולקושי להגיע אליה - בעיקר בקומות גבוהות. בנוסף, האיתור דורש הקפדה על סטנדרטים מחמירים של בטיחות.

 

איתור נזילות במרפסת במחיר זול ומשתלם!
תיקון נזילות ללא הרס ע"י מומחה לטיפול בנזילות
איתור נזילה סמויה או גלויה ממרפסת
אחריות על כל עבודה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

 איתור נזילה ממרפסת

איתור נזילה ממרפסת שמש לבד לעומת הזמנת המומחים בתחום

השיקול הבטיחותי הוא עניין מכריע: גם אם רואים את כתמי הרטיבות על הרצפה במרפסת ואפילו אם מזהים את הנזילה מהקומה שלכם לקומה התחתונה, עדיף להזמין שירות מקצועי של איתור נזילה ממרפסת שמש ולא לנסות לפתור את הבעיה לבד.

איתור מדויק של מקור הנזילה חשוב בשביל לפתור את הבעיה לצמיתות. כמו כן, באמצעות שירותי איתור נזילות ניתן לקבל חוות דעת מומחה כדי לדעת על מי להטיל את האחריות על התיקון: קבלן השיפוצים, חברת הביטוח, שכן וכדומה. בגלל הסיבות הללו, בחירה נכונה של שירותי איתור נזילות היא עניין קריטי.


איך לאתר נזילה במרפסת שמש בלי לגרום הרס מיותר?

שימוש בציוד לאיתור מפגעים ונזילות מאפשר לאתר את המקור של הבעיה בלי לגרום הרס מיותר. הנה חלק מהכלים הטכנולוגיים שבהם משתמשים והמאפיינים המיוחדים שלהם:

סוג הציוד

מאפיינים מיוחדים ויתרונות באיתור נזילות במרפסת

מצלמה טרמית: מצמידים אותה לקיר או לתקרה וסורקים, בלי לשבור קירות ובלי להרים ריצוף

מאפשרת לבצע הדמיה תלת ממדית על פי מדידת טמפרטורה, כדי לדעת מה קורה מתחת למרפסת, בקיר התומך או בתקרה (במרפסת שמש שהיא חלק בלתי נפרד מהבית)

סיב אופטי: מחדירים אותו בנקודה ספציפית וסורקים איתו את הצנרת

מאפשר להעביר כמויות גדולות של מידע דרך סיבים שקופים ובאמצעות קרני אור, כדי להתחקות אחר מקור הנזילה גם בקומות גבוהות או נמוכות יותר מזו שבה נמצאת המרפסת

גלאים: אלקטרומגנטי או קול, מופעלים מרחוק ועל גבי קירות, תקרה או גגות

גלאי אלקטרומגנטי הוא חיישן שמסוגל לזהות קרינה. לעומת זאת, גלאי קול מזהה ומנתח את גלי הקול. בשני המקרים, מדובר על ציוד שמתאים לאיתור נזילות בטווחים שבלתי נראים לעין, כמו למשל בגג של בניין מגורים שבו כמות גדולה של מרפסות.


כללי בטיחות עבור איתור נזילת מים ממרפסת

בשביל לאתר נזילת מים ממרפסת צריך לעבוד נכון. ברוב המקרים, יהיה קשה לאתר את הנזילה מהבית או מהמרפסת עצמה. אם המרפסת גבוהה, חשוב להשתמש רק בשירותים של חברה שמחזיקה ברישיון לעבודה בגובה או לביצוע עבודות סנפלינג. אם הקומה נמוכה, צריך לוודא שמומחה לאיתור נזילות עומד יציב על המרפסת כדי לבצע איתור נזילה מים ממרפסת. לחילופין, יכול להיות שיהיה צורך להשתמש בבמת הרמה או מנוף סל. גם כאן, חשוב להזמין אינסטלטור אמין שיש לו רישיון והסמכה רלוונטיים.


איך לתקן נזילה במרפסת שמש בלי שהבעיה תחזור?

האיתור הוא רק השלב הראשון. אחרי שמוצאים את המקור של הנזילה, צריך לבצע איטום. אם זה אפשרי, עדיף לאטום עם יריעות ביטומניות. במידה ולא ניתן ליישם יריעות על משטח המרפסת או הגג, אפשר לשקול מריחת חומרים ביטומניים. כמו כן, במהלך איתור נזילה מים במרפסת עלולים להתגלות כתוצאה של פיצוץ או סתימה בצנרת ואז צריך להחליף אותה או לפחות חלק ממנה.

 

כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר?

העלות של שירותי איתור נזילות מתחילה ב-350 ש"ח. עם זאת, יש פרמטרים שונים שמשפיעים על המחיר ובהם:

√ סוג הציוד

√ מיקום הנזילה

√ נגישות למרפסת/גובה הדירה

√ איתור בלבד לעומת איתור ותיקון

חברה שגם מאתרת את הבעיה וגם מבצעת איטום מקצועי חוסכת זמן ודאגות. למזלכם, שיחה קצרה עם המומחים של הראשון באיטום וגם אליכם יגיע קבלן איטום מומלץ.