לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בהרצליה

איתור נזילות בהרצליה תוך דקות בלי הרס

איך מאתרים נזילות, כמה משלמים על איתור נזילות בהרצליה והאם צריך להזמין איש מקצוע נוסף לתיקון או שניתן לתקן את הצנרת כבר מיד לאחר איתור הנזילה? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

קשה מאוד לאתר נזילה סמויה ללא אמצעים מתקדמים. בהחלט יש כמה סימנים שמעידים עליה, כמו צלילים של מים זורמים, רטיבות שעולה מהרצפה, עובש על הקירות והתקלפות של צבע, וכמובן חשבון מים שמרקיע שחקים. עם זאת, אף לא אחד מהסימנים האלה יעזור לכם להבין איפה בדיוק נמצאת הנזילה – זאת על מנת לטפל רק בה ולא להרוס את כל מה שסביבה. אם אתם חושדים שיש אצלכם נזילה סמויה ומעוניינים לאתר אותה בלי ליצור בעיות נוספות, אנחנו בחברת הראשון באיטום נשמח לעזור לכם. אנחנו החברה מס" 1 שמבצעת איתור נזילות מים בהרצליה ביעילות ובמחירים משתלמים, ואתם מוזמנים להרים אלינו טלפון כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר ללא התחייבות.

איתור נזילות מים בהרצליה - ללא הרס!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
איתור ותיקון נזילות בשיטות מתקדמות
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500


איתור נזילות מים בהרצליה עם מצלמה טרמית

איתור רטיבות בהרצליה בשלל שיטות

אנחנו מתאימים את שיטת האיתור שבה אנחנו משתמשים לפי השטח שאותו אנחנו סוקרים. אם מדובר ברטיבות שמתחת לאדמה בגינה למשל, נשתמש בציוד אקוסטי או בגז לזיהוי נזילות, כששתי שיטות אלו יחדיו יעניקו לנו תוצאה מדויקת שתאפשר לנו לחפור במקום המתאים לתיקון הנזילה.

בתוך הבית נעדיף להשתמש במצלמה טרמית, שגם היא מספקת תמונה מדויקת של אזור הנזילה, על מנת שנוכל לטפל בה בדיוק איפה שהיא נמצאת. אף לא אחת מהשיטות האלה מצריכה הרס, חפירות או שבירות לפני זיהוי הנזילה. הטיפול מתבצע רק אחרי שזיהינו את מיקומה של הנזילה ואנחנו יודעים בוודאות איפה היא נמצאת – ברמת הסנטימטרים.

כמה עולה לאתר נזילות?

מחיר האיתור משתנה על פי השיטה הנבחרת והשטח שאותו צריך לבדוק. המחיר הזול ביותר הוא של איתור נזילות בהרצליה במצלמה טרמית, כשהעלות שלו מתחילה ב-800 שקלים. לשיטות איתור מתקדמות יותר משלמים מחיר רב יותר, מכיוון שהן דורשות יותר עבודה ומאמץ. כך למשל איתור נזילות עם מערכת אקוסטית תעלה החל מ-1,300 שקלים, ואיתור נזילה עם גז עולה החל מ-1,700 שקלים.

יש עוד שיטות רבות ויקרות יותר, כמו איתור עם מצלמת סיב אופטי, שמחירו הוא כ-1,800 שקלים. אנחנו תמיד נעדיף להשתמש בשיטה הזולה כשזה מתאפשר, ונבצע איתור עם שיטות יקרות יותר רק אם זה באמת נדרש, כשחשוב לנו לחסוך לכם כמה שיותר.

בדיקת רטיבות בהרצליה כולל תיקון ואיטום

ברור לנו שבדיקת מקור הנזילה והרטיבות זה רק חלק אחד מהמשוואה, ומה שאתם צריכים זה שגם יתקנו לכם את הבעיה ויוודאו שלא תתרחש בשנית. מיד אחרי שנסיים עם איתור הנזילה נוכל להתחיל גם בתיקון שלה – בלי לבצע הרס מיותר – ונדאג שהצינור יהיה אטום כמו שצריך כך שלא יתרחש דבר שכזה בשנית, לא סתם אנחנו נחשבים לחברת איטום המובילה בתחום.