לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בכפר סבא

איתור נזילות בכפר סבא ותיקון הצנרת

אחד המצבים הפחות נעימים הוא מצב שבו מתקיימת נזילה משמעותית מהצנרת במבנה. הביצוע של איתור נזילות בכפר סבא הוא השלב הראשון בדרך לפתרון הולם של הבעיה, שאם היא לא מאותרת בזמן היא עלולה לגרום לנזקים משמעותיים לקירות המבנה. זאת, כמובן, בתוספת ההוצאות המרובות על תשלומים עבור מים. המומחים של הראשון באיטום אמונים על גילוי נזילות וביצוע כלל הפעולות הנדרשות לתיקון הצנרת. מהן הדרכים הקיימות לאיתור נזילות? מהי מצלמה תרמית ואיך היא יכולה לסייע באיתור הנזילות? איך יכול איתור רטיבות במבנה להצביע על קיומה של צנרת מקולקלת? את התשובות תוכלו למצוא כאן.

איתור נזילות מים בכפר סבא - 100% הצלחה!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איתור נזילות בכפר סבא ללא הרס

איך מבצעים איתור נזילות במבנה?

אחד מסוגי העבודות שבהם עוסקים מומחים לאינסטלציה וצנרת הוא נושא איתור הנזילות בצנרת של בית העסק. כל נזילה, וגם הקלה ביותר, עלולה לגרום לבעיות בקירות, ויחד איתה גם לחשבונות מים אסטרונומיים. איתור נזילות מים בכפר סבא שמבוצע במהירות וביעילות עשוי לצמצם את הנזקים. מומחה לאיתור נזילות מיומן יכול לזהות את הבעיה באמצעות איתור רטיבות בכפר סבא. עם זאת, הדרך המוצלחת והאמינה ביותר היא שימוש במצלמות טרמיות, המוחדרות אל תוך הצנרת. המצלמות הללו משקפות את הבדלי הטמפרטורות בין צנרת תקינה לצנרת פגועה, המאפשרת למים לחדור אל תוך הצנרת בבית וממנה לתוך הקירות.

למה מומלץ להשתמש במצלמה לאיתור נזילות בכפא סבא?

למעשה, המצלמה הטרמית היא המכשיר האולטימטיבי לאיתור נזילות עוד בשלבים המוקדמים. המצלמה הטרמית יכולה לזהות סתימות או נזילות במהירות, על סמך הפרשי הטמפרטורה בין האזורים התקינים לאלה שיש בהם נזילות. האינסטלטור יודע היכן למקד את הטיפול שלו וחוסך אגב כך זמן וממון. למעשה, אין שיטה יעילה וטובה יותר מאשר איתור נזילות בכפר סבא במצלמה טרמית אמנם יש שיטות אחרות, המבוססות לרוב על הניסיון של האינסטלטור ועל ההיכרות שלו עם סוגים שונים של צנרת. המצדדים בשיטות האיתור הללו טוענים שממילא, אם יש נזילה יש צורך לשבור קירות ולטפל בחלק גדול יחסית של הצנרת. אבל עדיין, לאורך השנים הוכיחו המצלמות התרמיות את היתרונות שלהן ואת היכולת שלהן להתמקד באזורים הבעייתיים.

רטיבות במבנה והקשר בינה לבין צנרת פגומה

אחת האינדיקציות לאפשרות קיומה של בעיה באינסטלציה היא רטיבות מצטברת בקירות המבנה. אם וכאשר מתגלה רטיבות מהסוג הזה, חשוב לבדוק אם יש בסביבתה צנרת שתנועת הנוזלים בה משמעותית – צנרת מים או צנרת ביוב. אם אין צנרת כזאת ועדיין יש רטיבות, כי אז יש לקחת בחשבון חדירה של מים מחוץ למבנה, בימים גשומים. ואולם אם הרטיבות היא במקום שהצנרת עוברת בו, כי אז הסבירות הגבוהה היא שהגורם לרטיבות הן נזילות מהצנרת. למען הסר ספק – נזילה בצנרת לא חייבת לכלול התפרצות של מים, אלא יכולה להתרחש באיטיות, תוך שהמים יוצרים מהצנרת במהירות אבל בעקביות.

שיטות טיפול בצנרת ותיקון

אחרי שהנזילות בצנרת אותרו, מומחים לאיתור נזילות של חברת הראשון באיטום יבצעו את תיקוני הצנרת על הצד הטוב ביותר. בחלק מהמקרים התיקון יתבצע תוך פירוק חלק גדול מהצנרת. במקרים אחרים, התיקון יתבצע תוך מינימום פגיעה בצנרת, בעיקר במקרים שבהם מדובר בצנרת ישנה. המקצוענים יבצעו בדיקת רטיבות בכפר סבא לאיתור הנזילה. בהמשך תתוקן הנזילה במהירות וביעילות. אם יש לכם עניין לזהות את המיקום המדויק של נשילת מים, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים של הראשון באיטום יחזרו אליכם בהקדם. הם יאתרו את הנזילות ויתקנו אותן במהירות וביעילות.