לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בנתניה

איתור נזילות בנתניה וטיפול יעיל במבנים ובתים ישנים

אחת הבעיות האקוטיות שחוזרת ונשנית במבנים ובבתים ישנים היא ריבוי הנזילות בצנרת. בלא מעט מקרים בוחרים הבעלים של מבנים ישנים או דירות הממוקמות במבנים כאלה להחליף את הצנרת בבית או במבנה בשלמותה. האופציה לבצע איתור נזילות בנתניה בצורה מדויקת וממוקדת מאפשרת לאותם בעלי בתים לחסוך כסף רב ולתקן אך ורק את המקומות הבעייתיים ביותר. מומחים לאיתור נזילות של הראשון באיטום מתמחים בגילוי ואיתור נזילות במהירות וביעילות בשיטה שכבר מוכיחה את עצמה שוב ושוב מרגע שנכנסה לשימוש נרחב. למה הנזילות במבנים ישנים הן משמעותיות יותר? מה היתרונות של איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית? איך בדיוק מתבצע תהליך האיתור של הנזילות? גלו את כל התשובות כבר עכשיו.

איתור נזילות מים בנתניה - ללא הרס!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות בשיטות מתקדמות
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500
 

איתור נזילות מים בנתניה במחיר הוגן

נזילות במבנים ישנים והייחודיות שלהן

לכל פריט במבנה, כולל המבנה עצמו, יש אורך חיים מסוים. הדבר נכון כשמדובר בצבע וטיח על הקירות ובמסגרות ותריסים לחלונות ונכון במיוחד כשמדובר בצנרת האינסטלציה. ככל שהצנרת ישנה יותר כך הסיכויים שיש בה נזילות גבוהים יותר. הנזילות הללו עלולות לפגוע בצורה משמעותית במבנה בכללותו ולהשפיע על היציבות שלו. איתור נזילות מים בנתניה כבר בשלבים הראשונים שלהן, בצירוף האפשרות לאתר נזילות בצורה מדויקת, מעניקה לבעלים ולדיירים במבנים ישנים את האופציה לטפל בצנרת בצורה ממוקדת, לאטום את הנזילות ולאפשר לדיירים לחזור לחיים רגילים בתוך זמן קצר. בערים וישובים לאורך החוף שאיתם נמנית גם נתניה, הבעיה חמורה עוד יותר בגלל הלחות הגבוהה והקרבה לים. 

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית בנתניה

בשיטת העבודה הישנה של המומחים לצנרת הדרך היחידה לאיתור המקום המדויק של הרטיבות התחלקה לשני חלקים: בתחילה זיהה מומחה לאיתור נזילות את אזור הנזילה המשוער ולאחר מכן שבר קירות או מרצפת במטרה לחשוף את קטע הצנרת הבעייתי. בשיטה הזאת אפשר לדעת איפה מתחילים, אבל אי אפשר לדעת איפה זה ייגמר.

איתור נזילות בנתניה במצלמה טרמית, לעומת זאת, הוא פשוט הרבה יותר. המצלמה הטרמית מזהה בצורה מדויקת ככל שניתן את מקום הפיצוץ ומאפשרת לשבור אך ורק את קטע הקיר הרלבנטי. אם המצלמה מאתרת יותר מנזילה אחת מומחים לאיתור נזילות מים יכולים להודיע על כך מראש לבעלים או לדיירים.

איך מתבצע איתור של נזילות באמצעות מצלמה רגישה לחום?

מצלמה טרמית היא מצלמה אשר במקום לצלם תמונות פיזיות כמו שאנחנו רגילים לראות סוקרת הבדלי טמפרטורה בין מקומות שונים או אזורים שונים. הבדלי הטמפרטורה באים לידי ביטוי על המסך באמצעות צבעים – אזור שבו הטמפרטורה נמוכה הוא כחול וטמפרטורה גבוהה מתבטאת בצבע אדום. כך יכול מי שמבצע איתור רטיבות בנתניה להבדיל בין אזורים שונים ולקבוע במידה רבה של וודאות איפה הרטיבות גבוהה יותר, שזה כמובן גם המקום שבו יש נזילה. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לייצר מצלמות תרמיות בעלות רגישות גבוהה שיחד איתה עולה גם היעילות שלהן בתהליכים כמו גילוי נזילות בצנרת או לחילופין נזילות קטנות ובלתי מורגשות, כבר בשלבים המוקדמים שלהן.

מתי כדאי לבצע איתור נזילות מים בנתניה?

כל מי שגר בבית או במבנה ישן, חייב לבצע מדי פעם בפעם בדיקה כוללת בבית שלו. מבנים ישנים הם רגישים במיוחד ונזילה, ואפילו הקטנה ביותר, לא ממש עושה טוב למבנה. אם יש על הקירות כתמי רטיבות, או מצד שני אם חשבון המים גדול במיוחד, שווה לבצע בדיקה כזאת. אם יש לכם צורך בביצוע בדיקת רטיבות בנתניה בצורה מקצועית ויעילה אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים של הראשון באיטום יחזרו אליכם להמשך התהליך.