לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בפתח תקווה

איתור נזילות בפתח תקווה במהירות, ביעילות ובצורה מדויקת

אחת הבעיות היותר קשות שמתעוררת מעת לעת היא בעיה של נזילות בבית או בעסק. יש מקרים שבהם האיתור המדויק של הנזילה הוא בעייתי ורק שימוש במכשירים מתקדמים יכול לסייע בפתרון הבעיה. חברת הראשון באיטום מתמחה באיתור נזילות וביצוע הטיפול המתאים והנכון ביותר במטרה לפתור את הבעיה. אילו סוגים של נזילות קיימים או עלולים להתקיים במבנה? למה חשוב לאתר את הנזילה כבר בשלבים הראשונים שלה? מתי מתעוררים קשיים לאתר את הבעיה? באילו דרכים מקצועיות ניתן לבצע איתור נזילות בפתח תקווה במהירות וביעילות? את התשובות תוכלו למצוא כאן.

איתור נזילות בפתח תקווה עם מצלמה טרמית
מחיר הוגן לכל כיס!
מומחה לאיתור רטיבות בבניין ובבית
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500


איתור נזילות מים בפתח תקווה עם מצלמה

סוגי נזילות אפשריים במבנה וההבדלים ביניהם

מי שלא מבין בתחום האינסטלציה עלול לחשוב בטעות שכל הנזילות במבנה הן זהות. למעשה אפשר לחלק את הנזילות למספר סוגים: הסוג הראשון הוא נזילות מתפרצות, כאלה שקל להבחין בהן. נזילות כאלה הן תוצאה של פיצוץ בצנרת שהתוצאה שלו היא כתם רטיבות גדול יחסית בקיר שמתפשט בתוך זמן קצר. מי שמתמחה בנושא איתור נזילות מים בפתח תקווה יכול יחסית בקלות לאתר את מוקד הנזילה ולטפל בה. סוג אחר של נזילות הוא נזילות קטנות שהרטיבות בקירות מסביב להן מצטברת באיטיות. לרוב, מדובר בחור או סדק קטן ולא מורגש בצינור והרטיבות מצטברת באיטיות ובאופן שממש קשה לזהות אותה לפחות בשלבים הראשונים. יש נזילות שהן תוצאה של חדירת מי גשמים ולא פיצוץ בצנרת.

למה חשוב לאתר נזילה כבר בשלבים הראשונים שלה?

הצטברות של לחות ורטיבות בתוך הקירות ולא משנה מה גורם לה, היא לא עניין של מה בכך. ככל שהרטיבות בקיר או ברצפה נמשכת זמן ארוך יותר כך הנזק שנגרם באזור הנזילה הולך וגדל. ככל שהנזילה נמשכת, הנזק מתרחב למקומות נוספים עד כדי השפעה אפשרית על יציבות המבנה. איתור נזילות בפתח תקווה במצלמה טרמית יכול לסייע בגילוי מוקדם שלהן. בנוסף, המצלמה הטרמית תאתר את המיקום המדויק של הנזילה, מה שיכול לצמצם את הנזק שייגרם כתוצאה משבירה נרחבת של הקיר או הרצפה. משמעות האיתור המדויק היא חיסכון בעבודה, חיסכון בהוצאות וחיסכון בזמן שעובר עד שהנזק מטופל.

מתי עלולים להתעורר קשיים באיתור הנזילה?

כאמור, ככל שהנזילה קטנה יותר האיתור שלה יהיה קשה יותר. הדבר נכון בעיקר בשלבים הראשונים של התהוות הנזילה כאשר הקירות מסביב לאזור הנזילה עדיין יבשים יחסית. איתור רטיבות בפתח תקווה באמצעות מצלמה טרמית ייחודית יכול לסייע בגילוי מוקדם של הבעיה. המצלמה הטרמית עובדת על עיקרון הטמפרטורה. ככל שאזור מסוים לח יותר, כך הטמפרטורה בו תהיה נמוכה יותר. לפיכך המקום שבו הטמפרטורה היא הנמוכה ביותר והשטח שבו הטמפרטורה נמוכה הוא הגדול ביותר, הוא כנראה המקום שבו יש נזילה. דווקא כאשר הנזילה היא מאסיבית יותר והפיצוץ בצנרת הוא משמעותי יותר, קל ופשוט לאתר נזילה בצנרת ולטפל בה במהירות.

איתור נזילות מים בפתח תקווה כולל תיקון

איתור מקצועי של נזילות מסתייע לא רק במצלמה טרמית אלא גם ביכולות המקצועיות של מומחים לאיתור נזילות. ניתן לבצע זיהוי ראשוני באמצעות סימנים ייעודיים כגון ירוקת או שינוי הצבע בקיר. בשלב הבא מבצעים בדיקת רטיבות בפתח תקווה וזיהוי המקום המדויק של הנזילה, מה שמצמצם את הצורך לשבור קירות ומאפשר לתקן בצורה מדויקת את אזור הנזילה. אם יש לכם צורך לאתר נזילה ולבצע תיקון מהיר ויסודי שלה, זה בהחלט המקום הנכון והמתאים ביותר בשבילכם. חברת הראשון באיטום מתמחה באיתור מהיר של נזילות וביצוע תיקון מהיר ואטימה שלהן לפני שהנזקים למבנה הופכים למשמעותיים.