לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

יועץ איטום

מה זה יועץ איטום ולמה אסור לכם לוותר עליו?

בתהליך בנייה או שיפוץ של הבית, אנחנו עובדים מול גורמים רבים: אדריכל, קבלן, אינסטלטור, חשמלאי, ועוד רבים. אחד מהגורמים שממש לא מומלץ לדלג עליהם, הוא יועץ איטום.

יועץ איטום הוא מומחה לענייני איטום, עם תואר בהנדסת בניין והשכלה נרחבת בתחום. תפקידו של היועץ הוא לאתר ולחזות מראש תקלות איטום שעלולות להיגרם כתוצאה מעבודה לקויה. באמצעות פיקוח בשלב הבנייה, נוכל להימנע מתקלות יקרות בהמשך הדרך.

 

צריכים יועץ איטום מוסמך ומנוסה?
הפסיקו לחפש - מצאתם!
אפשרות להזמין יועץ איטום גגות מהיום להיום
ייעוץ איטום וליווי פרויקטים החל משלב הבנייה והשיפוץ
מחיר מפתיע עבור שירות ברמה הכי גבוהה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

 יועץ איטום

באילו מקרים תצטרכו את השירות של יועץ איטום?

למה העבודה על יועץ איטום כל כך חשובה, אתם שואלים? מכיוון שרוב הכשלים ומקרי הרשלנות בתחום הבנייה נגרמים כתוצאה מרטיבות. מדובר באחת הבעיות הנפוצות והיקרות ביותר, שמטרידה רבים. יועץ איטום נחוץ גם במצבים נוספים:

כשנדרשת חוות דעת משפטית: סכסוכים שונים עשויים להתעורר כשמנסים להבין מי אחראי לכשל שהתעורר במערכת האיטום או לנזילה במבנה. יועץ איטום יכול לספק חוות דעת מקצועית לבית המשפט.

במסגרת תביעות לביטוח: יועץ איטום מסייע באמצעות כתיבת חוות דעת מקצועית, שיכולה לשמש במהלך תביעה לחברת הביטוח במקרים של רשלנות שהובילו לבעיות איטום.

לפני רכישת דירה: רכישת דירה זאת ככל הנראה העסקה הגדולה ביותר שתבצעו. לפני ביצוע הרכישה, חשוב להתייעץ עם יועץ איטום שיבדוק את הדירה החדשה ויוודא שאין תקלות באיטום מתחת לפני השטח.


איך לבחור יועץ איטום מומלץ ולמה חשוב לשים לב?

התפקיד של יועץ איטום הוא תפקיד משמעותי, כך שלא מומלץ להתפשר על יועץ מקצועי עם ניסיון רלוונטי. יועץ איטום מגיע לעסוק בעבודתו דרך אחד משני מסלולים אפשריים:

1. תואר מהנדס עם התמחות באיטום

2. לאחר עבודה כקבלן איטום וצבירת ניסיון בשטח.

לפני שאתם בוחרים ביועץ איטום אל תתביישו לבקש תעודת מהנדס. במידה ומדובר בקבלן, מומלץ לחפש רישום בפנקס הקבלנים.

בנוסף, מומלץ לפנות למספר יועצי איטום שונים, ולהשוות בין הצעות המחיר. באתר הראשון באיטום תוכלו לבחור מתוך מאגר גדול של קבלני איטום ויועצי איטום מקצועיים. אתם ממלאים את הפרטים, ואנחנו מגישים לכם מספר הצעות מחיר אישיות המותאמות בדיוק לפרויקט שלכם – לכם נשאר רק לבחור. השירות שלנו ניתן בחינם וללא התחייבות מצדכם.

 

גם אם יש לכם קבלן, אל תוותרו על יועץ איטום מוסמך!

יועץ איטום אחראי לתכנון של מערכת האיטום, בעוד שהקבלן הוא זה שמוציא את התוכנית לפועל. חשוב מאד להיעזר גם ביועץ מורשה ולא להסתפק בקבלן בלבד. מעורבות של יועץ נוסף עם מומחיות באיטום, עוזרת לפקח על העבודה שנעשית בפועל. לעיתים קרובות קבלני איטום מקפידים יותר על עבודתם כשיש גורם מקצועי נוסף שמעורב בתהליך. באופן כללי, ככל שיותר אנשים מעורבים בפרויקט ויש יותר הפרדת רשויות, הסיכוי לתקלות פוחת. למרות שמדובר בהוצאה נוספת, היא תחסוך לכם סכומים גדולים בהרבה שתיאלצו לשלם במקרה ויתגלו כשלים באיטום בהמשך.

 

שאלת המחיר - כמה עולה יועץ איטום?

מחיר השירות נקבע בהתאם להיקף הייעוץ הנדרש. לעיתים מספיקה שעת ייעוץ אחת בלבד, ואז מדובר בכמה מאות שקלים. פרויקטים אחרים מצריכים זמן רב יותר ומספר גדול של פגישות, ובאופן טבעי תידרשו לשלם יותר. לעבודתו של יועץ איטום מחיר שמושפע גם מהוותק והניסיון שצבר. ברוב המקרים ובוודאי בפרויקטים מורכבים, זוהי הוצאה נבונה שמשתלמת לטווח ארוך.

 

מתי צריך יועץ איטום גגות?

בגגות, עבודת האיטום צריכה להיעשות באופן מדויק, אין מקום לעיגול פינות. אחד מהשלבים הקריטיים בעבודה נקרא "בדיקת הצפה", במהלכה מציפים את הגג במכוון ובודקים מספר ימים מאוחר יותר אם המים חדרו לבית, או לא – מה שאומר שהעבודה נעשתה בצורה תקינה. ישנם חומרי איטום מסוגים שונים וטכניקות איטום רבות, כל מקרה לגופו וכל גג מצריך פתרון אחר. יועץ איטום גגות מסייע בבחירת הטכניקה והחומרים הנכונים, ובמידת הצורך גם באיתור המקור לכשלים באיטום גגות.

 

לסיכום, אל תתפשרו על יועץ איטום ובידוד

כפי שהבנתם, תחום האיטום הוא תחום מורכב שדורש התמחות ממוקדת. כשלים באיטום נפוצים מאד, והם מעוררים סכסוכים מורכבים בבתי המשפט. יועץ איטום יכול לסייע בליווי הפרויקט עוד בשלב הבנייה והשיפוץ, כדי למנוע תקלות שכאלה. מקרים נוספים בהם יועץ איטום יכול לעזור לכם הם באיתור המקור לתקלה באיטום, ייעוץ והגשת חוות דעת מקצועית לבית המשפט או לחברות הביטוח.

תשובות לשאלות נפוצות

יועץ איטום הוא איש מקצוע בעל ידע וניסיון בתחום האיטום בבנייה. הוא יכול לסייע בתכנון איטום בפרויקטים חדשים ולייעץ במקרה של כשלים באיטום במבנים קיימים.
חלק מיועצי האיטום הם גם קבלני איטום, אבל לא תמיד. גם מהנדסים עם התמחות באיטום יכולים לעבוד כיועצי איטום.
המחיר לשעת ייעוץ עומד על כמה מאות שקלים. המחיר הסופי נקבע בהתאם לאופי העבודה וההיקף שלה.
חברות בנייה רציניות וגם לקוחות פרטיים שרוצים לוודא את תקינות האיטום בפרויקט, פונים ליועץ איטום. עבודה רשלנית ללא בקרה של יועץ באה לידי ביטוי בתקלות איטום יקרות בהמשך.