לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם:
טלפון:
יישוב:
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

שיטות איטום

שיטות איטום נפוצות

פעם האיטום היה מתבצע עם אך ורק עם זפת, אך כיום הטכנולוגיה העכשווית מספקת עוד שלל פתרונות אחרים למניעת חדירת מים. אנחנו באתר הראשון באיטום ערכנו עבורכם פירוט של כמה מהשיטות הקיימות, על פי איכותן, אך שימו לב שלעיתים צריך לשלב כמה מהן כדי להגיע לאיטום מוחלט ואיכותי:

שכבה ביטומנית, פולימרית או זפת – איטום זול

זפת וחומרים ביטומניים מצריכים הלבנה כדי להגן עליהם מפני השמש, ובעוד שבזפת משתמשים לעיתים לאיטום גג שלם, בחומרים ביטומניים משתמשים לאיטום גגות קטנים או מסביב לאלמנטים שקיימים על הגג. צריך לעשות בהם שימוש גם כשרוצים לאטום עם יריעות ביטומניות, משום שההלחמה של היריעות נעשית ישירות עליהם. החומרים הפולימריים לעומת זאת מתאימים רק לגגות קלים, משום שהם לא נצמדים היטב לגג בטון, ואם מתהלכים עליהם עלול להיגרם כשל באיטום.

חומרים פוליאוריטנים או אקריליים – איטום איכותי יותר

האיכות של החומרים האלה מתבטאת גם במחיר, ואת החומרים הפוליאוריטנים מומלץ ליישם על גג מאוזן, בעוד שהחומרים האקריליים מיועדים לגג משופע או לקירות. את חומרי האיטום הפוליאוריטנים אפשר ליישם גם על גגות אלומיניום, ובחומרי האיטום האקריליים אפשר להשתמש גם על גגות עץ. את שניהם ניתן ליישם על שכבות איטום ישנות מזפת או חומרים ביטומניים, אך אף על פי כן, רוב הקבלנים ממליצים להסיר אותן כדי לספק לחומרי האיטום אחיזה טוב יותר. גם השלב הזה עשוי להשפיע על המחיר.

יריעות ביטומניות או PVC / EPDM – כיסוי למניעת חדירת מים

כדי לחזק את האיטום שמתבצע בחומרים זולים ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר, נהוג להשתמש ביריעות ביטומניות. היריעות הביטומניות מולחמות ישירות לשכבת איטום מזפת או מחומר ביטומני, והן בעצם מספקות שכבה נוספת של איטום שמונעת חדירת מים שעלולה לשחוק את שכבת האיטום הקיימת. יריעות ה-PVC וה-EPDM לעומת זאת לא מצריכות הלחמה, אך מיועדות בעיקר לאיטום גגות ירוקים. כשמשתמשים ביריעות, האיטום יכול להחזיק מעמד למשך יותר מ-10 שנים, ולכן מדובר בפתרון המומלץ ביותר למי שמחפש איטום לטווח ארוך ובמחיר משתלם.