לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום בגובה

איטום בגובה – יש לכם על מי לסמוך

מעוניינים להזמין איטום בגובה? פנו רק לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום! חברת הראשון באיטום פועלת כבר למעלה מ-15 שנים בפריסה ארצית ומספקת עבודות איטום איכותיות, ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. עבודה בגובה באופן מיוחד, מצריכה הכשרה מיוחדת וניסיון רלוונטי עוד הרבה מעבר לביצוע האיטום עצמו. לכן אצלנו תמצאו רק בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים לעבודות אלה, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים בתוצאה וליהנות ממרחב יבש ומוגן למשך שנים.


איטום בגובה במחיר ללא תחרות!
שירות בפריסה ארצית רחבה
איטום גגות וקירות בגובה
איטום לבניינים ומבנים גבוהים
בדיקת נזילות בגובה מכשור מתקדם

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
055-9378-500

איטום בגובה

מתי מתבצע איטום בגובה?

איטום נחשב לפעולה קריטית בכל תהליך בנייה ותחזוקת מבנים ובייחוד כאשר מתגלה נזילה שמצריכה טיפול מיידי. מטרת העל של האיטום היא להגן על המבנה מפני חדירה של מי גשמים, כשפועל יוצא של פעולה זו הוא לספק הגנה טובה גם מפני קרינה, לחות או רטיבות ממקורות נוספים ובידוד יחסי נגד רעש. בעוד שאיטום סטנדרטי מתחיל מתחתית המבנה, עובר למעטפת, הקירות ובסיס הגג, איטום בגובה מתמקד באיטום לחלק העליון ביותר במבנה, הכולל את שטחי הגג והקירות החיצוניים. מגוון חומרי האיטום והשיטות המתקדמות מעניקים לכל מבנה את האפשרות ליהנות מאיטום מגן וארוך טווח שימנע כל מעבר של חומרים נוזליים, לכלוכים או אבק דרך החריצים הקיימים בין משטחים לאורך קווי החיבור.

יתרונות באיטום שמתבצע בגובה

עבודות איטום בגובה מקצרות משמעותית את תהליך איטום המבנה כולו. אזורים גבוהים שמצריכים ציוד מיוחד כדי להגיע אליהם, הופכים את כל תהליך האיטום לאפקטיבי מאוד, אך ברמת מסוכנות גבוהה במיוחד. לכן חשוב להזמין עבודות שכאלה רק מקבלני איטום מצוינים, מנוסים מאוד ומומלצים בקרב לקוחות רבים. האיטום מתרחש לרוב בסנפלינג ועם ציוד מקצועי שהותאם לעבודות, תיקונים וטיפולים במערכות איטום שמותקנות בגובה. • חיסכון משמעותי – אין עוד צורך להשכיר מנוף ולהקים פיגומים שיסתכמו בהוצאה יקרה ובזמני ביצוע ארוכים במיוחד. • בטיחות – אמנם הסנפלינג מעניק תחושה שהאוטם מתנדנד בין שמיים וארץ, אך למעשה מדובר באמצעי בטוח במיוחד, בוודאי הרבה יותר בטוח מהפיגומים שהתבלטו פעמים רבות לצערנו בסוגיות שקשורות לתאונות עבודה. • נגישות גבוהה – אזורים גבוהים שנחשבים לקשים להגעה, יוכלו ליהנות סוף סוף מאיטום על ידי קבלת גישה מלאה וללא כל קושי ולקבל את המענה שמתאים להם לטווח זמנים ארוך.

בדיקת נזילות מים בגובה

אם אתם סובלים מנזילת מים דרך הקירות החיצוניים או הגג, נמצאים בתהליך שיקום למבנה או מזהים בעיה שמקורה בגובה המבנה, פנו אלינו לבדיקת האיטום וקבלת הצעת מחיר מסודרת לביצוע איטום גגות בגובה. נוכל לבדוק ולזהות את מקור הבעיה ולהציע לכם מספר פתרונות אפשריים. לאחר מכן נתאים למבנה תוכנית טיפול ראויה. איטום גגות הוא המומחיות שלנו ועל כך יעידו מאות הלקוחות הממליצים. לאור שנות הניסיון הרבות שלנו בענף, רכשנו ידע עצום בכל מה שנוגע ליישום האיטום, אך גם לגבי הגישה למקומות מורכבים, כמו אלו שנמצאים בגובה. אם אתם מעדיפים שלא להתפשר על ביצוע איטום גג בגובה ולהבטיח לעצמכם תוצאה אפקטיבית לאורך שנים, פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

איזה עבודות איטום עושים בגובה?

אם מגיעים למצב שבו צריך לעבוד בגובה, תוכלו לצפות לתוספת תשלום על שימוש במנוף או בציוד סנפלינג. העבודות בגובה נעשות לרוב לצורך טיפול בקירות חיצוניים של מבנים גבוהים מאוד, או גם בעת טיפול במבנים תעשייתיים, כמו מפעלים או מחסנים גדולים.

לא מתפשרים על רמת הביצוע

אנו בחברת הראשון באיטום מקפידים תמיד על תוצאות עבודה מעולות ומשביעות רצון מצד הלקוח. קבלני האיטום שלנו יודעים כיצד להתמודד עם מבנים בעלי גישה מורכבת המצריכים איטום קירות בגובה רב או איטום גגות במגדלים וגורדי שחקים. עבודות אלה כרוכות בסיכון גבוה ולכן לא יוכלו להתבצע מטעם חובבנים, שאינם בקיאים בשימוש בציוד ובתקנות הבטיחות. אנו מעמידים לרשותכם את טובי האוטמים המומחים לעבודות גובה ודואגים שקבלו שילוב מנצח בין שירות, איכות ומחיר (למחירון האיטום המלא שלנו לחצו כאן).

שאלות ותשובות

יש אזורים שלא ניתן להגיע אליהם מתוך המבנה, אולם חייב לטפל בהם ולאטום אותם היטב כדי למנוע חדירת מים. עבודות בגובה נעשות רק במידה והן נדרשות ואין כל דרך אחרת לבצע אותן.
כשתנאי מזג האוויר מהווים אתגר ויש גשם או רוחות חזקים מאוד, העבודה בגובה תהיה בלתי אפשרית. יש לדחות את העבודה עד שתוכל להיעשות בצורה בטוחה ויעילה יותר.
בדרך כלל נעזרים בסנפלינג, אולם לעיתים ניתן להסתפק במנוף עם פלטפורמה שעליה אפשר לעבוד בנוחות ובבטחה, או כמובן גם בפיגומים, בהתאם לפרויקט.
עלות האיטום עצמה תהיה תלויה בסוג החומר שבו נשתמש, כשזה בעצמו תלוי במעטפת עצמה של הבניין. התוספת לעבודה בגובה נעה בין 1,400-1,900 ש״ח.