לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג – עבודה מסוכנת, אך יש מי שיעשה אותה

מתי נהוג להשתמש בציוד סנפלינג לביצוע איטום בניין, איך זה מתבצע בפועל וכמה זה עולה למזמינים דרך האתר? המשיכו לקרוא וגלו את כל מה שאתם צריכים לדעת.

עבודות שיפוץ, ואיטום כחלק מהן, לא נחשבות עבודות מסוכנות לרוב. על אף שתמיד ישנה אפשרות של פציעה במהלך העבודה, זאת רק אם האדם שביצע אותה לא שמר על כללי זהירות, כמו חבישת קסדה או אי שמירה על סדר וארגון. עם זאת, ישנו סוג אחד של עבודה שהסכנה תמיד מרחפת מעליו, תרתי משמע – מדובר על איטום קירות חיצוניים בסנפלינג.

אצלנו בצוות הראשון באיטום מבצעים עבודות איטום בשיא המקצועיות, ואנחנו גם מספקים לכם את הצעות המחיר הזולות ביותר עבורן – אמנם מדובר בעבודה שאינה זולה ביחס לאיטום קירות פנים בתוך הבית, אך אחרי שתראו כמה אנחנו גובים, תבינו שיש מי שיסכים לה בלי להגזים במחיר.

איטום בסנפלינג למבנים במחיר הכי זול - בהתחייבות!
איטום גגות וקירות חיצוניים בסנפלינג
קבלני איטום בסנפלינג מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
שימוש בחומרי איטום הכי איכותיים בלבד!
שירות בפריסה כלל ארצית 


לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9378-500

איטום בסנפלינג בזול

מתי צריך לעשות איטום בסנפלינג?

כאשר אוטמים קירות חיצוניים אפשר לעיתים להשתמש במנוף, אך אם מדובר בבניין גבוה מאוד, צריך להשתמש בציוד סנפלינג כדי להגיע לקומות העליונות שלו. העבודה הזו נעשית אך ורק בקירות שאליהם נוטים לחדור מי גשמים, וכן בקירות שבהם כבר החלו להיווצר כתמי עובש או התפוררות. ציוד הסנפלינג הוא זה שמאפשר לשמור על בטיחות האוטמים, ומבצעים את עבודה זו אך ורק אנשי מקצוע שעברו התמחות מיוחדת לביצוע איטום גגות בסנפלינג.

איך מתנהל תהליך איטום של קיר חיצוני עם סנפלינג?

לביצוע עבודה זו קבלני איטום בסנפלינג צריכים לדאוג שיהיו לפחות 2 עובדים באתר – האחד שיבצע את האיטום עם ציוד הסנפלינג, והשני שיעזור לו וישגיח עליו. ראשית האוטמים מחפשים אזורים בגג שאליהם יוכלו לחבר את כבלי הסנפלינג, כשבגגות מסוימים יש אלמנטים ספציפיים שמטרתם היא זו. לאחר שציוד הסנפלינג מאובטח כמו שצריך, האוטם גולש מטה עם החומרים והציוד שדרושים לביצוע העבודה, ועושה אותה בזהירות ובלי למהר – ישנה חשיבות לשמירה על הבטיחות מעל הכול.

כמה עולות עבודות איטום בסנפלינג?

כאמור, עבודות בסנפלינג הן מסוכנות מאוד, ולמעשה אנשי מקצוע רבים נפצעים במהלכן באופן קבוע מדי שנה. לכן על איטום קירות חיצוניים בסנפלינג מחיר נוטה להיות יקר יותר מאשר מחירן של עבודות איטום שונות. בהתאם לאופי קירות הבניין, גובהו של הבניין ורמת העבודה הנדרשת לאיטום, המחיר נע בין 2,800-4,200 שקלים. עם זאת יש לציין שברוב המוחלט של המקרים העלות תהיה קרובה יותר לסף התחתון של הטווח הזה.

פרט לעבודות איטום בסנפלינג מחירון האיטום שלנו יכול להציג לכם את עלויות שאר עבודות האיטום שלנו, ומומלץ שתיוועצו בו כדי שתדעו כמה יעלו לכם עבודות נוספות לצד השימוש בציוד סנפלינג, למשל איטום לובי הכניסה לבניין או איטום הגג של הבניין על ידי קבלני איטום מוסמכים עם ניסיון עשיר.