לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום דלת כניסה

איטום דלת כניסה ממים ורעש – הכול במחיר משתלם

איך יודעים שצריך לאטום דלת כניסה מפני חדירת מים, מה עושים כדי לאטום את הדלת מפני רעש ורוח, איך אוטמים את דלת הכניסה בפועל נגד מים ונגד רעש וכמה עולה איטום דלת כניסה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

הבית שלכם אמור להיות המקום שבו אתם זוכים לשקט ושלווה, ואין סיבה שתשמעו את כל מה שקורה במסדרון, בלובי או ברחוב כשדלת הכניסה סגורה. אם זה בכל זאת קורה, זה סימן לכך שהדלת אינה אטומה, וצריך לאטום אותה. איטום דלת כניסה לא רק מונע את הרעש הלא רצוי שמגיע מבחוץ, אלא גם חדירת מים ורוח, מה שיכול להיות משמעותי במיוחד למי שגר בבית שצמוד לקרקע, ואנחנו בחברת הראשון באיטום נוכל לפתור לכם בזול כל בעיה שקשורה לאיטום של דלת הכניסה שלכם. הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר משתלמת ונוכל להיות אצלכם עוד היום לביצוע העבודה.

 

איטום דלתות כניסה בשיטות איטום יעילות
פתרונות לאיטום דלת כניסה נגד חדירת מים ורעש
איטום במחיר הכי משתלם בארץ
קבלני איטום מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-9378-500

איטום דלת כניסה ממים ורעש

מתי צריך לעשות איטום דלת כניסה ממים?

רוב האנשים לא חווים בעיה של חדירת מים לדירתם דרך דלת הכניסה. אם למשל אתם גרים בבניין מגורים סביר להניח שלא תיתקלו בצרה שכזו. לעומת זאת, ככל הנראה תראו בעיות איטום שכאלה בבית פרטי שבו דלת הכניסה לבית נמצאת באותו גובה בדיוק כמו שביל הגישה שמוביל אליה או אף מתחתיו. במקרה שכזה, אם ירד גשם חזק מאוד יחדרו מים בין הדלת לרצפה ויציפו את כל הבית, ולכן מומלץ לטפל בבעיה הזו בזמן בעזרת קבלני איטום מומלצים – עוד לפני שזה קורה.

איטום דלת כניסה לרעש ורוח מבחוץ

גם אם אתם לא גרים בבית פרטי או דירת גן, יתכן שאתם סובלים מבעיית איטום אחרת, והיא חדירת רעש ורוח מבחוץ דרך דלת הכניסה. הבעיה הזו עלולה להיווצר כתוצאה מרווחים שקיימים בין הרצפה לדלת, אך גם בין הדלת או הקיר למשקוף. במקרים מסוימים מומלץ אפילו לאטום באופן אקוסטי את הדלת עצמה או אף לרכוש דלת אקוסטית מבודדת. לכן, כפי שאתם מבינים, איטום רעש דלת כניסה דורש לעיתים עבודה רבה שכוללת יישום שיטות איטום מתקדמות ושימוש בחומרי איטום חזקים.

פרט איטום דלת כניסה – חומרים ושלבי עבודה

כדי לאטום את המרווח שבין הרצפה לדלת אנחנו מתקינים סף דלת, שמטרתו היא בעיקר למנוע חדירת מים, אך הוא גם פועל במידת מה נגד רעש. את הסף בוחרים לפי סוג הדלת וסוג הרצפה, כשספים שונים מתאימים לרצפות פרקט או קרמיקה, שטיחים מקיר לקיר וכדומה. יש למשל סף איטום דלת כניסה אלומיניום שמתאים לדלתות אוטומטיות, ולעומת זאת לדלת כניסה סטנדרטית יתאים לרוב סף גומי. לפניכם שלבי העבודה שלנו לאיטום דלתות כניסה:

1. מודדים את הרוחב של הדלת, מנסרים את הסף במידת הצורך כך שיתאים לדלת ומשייפים את הקצוות שלו.

2. מצמידים את הסף לדלת בעזרת פס הדבקה שקיים עליו, בעזרת דבק חם או בעזרת מסמרים / ברגים – לכל סף מתאים פתרון הצמדה אחר.

3. בודקים שהדלת נפתחת ונסגרת כמו שצריך ושיש לה תנועה חלקה. בו זמנית בודקים את יכולת הסף לאטום חדירת מים.

איך עושים איטום דלת כניסה אקוסטי?

אם צריך לאטום משקוף עץ של דלת כניסה, העבודה היא כמעט זהה, כשצריך להשתמש באטם אקוסטי. האטם הזה מונע לא רק מעבר של רעש דרך הרווח שבין הדלת למשקוף, אלא גם רוח, עשן ואפילו חרקים. ההתקנה מתבצעת על גבי המשקוף, ויש שלל מידות לאטמים שמתאימות כמעט לכל גודל של דלת, כך שאין צורך לבצע חיתוכים או ניסורים. ההתקנה תיעשה משני צדי הדלת עם סרגלים לאיטום בצדדים ועם עוד סרגל איטום עליון.  

כמה עולה איטום דלתות?

למרבה המזל, ברוב המקרים לא עולה הרבה לאטום את הדלת. המחיר להתקנת סף דלת נע בין 25-55 ₪ למ"ר, ורק במקרים בודדים שבהם יידרשו עבודות איטום רציניות עם חומרי איטום משחתיים סביב הדלת, העלות תהיה גבוהה יותר. בדרך כלל לא נדרש איטום מיוחד לדלת הכניסה לבית, ואם כן, אנחנו מתחייבים להעניק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר שיש. בררו דרכנו בטלפון כמה יעלה לכם לאטום את הדלת ולא תצטערו. נוכל להיות אצלכם עוד היום לאיטום דלת הכניסה שלכם.