לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום חלונות

איטום חלונות: למה זה חשוב?

ולפתע פתאום, אתם מבחינים ברטיבות על החלון ומבינים שצריך לאטום אותו מחדש. נזילות סביב מסגרת החלון, המסילה, הברזים והגומיות עשויות להתרחש כאשר האיטום לא בוצע כראוי, החלון לא הותקן בצורה הנכונה או שפשוט נוצר בלאי טבעי עם הזמן. כך או כך, דרוש לכם איטום חלונות לחורף שיסגור את החלון בצורה הרמטית וימנע ממים, רוחות ואפילו רעשים לחדור פנימה.

איטום חלונות לפני התקנה והרכבה ואיטום חלונות קיימים
פתרונות איטום לחלונות נגד רעש, קור, גשם ורוח
איטום במחיר הכי משתלם בארץ - החל מ-350 ש"ח לחלון אחד!
קבלני איטום מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
אפשרות להזמין שירותי איטום חלונות בסנפלינג
אוטמים חלונות מכל הסוגים:
איטום חלונות אלומיניום ועץ, חלונות בלגיים, חלונות הזזה ועוד

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9378-500

איטום חלונות בזול

כיצד מתבצע איטום חלונות?

מלאכת האיטום לחלונות מצריכה טכניקה ספציפית לכל חלון. חלונות כיס למשל, אותם החלונות שנחתכו בתוך הבטון ומאפיינים את השירותים והמקלחת, מצריכים לא רק איטום של המסגרת אלא גם של הכיס שבתוכו יושב החלון, כולל החיבור למסילה התחתונה. איטום חלונות אלומיניום מצריך איטום באמצעות גומייה או סילר (חומר סיליקוני). איטום מפני קור יצטרך לאתר את מיקום כניסת האוויר לפני שיבוצע האיטום על מנת שיתקבל בידוד מקסימלי.

בשורה התחתונה, איטום חלונות לא רק מונע נזילות ורטיבויות, אלא יוצר בידוד הרמטי לחלון מפני רעשים חיצוניים ורוחות, תנאי מזג אוויר משתנים (חום וקור) ומותאם לכל סוגי החלונות: אלומיניום, עץ, פח, פלסטיק וכו".

כדי לבצע איטום חלונות נגד מים בהצלחה, יש לבחון את סוג החלון ומאפייניו, את מיקום האטימה, את החומר שממנו עשויה מסגרת החלון וגם לבחור בשיטת האיטום היעילה ביותר. ברוב המקרים ישתמשו בסיליקון עמיד למים או גומיה מיוחדת.

מיהו בעל המקצוע המתאים למלאכה?

אז את מי מזמינים לאיטום החלון? את קבלן האלומיניום שהתקין את מסגרת החלון או שכדאי לפנות לקבלן איטום מקצועי? האם בעל המקצוע משתנה כאשר הדרישה היא איטום חלונות לרעש או קור? התשובה תהיה תמיד בהתאם לאחריות הקיימת: אם החלון שלכם עדיין נהנה מתקופת האחריות, יש לפנות למתקין שביצע את העבודה. רק אם לא קיימת אחריות או שהתוקף שלה פקע, יש לפנות אל קבלן איטום חלונות המבצע מריחה של חומר איטום סיליקוני בין הקיר לחלון, בין המשקופים ובתוך המסילות. חומר זה יחזיק בין 5-7 שנים לפני שתצטרכו לחדש אותו.

מחיר איטום חלונות

אז מה המחירים של איטום חלונות בקרב בעלי המקצוע? רוב משימות האיטום מבוצעות בהיקף של 300-700 ₪ פר חלון, כאשר מחיר זה מתייחס לחלונות סטנדרטיים בגודל מטר על מטר. אחריות על ביצוע האיטום ניתנת לפרק זמן של שנתיים ועד חמש שנים, תלוי בסוג החלון וסוג האיטום שיושם. בנוסף, בטח תשמחו לדעת שניתן לחסוך עלויות כל עוד אתם זקוקים לפתרון זמני ודחוף לטווח קצר (מאוד), בעלות של עד 150 ₪.

איטום חלון מפני קור

בחורף בתים רבים בישראל סובלים מחדירת קור עוצמתי מבעד לחלונות, המבשר על איטום לא תקין. הראשון באיטום ממליצים – אל תמתינו עד לשיא העונה הקרה כדי לטפל בבעיה! הזמינו מבעוד מועד את הקבלן ובקשו פתרונות איטום חלונות יעילים לטווח ארוך שיעניקו לכם בידוד מקסימלי. הקבלן יגיע אליכם ויבצע מספר בדיקות על מנת לקבוע את הפתרון המתאים לביצוע העבודה וידאג ליישם חומר איטום חלונות נגד רוח בין היתר.

איטום חלון בלגי

מדובר באחד החלונות הפופולריים וגם המהפנטים ביותר במראה ובסגנון. איטום חלונות בלגיים (פרופיל בלגי) הוא סוגיה השמורה למומחי האיטום בלבד, משום שבעבר יוצרו חלונות אלו מברזל (וכלל לא בבלגיה למען האמת, אלא באנגליה) וכיום הם מיוצרים על ידי שימוש מינימלי באלומיניום כדי להתוות את המסגרת, לצד שימוש נרחב בזכוכית. כל עוד הפרופיל משמש לכניסה ויציאה, יבוצע איטום חלונות הזזה. אך כל עוד הפרופיל הוא קבוע, יש להתאים את החומר באופן ספציפי לדגם.

איטום החלון בסנפלינג

איטום חלונות בסנפלינג מצריך מיומנות, מקצועיות ואמינות רבים מאוד. כל חלון נרטב למעשה גם כלפי חוץ וסובל בשלב מסוים מקונדנסציה (היווצרות אדים בזגוגיות), פגמים בחלון, בעיה באיטום החיבורים וגם לא מעט פעמים מהרכבה לקויה.כדי לבצע איטום בסנפלינג קבלן איטום יצטרך לאבחן את בעיות החלון וליישם את האיטום תוך כדי עבודה בגובה ולעיתים על פני חלונות רבים באותו הבניין. ודאו שאתם מזמיניםאך ורק קבלן איטום מהימן ומנוסה בעל רישיון מתאים בעבודה בגובה.

למה חשוב לאטום את החלון בזמן ההתקנה

בשוק קיימים לא מעט קבלנים שמשתמשים בחומרים זולים ונוטים לבצע עבודה בלתי מקצועית. חלקם עשויים להתקין באופן לא תקין את החלון ולגרום בעצמם לדליפת המים, או לחבל בפתיחה החלקה של חלון ההזזה, בעוד שחלקם יבצעו איטום לפני הרכבת חלונות מחומרים בלתי מתאימים לסוג החלון. אל תתפשרו על ניסיונו ובקיאותו של בעל המקצוע ושאלו כל שאלה נדרשת כדי לוודא שהאיטום יושם באופן מוצלח. איטום חלונות נגד גשם, רעש, קור, רוחות ורטיבות שלא מגן כהלכה עשוי לפגוע בשגרה הביתית ולשבש את מהלך השהות. הזמינו גורם אמין שיפרט בפניכם את פעולותיו.