לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום חניון

איטום חניון תת קרקעי – טיפול קטן שחוסך לכם הרבה

למה אסור להזניח את איטום החניון, איך יודעים שהגיע הזמן לאטום את החניון וכיצד אוטמים קירות ותקרה של חניון תת קרקעי? כל התשובות מחכות לכם כאן.

חניון הוא צורך בסיסי של כל בית עסק גדול, משרד רציני, מרכז קניות הומה אדם או בניין מגורים רב קומות, והוא למעשה נותן את הרושם הראשוני ללקוחות ולבאים שמגיעים למקום. ככל שהחניון מתוחזק יותר, כך הרושם הראשוני יהיה טוב יותר, ובכל זאת, רבים הם בעלי העסקים והבניינים שמזניחים את החניון שלהם. בין אם האסתטיקה חשובה לכם ובין אם לא, הידעתם כי איטום חניון יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף שהיה יוצא בהמשך על תחזוקתו? אנחנו בחברת הראשון באיטום נעזור לכם לחסוך על הוצאות התחזוקה של החניון שלכם בעזרת איטום יעיל, שימנע מנזקים להצטבר ובה בעת יסייע לחניון שלכם להיראות במיטבו. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, קבלו הצעת מחיר לפי גודל החניון ומיקומו (מעל או מתחת לקרקע), ונוכל להגיע אליכם לאיטום עוד היום.

איטום של חניונים בשיטות יעילות ומתקדמות
מחיר הכי זול בארץ - בהתחייבות!
קבלני איטום מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
איטום קירות החניון + איטום תקרה
שירות בפריסה ארצית רחבה 


לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום חניון כולל קירות ותקרה

למה חשוב לאטום את החניון?

זה אמנם נשמע נוגד את ההיגיון, אך מים הם האויב הגדול ביותר של האספלט. אפילו כמות קטנה מאוד של מים יכולה לחלחל לתוך חריצים קטנים שקיימים באספלט, ועל ידי כך להחמיר אותם ולגרום לסדקים אחרים ונוספים. זה נכון על אחת וכמה כשמדובר בחניון תת קרקעי, בו המים לא יכולים להתאדות בזכות השמש, ועל כן איטום חניון תת קרקעי הוא חשוב מאין כמוהו.

האיטום מסייע להגן על האספלט שבחניון לא רק מפני מי גשמים, אלא גם מפני חומרים כימיים שעלולים לאכל אותו או שמנים שפוגעים במראה שלו ויוצרים בו כתמים. הטיפול הזה למעשה מאריך את חיי האספלט ב-10 עד 15 שנה, משפר את היעילות של תיקוני הסדקים שנעשים בו בהמשך ומספק לו מראה נקי ואסתטי יותר. 

איך יודעים שצריך לאטום את החניון?

איננו רוצים לגרום לכם לבצע הוצאה שאינה נדרשת, ולכן אנחנו נעזור לכם לוודא האם באמת עליכם להזמין דרכנו שירותי איטום חניונים או לא. כדי להבין האם עבודות איטום באמת נדרשות לכם, ענו על 3 השאלות הבאות:

1. בן כמה החניון שלכם – אם האספלט ממש חדש, אין צורך לצפות אותו בשכבת איטום, לפחות עד שיעברו 6 חודשים מאז שיישמו אותו.

2. מתי אטמתם את החניון לאחרונה – מומלץ לאטום את החניון אחת ל-3 עד 5 שנים.

3. האם יש סימנים להידרדרות במראה האספלט – אם אינכם יודעים מתי נאטם החניון לאחרונה, בדקו האם יש עליו סימנים שמראים כי האספלט התחיל להיפגע. אפילו סדקים קטנטנים או שינויי צבע קלים יכולים להעיד על הצורך לאטום אותו מחדש.

מדוע צריך לאטום גם את קירות החניון?

כשמדובר בחניון שמצוי על פני הקרקע, כמובן שאין בכך צורך, אך בחניונים תת קרקעיים נדרש גם איטום קירות ותקרה. הקרקע שמקיפה את החניון עלולה להכיל בתוכה לחות גבוהה מאוד – בעיקר בעונת החורף הגשומה, ואותה לחות ורטיבות עלולה לחדור לחניון ולפגוע בקירות הבטון שלו. ללא איטום קירות חניון, עלולים לחדור מים דרך סדקים כאלה ואחרים בקירות, ולהוות נזק רציני. כדי לאטום את קירות החניון כמו שצריך, אנחנו משתמשים בחומרי איטום גבישיים שחודרים לתוך הבטון ומסייעים לאטום אותו מבפנים – זאת ללא כל צורך לאטום את הבטון בשכבתו החיצונית.

איך אוטמים תקרת חניון תת קרקעי?

חניונים תת קרקעיים רבים בישראל, ובעיקר כאלה שמצויים בבנייני מגורים, ממוקמים ישירות מתחת לאדמת גינה. כדי לאטום אותם כמו שצריך, נדרש קודם כל לבצע איטום גינה מעל חניון עם יריעות שמסייעות למעשה למנוע את האפשרות שמים יבואו במגע עם הבטון. את הגג עצמו ניתן לאטום מבפנים עם חומר איטום גבישי, אולם כאן ישנה חשיבות רבה לאיטום גם מן החוץ. זאת מכיוון שאם לא נעשה איטום תקרת חניון כהלכה מבחוץ, הרטיבות עלולה להיאגר בבטון לאורך השנים, ועל אף השימוש בחומרי איטום מבפנים, הלחות תעשה נזקים באזורים סמוכים בתקרה שאותם לא ניתן היה לאטום מתוך החניון. זכרו כי רק קבלני איטום מנוסים יכולים לבצע איטום שכזה באופן מקצועי. במקום לשלם מספר רב של פעמים על עבודת איטום שלא נעשית כהלכה, הזמינ אותנו פעם אחת ותזכו לאיטום יעיל ומוצלח שמחזיק לאורך שנים ארוכות.