לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום טיח חיצוני

איטום טיח חיצוני ושמירה על הקירות הפנימיים

אחת המטרות של איטום בקירות החיצוניים של המבנה היא מניעת חדירה של רטיבות לתוך פנים המבנה. איטום טיח חיצוני אכן נועד למניעת חדירה של מי גשמים ורטיבות לתוך הקירות הפנימיים במבנה דרך חריצים בקיר או בתקרה. אם האיטום מתבצע בצורה מקצועית הוא עשוי לשמור על המבנה בכללותו במצב תקין לאורך שנים. המומחים של הראשון באיטום אמונים על ביצוע איטום של טיח בקירות חיצוניים בצורה מקצועית ואיכותית. מהו בעצם איטום טיח בקירות חיצוניים? אילו אפשרויות קיימות לביצוע עבודה מהסוג הזה? איך עושים איטום טיח? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך.

איטום טיח חיצוני בבניין משותף או בבית קרקע
מחיר הכי זול - בהתחייבות!
אחריות מלאה על העבודה
איטום לפני הטיח ואיטום חורים בקירות
שלל שיטות איטום: איטום במריחה, בהתזה ועוד
שירות בפריסה כלל ארצית

להצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500
 
איטום טיח חיצוני במחיר זול

איטום טיח בקירות חיצוניים – מה זה בעצם?

מדובר באיטום קירות שיש עליהם טיח. אופן הביצוע של האיטום תלוי בסוג המבנה, בגובה שלו ובמידת הנגישות של הקירות החיצוניים לקבלני איטום המבצעים את עבודת הטיוח והאיטום. ישנם שני סוגים של איטום קירות חיצוניים:

1. איטום חור בקיר על טיח: איטום על טיח הוא איטום שמתבצע על גבי שכבת טיח צבעוני או רגיל שכבר קיימת. איטום מהסוג הזה הוא אפשרי, אם הטיח על הקיר הוא תקין ואם המומחה לטיוח מבין, על פי מיטב הבנתו המקצועית, שהאיטום על הטיח הוא אפשרי ויאטום את הקיר לפרק זמן משמעותי.

2. איטום לפני טיח בקיר חיצוני: אפשרות נוספת לביצוע טיוח היא ביצוע האיטום של הקיר, ורק בשלב מאוחר יותר לבצע את עבודת הטיוח. במקרים רבים, איטום טיח חיצוני שקוף לקיר אכן יכול להביא תוצאות טובות באופן הזה.

איך עושים איטום טיח חיצוני איכותי שמחזיק לאורך שנים?

התשובה לשאלה איך עושים איטום טיח חיצוני כבר הוזכרה בחלקה בסעיפים קודמים. ככלל, השלב הראשון הוא ניסיון לגלות את המקומות שמהם מתרחשת הנזילה – הקירות או הגג או שניהם. בשלב השני מתבצע ניקוי של הקירות. הניקוי מתבצע הן על מנת לחשוף את המיקום המדויק של הנזילות והן על מנת לשפר את האיכות של האיטום. בשלב הבא מתבצעת פעולת האיטום, ולאחריה מתבצע הטיוח של הקירות. התשובה לשאלה איך מכינים איטום טיח חיצוני היא שמדובר בעבודה זהירה ומקצועית של המומחים לאיטום. אחרי שהטיח מוכן, מבצעים הקבלנים איטום קירות חיצוניים באמצעות חומרים איכותיים.

דרכים שונות לבצע איטום טיח לקירות חיצוניים

יש כמה דרכים לביצוע איטום חיצוני של קירות המבנה ומניעת חדירת רטיבות לתוך מרתף או קירות פנימיים במבנה: איטום בהתזה, איטום בסנפלינג ואיטום באמצעות מריחה זהירה של חומר האיטום על הקיר.

איטום בהתזה: איטום טיח חיצוני בהתזה של החומר האוטם מסתיים במהירות יחסית ומעניק לקיר גם מראה ייחודי. שפריץ על הקיר נותן תוצאה איכותית מאד שמחזיקה לאורך שנים.

איטום סדקים בקירות באמצעות מריחה: ביצוע איטום מקצועי באמצעות מריחת חומר אקרילי או לחילופין של סילר (חומר איטום) לביצוע האיטום בצורה מדויקת באזורים שבהם נדרשת פעולת איטום יסודית. איטום כזה נחשב לאיכותי, ובמקרים שבהם יש בעיות רטיבות חמורות נעשה בו שימוש.

איטום בסנפלינג: גולשי סנפלינג מקצועיים מבצעים איטום טיח חיצוני בסנפלינג בבניינים ובמבנים שבהם לא ניתן להגיע למקומות המיועדים לאיטום בדרך אחרת. לשם כך נדרשת רמה גבוהה של מקצועיות וידע בתחום האיטום. זאת על מנת שמריחת חומר האיטום תתבצע בצורה מדויקת.

איטום טיח על קירות בבית משותף

בתים משותפים נוטים יותר ממבנים אחרים לחדירת מים. אחת הסיבות לכך היא במקרים רבים חוסר המודעות של הדיירים לנושא, כולל הדיירים שלתוך הבית שלהם חודרים מים דרך הקירות החיצוניים. איטום טיח חיצוני בבית משותף יכול למנוע את הבעיה. חשוב לציין שסוג הקיר איננו משנה, וסדקים יכולים להופיע בכל קיר. זאת בין אם הוא עשוי אבן ירושלמית, שיש או חומרים אחרים. חדירה של רטיבות לבית עלולה לגרום נזקים לקירות פנימיים, ובמיוחד לקירות גבס שהם רגישים יותר לרטיבות.

חידוש איטום בקירות חיצוניים

איטום טיח חיצוני נגד רטיבות במבנה איננו פעולה חד פעמית. מדי כמה שנים יש לבצע חידוש של האיטום, במטרה למנוע כל אפשרות לחדירת מים לקירות הפנימיים. גם החידוש צריך להתבצע בצורה מקצועית, אחרי בדיקה של המצב וזיהוי נקודות החדירה של הרטיבות למבנה. אחרי האיטום, ניתן להוסיף שכבת צבע על הקירות, תוך הבנה שמניעת החדירה תאפשר לצבע לשרוד למשך תקופה ארוכה.

כמה עולה איטום טיח חיצוני ומה משפיע על המחיר?

קבלני איטום שונים גובים עבור איטום קירות חיצוניים מחיר שונה. השוני במחיר נובע משילוב בין כמה וכמה מרכיבים:

ניתוח מקור הנזילה: איש מקצוע מיומן לא ניגש מייד לאיטום קירות. בשלב הראשון יש צורך לזהות את מקורות הנזילה ולהעריך את האמצעים שיידרשו על מנת לתקן אותו. ככל שמספר המקומות שמהם מתרחשת נזילה גדול יותר, כך יהיו עבודות התיקון לפני האיטום קשות יותר ואיתן עלות האיטום תהיה גבוהה יותר.

פעולות מקדימות לפני האיטום: האיטום הוא רק השלב האחרון במסגרת הפעולות הנדרשות. עם הפעולות הללו ניתן למנות את איתור מקורות הנזילה. השלב השני הוא ניקוי הקיר וחשיפה לאור השמש של האזורים שמהם מתרחשת החדירה. ככל שנחשפים מקומות רבים יותר, כך המחיר של האיטום עשוי להיות גבוה יותר.

אופי המבנה ואופי הפעולה: אם האיטום ניתן לביצוע באמצעים קונבנציונליים, המחיר של האיטום יהיה בסיכומו של עניין בתוך הסטנדרט המקובל – 100 – 200 ₪ למטר. ואולם אם נדרשת עבודת סנפלינג, העלויות עלולות להיות גבוהות יותר.

למה להזמין אותנו לאיטום טיח?

אם יש לכם עניין בביצוע איטום קירות מקצועי, אתם במקום הנכון. המומחים של הראשון באיטום יבחנו את הבעיה ויעמדו על החורה שלה. המומחים יבצעו תיקון טיח ותיקונים אחרים. בהמשך הם יאטמו את הסדקים והחורים, ולאחר מכן יטייחו את הקיר האטום. המומחים שלנו הם בעלי המלצות טובות ויכולות מקצועיות גבוהות.