לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום מכולה


איטום מכולה - עבודת האיטום ששמורה למקצוענים

למכולה עשרות שימושים שונים וכל מכולה היא בשווי אלפי שקלים. לכן גם נזילה קטנטנה עלולה לחבל באיכות המכולה ולהוציא אותה משימוש. לשם כך חשוב לבצע איטום מכולה השומר על חיי המכולה ועמידותה לאורך זמן, מגן עליה מפני נזקי מזג האוויר ועוזר לה למלא את ייעודה.

הראשון באיטום שמחים להפגיש אתכם עם טובי הקבלנים בענף האיטום ולספק לכם שירות מומחים יעיל, מהיר ובמחירים הוגנים. כל קבלני האיטום שלנו הם מהטובים והמקצועיים בתחום ופועלים בפריסה ארצית בזמינות מעולה גם לתיקונים מעכשיו לעכשיו! אם אתם תוהים בנוגע לטכניקת האיטום, או כמה עולה איטום מכולה, ראוי שנציין בפניכם שכל איטום מקצועי יכול להתבצע במספר רב של דרכים ולכן רק קבלן מקצועי רשאי לספק ייעוץ בנוגע לטכניקת האיטום והשימוש בחומרים הרלוונטיים ולגבות את פעולותיו במתן אחריות מלאה לביצוע העבודה.


 
איטום מכולה מנזילות - מחיר הכי זול במדינה!
אוטמים מכולות עם החומרים האיכותיים ביותר 
איטום מכולה ביריעות, בהתזה, עם סילר, בטקל ועוד
אוטמים את גג המכולה ביעילות - גם למכולות שצריכות להישאר ניידות
שירות בפריסה כלל ארצית

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות חייגו:
 
055-9378-500

 

 איטום מכולה בזול

איטום גג למכולות – כיצד הדבר מתבצע?

למרות שמדובר בתחום ספציפי ומבוקש בקרב קבלני האיטום, עדיין צריך להקדים ולומר שמדובר בעבודת איטום מעט יותר מורכבת מעבודות איטום אחרות: גג המכולה כמעט תמיד גלי ובמרווחים שונים (על פי הדגם) ולכן יש צורך להניח עליו משטח ישר, שבו יוכל להתקבל האיטום כראוי. ניתן ליצור משטח שכזה על ידי מילוי החריצים ולהקנות לגג הגלי מראה מיושר, או לפרוש יריעות ביטוניות המתאימות לפעולת האיטום. אפשרויות שכאלה בכל איטום גג מכולה, יתאימו למכולה הקבועה שלא נועדה לנוע ממקומה. אך מה ניתן לעשות כאשר המכולה אמורה להיות בתנועה מידי פעם? ובכן, יש להשתמש בחומרי איטום פוליאוריטנים וליישם אותם רק לאחר אבחנה מקצועית מטעם קבלן האיטום, משום שלא כל שימוש בחומרים פוליאוריטניים יועיל לטווח ארוך במצב של ריבוי תזוזות במכולה.

כשלא משתלם לתקן את המכולה

אמנם קיימות מספר אפשרויות לביצוע איטום מכולות וחשיבות ביצוע האיטום גוברת ככל שהמכולה משמשת למחסן או למגורים. אך במקרים מסוימים האיטום עשוי להתברר כפעולה לא כדאית. אם קיימת חלודה למשל, או שהברזל כבר התחיל להתכלות, לא בהכרח יהיה כדאי לתקן ולאטום את המכולה. במקרה זה, גם לא בטוח שקבלן האיטום יהיה מוכן להעניק אחריות לביצוע העבודה. זאת משום שכל איטום נגד רטיבות במכולה השחוקה והחלודה לא בהכרח יצליח, לעומת העלויות היקרות שהלקוח יצטרך לשאת בהן. לכן רצוי קודם להזמין את איש האיטום למתן חוות דעת שתוכל לשפוך אור ריאלי יותר לגבי השתלמות התיקון.

מחומר ועד טכניקה: כך מתבצע איטום המכולה

בשוק קיים מגוון רחב של חומרי איטום, כאשר כל אחד מהם יעיל ליישום שונה, על פי מאפייני המקום הנאטם. אז איך אוטמים מכולה בצורה היעילה ביותר ומהם החומרים שבהם ניתן להשתמש? היעזרו בטבלה שלנו:

באיזה חומר משתמשים?

כיצד מבוצע האיטום?

יריעות ביטומניות

יש לפרוש יריעות ביטומניות נדבקות שיהפכו את המשטר לישר לחלוטין ויהוו את שכבת האיטום הבסיסית. על גבי היריעות ניתן ליישם את חומר האיטום (מריחה או התזה).

זפת חמה

הזפת תתאים ליישום על גבי היריעות הביטומניות (זיפות מלא) או לצורך תיקונים נקודתיים בגג.

סילר

הסילר הוא חומר איטום שמיושם בהתזה ומתאים לגגות מרוצפים בבטון, אבן או חיפויים שונים. 

בטקל

חומר ייעודי לצורך איטום בהתזה על גגות בשיפוע וגם לאיטום גגות רעפים.

חומרי איטום פוליאוריטניים

מכונים גם "מסטיקים פוליאוריטניים" משום שהם נדבקים לתשתית ומספקים אלסטיות הדרושה למיגון בטמפרטורות קיצון ולמניעת שחיקה מוגברת.

חומרי איטום צמנטיים

אידיאליים לאיטום בסביבה רטובה – למשל כאשר בית מגורים בנוי ממכולות ואחת מהמכולות מתפקדת כחדר האמבטיה, או כאשר מכולה מוסבת לבריכת שחייה. החומר הצמנטי נצמד לתשתית ומבודד אותה היטב מכל לחות ורטיבות אפשרית.