לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום פרגולה

איטום פרגולה: כך תגנו עליה מפני נזילות ושחיקה מהירה

הפרגולה כבר מזמן הפכה למוצר צריכה בסיסי בכל בית ישראלי והיא מהווה את המקום המוגן ביותר מפני שמש, גשם ורוחות בחצר או במרפסת. אך מה קורה כאשר מתגלה נזילה? כיצד ניתן לבצע איטום פרגולה נגד גשם? וכמה זמן יחזיק האיטום מעמד? הראשון באיטום עונים על כל השאלות:

הפרגולה היא פיתרון הצללה אפקטיבי שבנוי מחומרים קלים, בטיחותיים ובריאים ולכן אמורה להיות אטומה במלואה ולטווח הארוך, ללא סדקים ופתחים. יחד עם זאת, חומרים בעלי נטייה לשחיקה טבעית כמו עץ למשל יצטרכו פעולות תחזוקה אחת לזמן מה ובמידה ומתגלים בהם חריצים או סדקים עם פוטנציאל לדליפות, או שכבר התגלתה דליפה של מים פנימה, יש לבצע איטום נזילות מפרגולה זו. 

איטום פרגולות מגשמים ונזילות - מחיר נוח לכל כיס!
אוטמים את גג הפרגולות ונפטרים מהנזילות
איטום בין פרגולה לקיר במחיר משתלם!
מציעים ייעוץ מקצועי עוד לפני ביצוע עבודות האיטום!
אוטמים פרגולות מכל הסוגים: עם גג סנטף, גג במבוק ועוד
שירות בפריסה כלל ארצית

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איטום פרגולה בזול

מדוע חשוב לבצע איטום מקצועי לפרגולה?

מאחר וכל פרגולה או למעשה גג שנמצאים מעל המרפסת, מבואת הבית ובחצר, בדרך כלל ללא בטון (כלומר: ללא תקרה "רגילה"), חשופה באופן ישיר ומהיר למפגעי הטבע השונים כגון: הפרשי טמפרטורה, לחות, רטיבות, קרינה חזקה ועוד, היא תהיה זקוקה לביצוע תהליך איטום מקצועי, שיבטיח הגנה מלאה ועקבית. האיטום יועיל גם למניעת חדירת המים מנקודות התורפה הקיימות וגם לצורך יצירת הגנה יעילה יותר לכל חלקי הפרגולה, המאריכה את חייה ומונעת שחיקה איטית של החומר. כמו כן, יישום חומר איטום לפרגולות מייצר בידוד גדול יותר עם המשטח ותורם גם לשיפור האקוסטיקה ואיזון הטמפרטורה.

חיבור פרגולה לקיר - חשיבות האיטום

פרגולה שמחוברת לבית של הקיר שלכם חייבת להיות אטומה לחלוטין באזור הקיבוע שלה כדי למנוע בעיות רטיבות, הן בקיר והן בפרגולה. פרט לכך שזה ימנע חדירת נוזלים וטפטוף לאורך הקירות, זה גם ישפר כמובן את מראה הפרגולה וסייע להגיע לאיחוד מושלם יותר בינה לבין הקיר, אולם יש לבחור לשם כך חומר איטום בין פרגולה לקיר שאכן יכול לספק תוצאה אסתטית ונעימה לעין.

כיצד אוטמים את גג הפרגולה?

כמו בכל עבודת קבלן מקצועית, גם הפעם נדרשת בדיקה מקיפה ויסודית של מצב הפרגולה וחומרי הבנייה שלה, כדי לקבוע את תהליך העבודה. אם כבר קיימת שכבת איטום שיושמה בעת הקמת הפרגולה בעבר, על הקבלן לבדוק אותה ולהחליט אם לחדש את הקיימת, או להחליף אותה בחדשה לגמרי. בנוסף יבוצע איתור של פתחים, סדקים, שברים וחריצים שיש למלא בחומרי איטום או לתקן. כמו כן, יש לוודא את תקינות ההברגות שנמצאות תחת שכבות האיטום הקיימות ולהתאים את חומרי האיטום המיושמים בגג לתכנון ההנדסי של נשיאת המשקל ועל פי אופי הגג: האם צריך לאטום סנטף, יריעה ביטומנית, מסגרת בטון קל, גג במבוק וכד". בהתאם לכל תנאים והמאפיינים שצריך לשקול, יבצע הקבלן איטום גג פרגולה באמצעות מריחה או התזה של חומר האיטום המתאים.  

יש לכם פרגולה שנתמכת בקיר? כך תאטמו אותה

אחת מפעולות האיטום הנפוצות ביותר, מתרחשת כאשר צריך לבצע איטום בין פרגולה לקיר התומך שלה. פרגולות רבות נבנות לאורך הקיר החיצוני של הבית, כאשר יש צורך בהגנה בשהות מתחת לקיר ספיציפי זה (למשל במבואת הבית, בחניה הפנימית או בחלק מהגינה), או לשם האסתטיקה, כאשר רוצים להימנע מעמודי תמיכה בקרקע.

למרות שהפרגולה והבטון נבנו בצמוד זה לזה, עדיין לא מדובר באיטום מלא ויש לבצע איטום פרגולה לקיר בעזרת חומר מתאים. ניתן לעשות זאת על ידי הנחת פח שמסוגל לנתב את מי הגשמים הלאה מהפרגולה, או על ידי מריחת חומר איטום מיוחד שימנע דליפת גשמים וחדירת רוחות באזור זה.

דגשים לקראת איטום חיבור בין קיר לפרגולת סנטף

כדי שהאיטום יתבצע כמו שצריך יש לשמור על כמה דגשים שנוגעים לתהליך:

1. בחירת חומר האיטום הנכון – מומלץ לבחור בחומר איטום איכותי שעמיד בפני כל תנאי מזג האוויר ומתאים גם לקירות בטון וגם לפוליקרבונט שממנו עשוי הסנטף. החומר המושלם לשם כך הוא סיליקון.

2. ניקוי מוחלט – צריך לנקות את הסנטף ואת הקיר בעזרת לחץ מים כדי לוודא שלא יהיה שום לכלוך פיזי או שומני שיפריע להיצמדות האיטום.

3. החלקת חומר האיטום: צריך להחליק את הסיליקון כך שיהיה אסתטי ובלתי מורגש – בשביל זה צריך יד מיומנת וסבלנות.

כמה עולה לאטום פרגולה?

אז כמה עולה לאטום פרגולה והאם מדובר בהוצאה גבוהה? ובכן, בהחלט לא. הראשון באיטום שמחים להציע את המחירים המשתלמים ביותר במדינה לאיטום ולאפשר לכם להזמין תוך דקות קבלן איטום מקצועי, מנוסה, אחראי ואמין שיקנה לכם ראש שקט - מבלי שתאלצו להיות מוטרדים מעלויות גבוהות. ניתן להזמין דרכנו גם ביקור וייעוץ אישיים מטעם הקבלן בעלות של 150-250 ₪ בלבד, על מנת להבין איך אוטמים פרגולה קיימת ובאילו חומרים מומלץ להשתמש. בנוסף יוכל הקבלן לספק לכם הצעת מחיר וכך תוכלו לקחת את הזמן, להחליט ולבצע השוואת מחירים. שימו לב שעם תחילת עונת הגשמים עולים מחירי האיטום בכ-20%, גם בעקבות הביקוש וגם בעקבות מורכבות העבודה שתצריך המתנה ארוכה יותר עד לייבוש. לכן מומלץ להקדים תרופה למכה ולהזמין את הקבלן לבדיקת נזילות וביצוע איטום מקצועי מבעוד מועד.

מוצאים קבלן איטום ושולחים אותו אליכם

אנו הראשון באיטום מזמינים אתכם להיעזר בנו כדי למצוא את קבלני האיטום הטובים ביותר באזור שלכם, תוך מספר דקות וללא המתנה מיותרת! המענה ניתן גם מעכשיו לעכשיו מתאים לביצוע כל עבודות האיטום בכלל ולאיטום בפרגולות בכלל – מהקטנות ביותר ועד המורכבות, כמו איטום גג רעפים הנמצא על הפרגולה או שטח גדול במיוחד. כל מחיר איטום פרגולהנגזר מאופן יישום האיטום וכמובן מעלות חומרי האיטום הרלוונטיים, בהתאם לאופי הפרגולה וחומרי הבניה הקיימים בה.

שאלות ותשובות

חומר האיטום צריך להיות גמיש ועמיד בפני כל תנאי מזג האוויר. בדרך כלל משתמשים בסיליקון או חומר איטום פוליאוריתני.
יתכן שהעץ עצמו מוגן מפני ריקבון ונזקי מזיקים, אך איטום הגג יוכל להאריך את חיי הפרגולה ויהפוך את השהייה תחת הפרגולה לנעימה הרבה יותר.
אם אתם רואים חריצים בין הגג לקיר, אם זולגים מים מהגג בעת גשמים או אם אתם רואים קילופי צבע על הקיר שצמוד לפרגולה, סביר להניח שעליכם לאטום אותה.
לפעמים צריך להתקין מרזב מפח שיסייע להסית את המים לכיוון אחר, זאת במידה והם נוטים להיאגר באזור הקיר.