לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילה בגינה


איתור נזילה בגינה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים – רק אצלנו!

נזילת מים שמקורה בחצר תוביל לחשבון מים מנופח, לפגיעה בצמחיה ולהרס התשתיות הסמוכות. אם הנזילה לא מאותרת בזמן, הנזקים עלולים להגיע עד ליסודות הבית ואף לפגוע ביציבות המבנים החיצוניים.

ברוב החצרות יש מערכת מסועפת של צינורות תת-קרקעיים, ומערכות השקיה מורכבות. כל אלו עלולים להיפגע עקב חשיפה לשמש, בלאי טבעי ומזיקים שונים. אם אתם חושדים שיש לכם נזילה בבית, הזמינו מומחה בהקדם האפשרי. גילוי נזילת מים בגינה זה תהליך מורכב, שנעשה באמצעות ציוד ייחודי. חברת הראשון באיטום מרכזת את מאתרי הנזילות וקבלני האיטום המנוסים ביותר בשוק הישראלי. אין סיבה שכל ההשקעה שלכם בגינה תרד לטמיון בגלל בעיה שנוכל לפתור בקלות. פנו אלינו כדי לקבל הצעת מחיר ללא התחייבות מצידכם, ומאתר נזילות מקצועי יגיע אליכם עוד היום.


איתור של נזילות מים בגינה במחיר שובר שוק
מאתרים את הנזילה בלי לפרק את החצר
שיטות יעילות של איתור נזילות
תיקון נזילה בחצר - הגעה בהתראה קצרה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500
 
 
איתור נזילה בגינה

איך מאתרים נזילות מים בגינה – 2 הדרכים היעילות ביותר

נזילות בחצר נוטות להתפתח במשך תקופה ארוכה עד שאנחנו בכלל מבחינים בהן. בחלוף הזמן, הנזק רק הולך ומצטבר. איתור נזילה בחצר נעשה באמצעות בדיקה יסודית של השטח. תחילה, אנחנו ממפים את האזורים המועדים לפורענות (למשל דוד השמש, או ארון חנוכיית המים) ומתחילים את הבדיקה שם. במקרה הצורך נשתמש בציוד לגילוי נזילות. שני האמצעים המובילים כיום הם מצלמה תרמית שחושפת את מקור הנזילה לפי הבדלים של חום וקור. האמצעי השני הוא חיישני גז שמחדירים לצנרת המים.

 

בלי לפרק את החצר – איתור נזילות מים בגינה ללא הרס

בזכות כלים מיוחדים כמו מצלמה תרמית וחיישני גז, איתור נזילות כיום מתבצע בקלות וביעילות. התהליך מתבצע ללא הרס מיותר - מבלי שנצטרך לחפור מתחת לאדמה, בלי לפרק אריחים, בלי לפגוע בגינה שלכם בשום צורה. כמובן שחשוב לפנות לאיש מקצוע שמתמחה באיתור נזילות ומגיע עם הציוד המתאים – יש מצלמות תרמיות זולות ופרימיטיביות, אך יש גם מצלמות יקרות ומתקדמות. המצלמות הללו יכולות לזהות פערי טמפרטורה בעומק גדול במיוחד. במידה ומדובר באינסטלטור ללא הכשרה מיוחדת, הדרך לאיתור הנזילה כרוכה בחיפוש כמעט עיוור, ובהמון נזק בלתי הכרחי לגינה.

 

מקומות בהם נפוץ למצוא נזילות בחצר

מיקום התקלה

הגורם לתקלה

התקלה

גג רעפים

בלאי בצנרת

במידה והצנרת הותקנה בתוך גג רעפים, הרי שהרטיבות תימצא באזור הגג. ברגע שהמים מצטברים על הגג, הם חודרים את תקרת הבטון ומחלחלים מחוץ ולתוך הבית.

 

גג הבית

נזילה מדוד השמש

במידה ודוד השמש או הצנרת שמתחברת אליו פגומים, אנחנו נראה נזילה. בדרך-כלל התיקון פשוט ומסתכם בחיזוק ואיטום והברגים של הדוד. במקרים מורכבים יותר, צריך להחליף את הדוד כולו.

נזילה בחצר או בתוך הבית

תקלה בחנוכיית המים

אם מותקנת בבית שלכם מרכזיית מים (חנוכיית מים), עלולה להיווצר תקלה באחד החיבורים של צינורות המים. רוב החנוכיות מותקנות בארון ייעודי או במסתור הכביסה.

נזילה בחצר

סתימה בצנרת משורשים שהתפשטו

לעיתים קרובות אנחנו נתקלים במצב בו שורשי העצים והצמחים חודרים אל תוך הצנרת וגורמים לסתימה. אם הסתימה לא מטופלת בזמן, עלולים להיווצר סדקים בצינורות שיובילו לנזילה.

נזילה מבריכה מלאכותית

תקלה באיטום הבריכה

בעיות באיטום הבריכה עלולות לגרום לנזילת מים ולרטיבות בקרקע. כדי לאתר את התקלה, נסגור את כל הברזים ונבדוק אם יש ירידה במפלס המים של הבריכה.

 

תיקון נזילה בגינה מחיר הוגן ואחריות על כל עבודה

נזילה שאינה מטופלת בזמן מייצרת עוד ועוד נזק, ובסופו של דבר מחיר התיקונים יהיה גבוה בהרבה ממה שהכרחי. אז כמה עולה לתקן נזילה בגינה בממוצע? מחיר איתור הנזילה באמצעות מצלמה תרמית או סיב אופטי עולה בין 1,800-2,500 ₪ בממוצע. תיקון נזילות מקצועי יעלה בהתאם לאופי התקלה ובמיקומה, אך ברוב המקרים המחיר נע בין 250-500 ₪.

שאלות ותשובות

הגורמים לנזילה בגינה הם פגעי אקלים, בלאי טבעי, תשתיות ישנות, בעיות באיטום, או פגיעה בצינורות במהלך עבודה בגינה.
כדי לאתר את הנזילה בקלות ובלי להסב הרס לגינה, נשתמש במצלמה תרמית או חיישני גז.
סימנים לנזילה בגינה הם חשבון מים גבוה מהרגיל, שלוליות מים על פני השטח, דק עץ שמתנפח, ריח של רטיבות ומכת יתושים.