לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בחיפה

איתור נזילות בחיפה במהירות וברמת דיוק גבוהה במיוחד

מים הם אחד הכוחות החזקים ביותר בטבע. הם מסוגלים לחלחל דרך חומרים שונים ולהגיע גם למקומות לא רצויים וכך לגרום נזקים חמורים. בכל מקרה כזה חשוב להזמין שירות איתור נזילות מים בחיפה, רצוי של חברה עם ניסיון רב, יכולות מקצועיות מוכחות וציוד משוכלל - חברת הראשון באיטום.

איתור נזילות מים בחיפה - ללא הרס!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות בשיטות מתקדמות
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500
 
איתור נזילות בחיפה עם מצלמה טרמית

למה חשוב לאתר נזילות במהירות?

עיכוב בהזמנת שירות איתור נזילות בחיפה עלול לגרום לנזקים חמורים ואפילו בלתי הפיכים. חשוב להבין שהמים עלולים לערער את היסודות של המבנה, ואם לא מטפלים בבעיה בזמן, בהמשך יידרש שיפוץ מקיף.

בנוסף חשבון המים מתנפח שלא לצורך וכמובן חבל לשלם סתם כסף לתאגיד המים העירוני. עוד נזק הוא סביבתי - אמנם לישראל יכולות התפלה טובות מאוד, אבל גם כך מדובר במשאב יקר ערך.

עוד סיבה חשובה להזמין את המומחים של הראשון באיטום לאיתור רטיבות בקירות או תקרה היא הסכנה שהנוכחות של המים במקום שהם לא אמורים להיות בו תוביל להיווצרות עובש (שכידוע מגדיל את השכיחות של מחלות של דרכי הנשימה ואפילו של סוגים שונים של סרטן).

נזילות בחיפה - לא רק במבנים ישנים

בחיפה יש מגוון רחב מאוד של מבנים, חלקם בני עשרות שנים וחלקם חדישים ומודרניים. כדאי לדעת שנזילות הן תופעה שמתרחשת לא רק בדירות ישנות. הרכבה לא מדויקת של צינור, פגם בייצור שלו או איטום רשלני מחייבים בדיקת רטיבות בחיפה גם כשהבניין והדירה חדשים לגמרי.

עוד חשוב לזכור שבמקרים רבים הרטיבות היא לא תוצאה של פיצוץ בצנרת, שאותו כמובן אי אפשר לפספס, אלא של כשל נקודתי באיטום או סדק קטן בצינור. כשזה המצב, הרטיבות תהיה מועטה - אבל גם כך חשוב להקדים תרופה למכה ולפתור את הבעיה כשהיא עוד קטנה.

איך מאתרים את מקורות הרטיבות?

כשיש פיצוץ בצינור קל יחסית להבין מהו מקור הבעיה ובהתאם גם איך לטפל בה. רטיבות בהיקף מצומצם יותר, שכאמור גם היא מזיקה מאוד, מהווה אתגר מורכב יותר כשרוצים לזהות את המקור שלה.

מאחר שהצינורות בבתים עוברים בתוך הקירות ומתחת לרצפה, אופציה אחת היא לפרק את החיפויים, להגיע לצינורות ולחפש את המקום שממנו מחלחלים המים למקומות לא רצויים. פעולה כזו כרוכה כמובן בעבודה קשה, בלגן, עלות כספית גבוהה וסיכון לנזקים לתשתיות.

שיטה טובה הרבה יותר היא איתור נזילות בחיפה במצלמה טרמית. מכשיר משוכלל זה מבוסס על זיהוי הטמפרטורה באזורים שונים בקיר או מתחת לרצפה, ובזכות ההבדלים בטמפרטורות בין מקומות שיש בהם מים (גם אם לא גלויים לעין) לכאלה שנשארו יבשים, יכול קבלן איטום מנוסה לדעת בדיוק איפה מקור הכשל.

תיקון נזילות מקצועי בזמן קצר ככל האפשר

איתור רטיבות בחיפה הוא באופן טבעי רק השלב הראשון בדרך למניעת נזקים. גם את השלב הבא - תיקון התקלה שגרמה לנזילה מלכתחילה - חברת הראשון באיטום מבצעת ביעילות, במהירות האפשרית (מבלי לוותר על בקרת איכות מוקפדת) ובאחריות מלאה.