לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בראשון לציון

איתור נזילות בראשון לציון במהירות וללא הרס

איך בודקים רטיבות בקירות או מתחת לרצפות עם מצלמה טרמית, מה היתרון של השימוש במצלמה שכזו וכמה עולה איתור נזילות בראשון לציון בשיטה זו? בהמשך תגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

כשיש נזילה מהכיור או מהאסלה, קל לראות אותה וקל מאוד לטפל בה. אך לא כל נזילה היא גלויה, שכן רוב הצנרת עוברת באזורים סמויים שנמצאים מאחורי הקירות או מתחת לרצפות והאדמה. אם אתם חושדים שיש לכם נזילה בבית או בסביבתו – אפילו אם אתם יכולים לראות את האזור הרטוב – אל תחפרו ואת תשברו קירות או רצפות! אנחנו בחברת הראשון באיטום יכולים לזהות את הנזילה בדיוק רב בעזרת ציוד מיוחד שברשותנו, ואשר יאפשר לנו לטפל בה מבלי להרוס את כל השטח הבעייתי. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת שלא תרצו לפספס.

איתור נזילות מים בראשון לציון - 100% הצלחה!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איתור נזילות בראשון לציון ללא הרס

בדיקת רטיבות בראשון לציון – איך עושים את זה?

שימוש במצלמה טרמית נעשה כאשר יש צורך לאתר רטיבות באזורים סמויים. המצלמה הזו למעשה מראה אזורים שבהם יש הפרשי טמפרטורות גבוהים, וכך ניתן לזהות בקלות מים קרים (בצבע כחול) או מים חמים (בצבע אדום). הצבע של הנזילה תראה לנו למעשה באיזה צינור יש פיצוץ – צינור המים או הקרים או החמים.

היתרון של איתור נזילות בראשון לציון במצלמה טרמית

לפעמים לא קשה להבחין באזור הרטוב בקיר או ברצפה, אך אפילו אם מדובר בשטח רטוב בגודל כמה סנטימטרים, אתם לא תדעו איפה בדיוק קיימת הנזילה. כך בעצם אם תנסו לפרק רצפות כדי לטפל בה, תצטרכו להוציא אותן אחת-אחת, עד שתמצאו את הרצפה שתחתה הייתה הבעיה. בעזרת מצלמה טרמית כל זה לא נדרש, מכיוון שאפשר לראות בדיוק איפה קיימת הנזילה ואיזו רצפה צריך להרים כדי לתקן אותה. זה נכון גם בנוגע לקיר שצריך לטפל בצנרת שמאחוריו.

כמה עולה לאתר נזילה עם מצלמה טרמית?

העלות של הבדיקה הטרמית יקרה יותר מאשר בדיקה ויזואלית של פני השטח בלבד, והיא יכולה להגיע לסכומים גבוהים אם משלבים אותה עם בדיקות נוספות. ב-99% מהפעמים זה לא נדרש, ואתם תשלמו על איתור נזילות מים בראשון לציון בעזרת מצלמה טרמית סכום שמתחיל ב-800 ₪.

אם אכן צריך לערב בדיקות נוספות של חברת הראשון באיטום שמתמחה באיתור נזילות מים, כמו הפעלת מד לחות, בדיקת לחץ, בדיקת הצפה וכן הפקת דו"ח ממצאים, סכום איתור הנזילה יכול להגיע גם ל-2,500 שקלים. על אף שנראה כי מדובר בסכום יקר, החיסכון האמיתי יתבטא בשלב התיקון. על ידי איתור רטיבות בראשון לציון ברמת דיוק גבוהה עם מצלמה טרמית, תחסכו לעצמכם למעשה את הצורך לבצע תיקונים נרחבים ברצפה או בקירות לאחר הטיפול בבעיה – ואלו עלולות להיות עבודות שיפוץ שיצריכו הוצאות הרבה יותר גבוהות.