לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

תקנון אתר

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר "הראשון באיטום". אנא קראו את התקנון ושימו לב לכך שעצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לכל תנאי התקנון. התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מתייחס לשני המינים. בכל שאלה ניתן לפנות אלינו לטלפון מספר: 055-9378-507.

 

הקדמה

התקנון שלפניכם מרכז בתוכו את כל תנאי השימוש באתר ומחייב כל אחד שעושה בו שימוש. בעצם הכניסה לאתר וגלישה בו אתם מסכימים לקבל על עצמכם את תנאי השימוש האמורים בתקנון זה. אם אינכם מסכימים לאחד או כמה מתנאי התקנון, אתם מתבקשים שלא לעשות שימוש באתר או בשירותיו.

האתר משמש כמאגר מידע, בו ניתן למצוא חומר עיוני בנושא איטום, וכן לקבל הצעות מחיר לשירותיאיטום שונים על ידי נותני שירות – זאת על ידי יצירת קשר עם האתר.

כל התכנים שבאתר, לרבות התמונות, הקבצים ומאגר המידע כולו, עשויים להתעדכן מעת לעת.


התכנים שבאתר

כל בעיה בזמינות התכנים, שנובעת מתקלה טכנית או בעיה שקיימת אצל צד ג', אינה באחריות הנהלת האתר ועל כן לא יינתן כל פיצוי כתוצאה מהפסקת מתן שירותים באתר או הסרתו מהרשת.

התכנים שבאתר שייכים לבעלי אתר "הראשון באיטום" ואסור להשתמש בהם או להעתיק אותם, זאת פרט למקרים שבהם ניתן לכך אישור מראש או במקרה של קישור חיצוני בו הזכויות שייכות לאתר אחר (יש לוודא גם את תנאי השימוש באותו האתר).

אתר "הראשון באיטום" הוא לא אתר מכירות, ובעלי האתר לא ייחשבו כמוכרים.

בעלי האתר לא אחראיים על המידע או ההמלצות שהתקבלו דרך השירותים או העמודים שבאתר, או למידע, לשירותים או למוצרים שמוצגים או ניתנים על ידי האתר.

המידע, התמונות וכל פרט אחר שמופיע באתר לא משמש כתחליף לקבלת ייעוץ מקצועי מנותן שירות, וכן לא מחייב את נותני השירות שהמשתמשים מוצאים בעזרת האתר. יחד עם זאת, המחירים שמופיעים באתר הם מחירים שנאספו מרחבי הרשת ולא מחייבים את נותני השירות מטעם האתר.

כל המידע המוצג באתר, לרבות קידודים, עיצוב, קבצים, גרפיקה, סרטונים, תמונות וכדומה, שייכים כולם למפעילי האתר, זאת למעט התוכן והמידע שנמסרו על ידי צד ג', נותני השירות או המשתמשים. הם מהווים קניין רוחני בלעדי של בעלי הפורטל ואסור להעתיק, לחקות או לפרסם אותם ואף להשתמש בהם ללא קבלת אישור בכתב מבעלי האתר.


תקשורת עם נותני השירות

מנהלי האתר לא אחראיים בשום צורה לאיכות וטיב התקשורת בין המפרסמים בפורטל לבין הגולשים בו, ולא נושאים בכל אחראיות בנוגע לכך. בין שמדובר במחירים, חוזים, שירותים, הצעות מחיר, ביצוע העבודה עצמה, תנאי והליכי רכישה, מחלוקות, מקרים פליליים, הספקת השירותים או כל דבר אחר שמציע צד ג', נותן שירות או ספק, כולל התנהלות עם לקוחות וכיוצא בזה – כולם בין נותן השירות והלקוח, והכול נמצא תחת אחריותו הבלעדית של נותן השירות.

כל פניה של גולש לנותני שירות וכל תהליכי התקשורת בכל צורה שהיא – לא נמצאת תחת אחריות חלקית או מלאה של בעלי האתר, והיא נעשית בהסכמה מוחלטת מראש של הגולשים (הלקוחות) מעצם העבודה שהם גולשים באתר, ובידיעה מוחלטת מראש לכך שהאתר אינו צד בעניין.

כדאי לגולשי האתר לבצע בדיקה עצמאית עוד לפני שהם סוגרים עסקה עם נותני השירות. הפורטל לא יכול ואף אינו מתיימר להעניק אחריות בנוגע למידע ו/או לעסק ו/או לשירות ו/או לטובין שמפורסמים בו, לא לגבי טיבם ולא לגבי תוכנם.

ראוי לציין כי הפורטל לא ממליץ על המפרסם או השירות שהוא מספק. הפורטל פועל בהתאם להצהרות וההתחייבויות של נותני השירות המפרסמים באתר, על כך שהם בעלי מומחיות מתאימה ושהם עצמם מתאימים, אולם הפורטל ו/או מפעיליו לא מוודאים בפועל או יכולים לוודא את נכונות הדבר. לפיכך, כצרכנים סבירים, המשתמשים באתר צריכים לבדוק זאת בעצמם עוד לפני שיצרו קשר עם אחד מנותני השירות שיפנו אליהם בעזרת הפורטל.

בעלי האתר לא יהיו אחראיים ולא יישאו, במישרין או בעקיפין, בכל נזק – כספי או אחר – שייגרם למשתמשי האתר כתוצאה מגורם צד שלישי, מעבודותיהם של נותני השירות ו/או כתוצאה משימוש במידע שמופיע באתר, לרבות הפסדים בהכנסות או רווח שייגרמו מכל סיבה שהיא.


ניהול המידע על המבקרים והמשתמשים באתר

כדי לקבל הצעת מחיר או כל פרט מידע אחר מצד שלישי, ספק או נותן שירות, על הגולש להשאיר את פרטי התקשורת שלו בפורטל או ליצור קשר טלפוני. בעצם השארת הפרטים האישיים באתר או על ידי התקשרות טלפונית, לרבות שליחת מסרון, MMS או הודעת Whatsapp וכיוצא בזה, המשתמש נותן אישור להעברת פרטיו לצד ג' וכן נותן הסכמה לכך שיחזרו אליו נותני השירות, לרבות ספקים, חברות וגופי פרסום בתחום הרלוונטי למשתמש, חברות שמפרסמות נותני שירות מהסוג שהגולש ביקש, חברות שאיתן האתר משתף פעולה עבור הפניית נותני שירות לפי בקשת הגולש וכדומה. כמו כן, מובהר כי בעלי האתר לא חולקים את המידע האישי והמזהה של המשתמש עם שום גוף שלישי בלי הסכמתו.

הנהלת הפורטל עושה את כל המאמצים האפשריים על מנת להגן על פרטי המשתמשים שיוצרים קשר עם האתר או עושים שימוש בתכניו ושירותיו. אם יעלה בידו של צד ג' להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי למשתמשים, לגולשים ולחברים באתר לא תהיה כל תביעה, דרישה או טענה לצוות האתר.


גילוי נאות

האתר עשוי להשתמש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה אנונימיים של משתמשים, כולל ניתוח תנועה ושימוש באתר, הרגלי גלישה באתר, זמן שהייה וניתוח קליקים.

המידע שהאתר אוסף ושומר הוא אנונימי לחלוטין, ולא כולל את שם המשתמש או כל פרט אחר שעשוי לזהות אותו, מלבד הפרטים של הגולשים שפנו לפורטל בעזרת טפסים מכוונים ו/או יצרו קשר טלפוני, שלחו מסרון, MMSWhatsapp וכדומה, ובהם מסרו את הפרטים האישיים שלהם על מנת שיהיה אפשר להעביר את פנייתם לנותני השירות, לספקים ו/או לחברות שהאתר משתף איתן פעולה.


שונות

אתר "הראשון באיטום" שומר לעצמו את הזכות לשנות את התקנון בכל עת על פי שיקול דעתו הבלעדי, וזאת ללא צורך במתן הודעה מקודמת.

האתר שומר לעצמו את הזכות למנוע גישה לפורטל ולחסום משתמשים וגולשים שיפרו את תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר ובמידע שבו – זאת על פי שיקול דעתם של מפעילי האתר. כל זאת מבלי לגרוע מזכותם של מפעילי האתר לנקוט בהליכים משפטיים בנוסף לזאת.

המשתמשים באתר מסכימים בזאת כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל למשך זמן של 6 חודשים בלבד, והצדדים רואים בזאת כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958. כל זאת מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש.

הסמכות הייחודית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם הזה ו/או כל דבר הנובע ממנו, היא של בית המשפט המוסמך בעיר תל אביב-יפו.