לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם:
טלפון:
יישוב:
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות

איתור נזילות מים עם התחייבות להצלחה!

איך בודקים האם יש נזילה בבית או בגינה, כיצד מאתרים את הנזילה, האם צריך לשבור קירות כדי לאתר אותה, כמה משלמים על איתור נזילות ומה חשוב לוודא כשמזמינים מומחה לאיתור נזילות לצורך איתור נזילה? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

בין שיורד לחץ מהדוד שלכם, אתם מריחים ריח של עובש ברחבי הבית, מוצאים נקודות רטובות בקירות או מקבלים חשבון מים עם מחיר אסטרונומי, ככל הנראה אתם מתמודדים עם נזילה שצריך לטפל בה בהקדם. אך עוד לפני שמטפלים בנזילה, צריך לאתר אותה, ואת זה אפשר לעשות כיום בשלל שיטות מתקדמות ולא חודרניות, כשברשותנו הכלים המתקדמים ביותר לצורך איתור נזילות. אנחנו בחברת הראשון באיטום נמצאים בחוד החנית בכל מה שקשור לאיתור ותיקון נזילות, ובה בעת אנחנו מספקים מחירים משתלמים לעבודתנו ומספקים שירותים 24/7 בפריסה ארצית. רוצים לדעת כמה יעלה לכם לאתר נזילה דרכנו? התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון שלנו וקבלו הצעת מחיר בחינם תוך פחות מדקה!

איתור נזילות מים בבית - 100% הצלחה!
מומחה לאיתור נזילות מים בבית או בבניין
שימוש באמצעים טכנולוגים חדשניים
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500


איתור נזילות מים


איתור נזילות מים בבית - איך עושים את זה?

יש לא מעט שיטות שבעזרתן ניתן לבדוק איפה יש נזילה, אך קודם כל צריך לבדוק האם בכלל באמת יש נזילה או שלמעשה מדובר בבעיה שאיש איטום יכול לפתור. לשם כך צריך לסגור את כל הברזים שבבית ולאחר מכן את ברז המים הראשי שלצד שעון המים. לאחר כמה דקות פותחים את ברז המים הראשי ובודקים האם המונה זז. במידה שכן, זה סימן לכך שאכן ישנה נזילה. אם לא, מדובר ככל הנראה בבעיית איטום. כעת צריך לבדוק גם את הדוד, סיפוני הכיור והניאגרה ולבדוק שאין נזילות גלויות בהם.

אם לא נמצאה נזילה בדוד, בכיור או בניאגרה, עליכם להזמין איש מקצוע שיסייע לכם עם איתור נזילות מים סמויות באופן מתקדם ומקצועי. הבדיקה הראשונית תיעשה בעזרת כלים ושיטות פשוטות; תחילה נבדוק את מערכת הביוב, כשנסתום את יציאת המים דרך הביוב ונפתח את הברזים שבבית. אם המים חוזרים, הכל תקין ואין שום נזילה, אך אם המים יורדים זה סימן לכך שהם בורחים מאיפשהו. באותה העת בודקים גם מערכות אספקת מים או מערכות הסקה אם יש כאלה בבית.

כעת אחרי שווידאנו איפה במערכת ישנה נזילה, משתמשים בציוד מתקדם של גילוי נזילות מים לאיתור נקודת הכשל המדויקת. לשם כך משתמשים במצלמה תרמית, סיב אופטי, חיישן גז או מכשיר אקוסטי, הכול בהתאם למיקום והצינור שאותו בודקים.

 

איתור נזילה סמויה – 4 שיטות מתקדמות

איתור נזילה סמויה עם מצלמה תרמית – מטרתה של המצלמה התרמית היא להראות למומחה לאיתור נזילות איפה בדיוק נמצא פיצוץ בצינור המים. המצלמה מראה באופן ברור ובצבע איפה יש ריכוז גדול של מים מתחת לרצפות או בקיר, כשכתם בצבע כחול מעיד על פיצוץ בצנרת מים קרים וכתם בצבע אדום מעיד על פיצוץ צנרת מים חמים. העדיפות היא לחמם את המים בכל הצנרת על מנת שניתן יהיה לראות את הפיצוץ באופן הברור ביותר, שכן הצבע האדום בולט יותר מאשר הכחול.

גילוי נזילה סמויה עם חיישן גז – כאשר מחפשים נזילה בגינה או אם יש צינורות שהם במרחק של יותר מכמה ס"מ בודדים מהקיר או הרצפה, משתמשים בחיישן גז על מנת לאתר את הנזילה. החיישן יכול לאתר נזילות בעומק של עד 12 מטר מתחת לאדמה, לכן הוא יעיל מאוד מבחינה זו ביחס למצלמה התרמית. לצורך שימוש בחיישן מרוקנים את המערכת ממים ומחדירים לתוכה גז חנקן שאינו מסוכן. לאחר מכן עוברים לאורך הצנרת עם החיישן כדי לבדוק מאיפה דולף הגז – שם נמצא הפיצוץ. בדרך כלל לא משתמשים בשיטה זו לבד, אלא משלבים אותה עם איתור אקוסטי. זאת מכיוון ששכבת בטון מעל הצינורות עלולה לחסום את יציאת הגז או לגרום לו לצאת ממקום אחר, והתוצאה שמתקבלת אינה מדויקת.

איתור נזילות בעזרת מערכת שמע (גילוי אקוסטי) – כאן בעצם מדובר ב-2 שיטות, שכן יש 2 דרכים להאזין לנזילה. האחת היא מבחוץ בעזרת מכשיר שמחובר לאוזניות ושדרכו יכול מומחה לאיתור נזילות לשמוע את הנזילה על ידי הצמדתו לרצפה. הבעיה עם השיטה הזו היא שבמידה והנזילה נמצאת עמוק מתחת לאדמה או שהיא שקטה, המומחה לאיתור נזילות לא יישמע דבר. לכן ישנה גם שיטה אקוסטית אחרת שנעשית מתוך הצנרת עצמה. עבורה מחדירים חיישן לתוך צינור הלחץ, ואיתו אפשר לאתר באופן מדויק איפה נמצא הפיצוץ.

איתור נזילות עם מצלמת סיב אופטי – השיטה הפשוטה הזו לא מצריכה הרבה הסברים, כשבסך הכול מחדירים מצלמה לצנרת שמאפשרת לראות באופן ויזואלי איפה יש נזילה. הצילום מאפשר גם למצוא כשלים אחרים שקיימים במערכת המים פרט לפיצוץ.


מתי שוברים קירות לצורך איתור נזילות מים בקיר?

אף על פי שיש שלל דרכים מתקדמות לאיתור נזילות, לא תמיד ניתן להשתמש בחלקן או בכולן, ולעיתים רחוקות צריך לשבור את הקיר או לפרק רצפות כדי לאתר את הנזילה. זה נכון למשל אם הביוב מחובר לקו הראשי ואין אפשרות לנתק את קו הביוב של הדירה לקו הביוב הראשי.

באופן כללי חשוב שתדעו שאחרי איתור נזילות מים בקיר, יהיה צריך לשבור אותו על מנת לתקן את הנזילה. כלומר על אף שהאיתור ייעשה ללא שבירת קיר, התיקון עצמו יצריך פעולה שכזו. מטרת גילוי נזילות מים בקירות ללא שבירה אם כן היא לצמצם את כמות הנזק שייעשה לקירות ולא למנוע אותו באופן מוחלט בהמשך.


מחירון איתור נזילות

אף על פי שבדיקות מתקדמות לנזילות יכולות לחסוך לכם כסף רב בהמשך, חשוב מאוד לציין שהן עצמן לא זולות כלל. יחד עם זאת, אנחנו מתחייבים לספק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר לבדיקת נזילה ובכלל לכל עבודת איטום שתרצו, ותוכלו להיווכח בכך כשתראו את המחירים שלנו בטבלת מחירון איתור נזילות הבאה.

שיטת איתור נזילה

מחיר איתור נזילה

כמה עולה בדיקה עם בלון הצפה?

בדיקה ראשונית שמטרתה לוודא האם אכן ישנה נזילה במערכת.

700 – 500 ₪

מה מחיר בדיקת לחות?

בדיקת רטיבות שאינה פולשנית מתחת לרצפות עם מד לחות חשמלי.

800 – 400 ₪

מה מחיר איתור נזילה עם גז?

לעיתים יש צורך לאתר את הנזילה גם עם מכשיר אקוסטי, לכן יכולה להיות תוספת למחיר.

2,800 – 1,700 ₪

כמה עולה גילוי נזילות תרמי?

איתור נזילה בתוך הבית בעזרת מצלמה תרמית, כולל הפעלת מד לחות, בדיקת לחץ, בדיקת הצפה והפקת דו"ח ממצאים.

2,500 – 800 ₪

מה עלות איתור נזילה עם מערכת אקוסטית?

העלות היא לבדיקה בשיטה אחת – מחוץ או מתוך הצנרת – לפי הצורך של המומחה לאיתור נזילות.

2,500 – 1,300 ₪

כמה עולה איתור נזילות מים בבית עם מצלמת סיב אופטי?

לא כל מומחה לאיתור נזילות משתמש בסיב אופטי לצורך איתור נזילות, וסביר להניח שייעשה שימוש בשיטה אחרת.

1,800 ₪ בממוצע

דמי ביקור על בדיקת נזילה

במידה ולא נמצאה נזילה, משלמים מחיר סמלי על הביקור שמשתנה בהתאם לזמן שהושקע על חיפוש הנזילה.

500 – 150 ₪

 

איתור נזילות מים מחיר עם אחריות

שימו לב שהמחירים שתראו כאן במחירון וכן מחירים שתראו במחירונים אחרים ברחבי הרשת לרוב לא כוללים מע"מ, משמע סביר להניח שתצטרכו לשלם על איתור נזילות מים מחיר גבוה יותר מזה שתראו בחיפוש ראשוני. לכן אנחנו מציעים לכם להרים אלינו טלפון ולברר בדיוק כמה עולה איתור נזילות, כשנוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת על המקום.


איתור נזילות מים המלצות חשובות

המחיר שאתם משלמים הוא לא רק על איתור הנזילה, ועליכם לקבל גם דו"ח מפורט עם מסקנות הבדיקה. אם למשל הדירה שלכם מבוטחת, הדו"ח הזה יוכל לשמש אתכם לקבלת תשלום מהביטוח. חשוב מאוד שתחפשו גם על איתור נזילות מים המלצות לאנשי מקצוע מאנשים שאתם מכירים ושכבר התמודדו בעבר עם בעיה דומה. אם אין לכם המלצות שכאלה, צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לשלוח אליכם את מומחים מומלצים באזורכם לאיתור נזילות לצורך איתור התקלה וטיפול בה.