לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם:
טלפון:
יישוב:
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות

איתור נזילות מים עם התחייבות להצלחה!

איך בודקים האם יש נזילה בבית או בגינה, כיצד מאתרים את הנזילה, האם צריך לשבור קירות כדי לאתר אותה, כמה משלמים על איתור נזילות ומה חשוב לוודא כשמזמינים מומחה לאיתור נזילות לצורך איתור נזילה? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

בין שיורד לחץ מהדוד שלכם, אתם מריחים ריח של עובש ברחבי הבית, מוצאים נקודות רטובות בקירות או מקבלים חשבון מים עם מחיר אסטרונומי, ככל הנראה אתם מתמודדים עם נזילה שצריך לטפל בה בהקדם. אך עוד לפני שמטפלים בנזילה, צריך לאתר אותה, ואת זה אפשר לעשות כיום בשלל שיטות מתקדמות ולא חודרניות, כשברשותנו הכלים המתקדמים ביותר לצורך איתור נזילות. אנחנו בחברת הראשון באיטום נמצאים בחוד החנית בכל מה שקשור לאיתור ותיקון נזילות, ובה בעת אנחנו מספקים מחירים משתלמים לעבודתנו ומספקים שירותים 24/7 בפריסה ארצית. רוצים לדעת כמה יעלה לכם לאתר נזילה דרכנו? התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון שלנו וקבלו הצעת מחיר בחינם תוך פחות מדקה!


איתור נזילות מים בבית - 100% הצלחה!
מומחה לאיתור נזילות מים בבית או בבניין
שימוש באמצעים טכנולוגים חדשניים
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500


איתור נזילות מים


איתור נזילות מים בבית - איך עושים את זה?

יש לא מעט שיטות שבעזרתן ניתן לבדוק איפה יש נזילה, אך קודם כל צריך לבדוק האם בכלל באמת יש נזילה או שלמעשה מדובר בבעיה שאיש איטום יכול לפתור. לשם כך צריך לסגור את כל הברזים שבבית ולאחר מכן את ברז המים הראשי שלצד שעון המים. לאחר כמה דקות פותחים את ברז המים הראשי ובודקים האם המונה זז. במידה שכן, זה סימן לכך שאכן ישנה נזילה. אם לא, מדובר ככל הנראה בבעיית איטום. כעת צריך לבדוק גם את הדוד, סיפוני הכיור והניאגרה ולבדוק שאין נזילות גלויות בהם.

אם לא נמצאה נזילה בדוד, בכיור או בניאגרה, עליכם להזמין איש מקצוע שיסייע לכם עם איתור נזילות מים סמויות באופן מתקדם ומקצועי. הבדיקה הראשונית תיעשה בעזרת כלים ושיטות פשוטות; תחילה נבדוק את מערכת הביוב, כשנסתום את יציאת המים דרך הביוב ונפתח את הברזים שבבית. אם המים חוזרים, הכל תקין ואין שום נזילה, אך אם המים יורדים זה סימן לכך שהם בורחים מאיפשהו. באותה העת בודקים גם מערכות אספקת מים או מערכות הסקה אם יש כאלה בבית.

כעת אחרי שווידאנו איפה במערכת ישנה נזילה, משתמשים בציוד מתקדם של גילוי נזילות מים לאיתור נקודת הכשל המדויקת. לשם כך משתמשים במצלמה תרמית, סיב אופטי, חיישן גז או מכשיר אקוסטי, הכול בהתאם למיקום והצינור שאותו בודקים.

 

איך מאתרים נזילות מים נסתרות בשיטה ביתית?

אם בדקתם כבר את מד המים ובחנתם את חשבון המים שלכם מהחודשים הקודמים, ואכן ראיתם שיש חריגות מסוימות, תוכלו לנסות לבדוק בעצמכם איפה יש נזילה בשיטה ביתית פשוטה. עם זאת, נציין שהשיטה הזו תעזור לכם אך ורק במקרה של נזילה שקשורה לצנרת של האסלה, וכשתלמדו איך לבצע אותה אתם תבינו למה.

עליכם לטפטף כמה טיפול של צבע מאכל למיכל הניאגרה ולחכות 10 דקות. לאחר מכן הסתכלו במים שבאסלה ובדקו האם הצבע מופיע בתוך האסלה. אם כן, זה סימן ברור לכך שישנה נזילה איפשהו בצנרת של הבית, והיא זו שמאפשרת מעבר של מים מהניאגרה לניקוז מבלי שתורידו את המים באסלה. הבדיקה הזו אמנם לא תסייע לבדוק איפה בדיוק נמצאת הנזילה ולאתר אותה, אך היא כן תאשש את הממצאים שהגעתם אליהם בבדיקות הקודמות ותוכיח לכם שאכן יש נזילה בבית שמצריכה טיפול.

 

איזו בדיקת נזילות מים היא היעילה ביותר

קשה לשים את האצבע על שיטה כזו או אחרת שיעילה יותר, שכן כל בדיקה נדרשת במקרים אחרים. עם זאת, הבדיקה הפשוטה והזריזה ביותר היא עם מצלמה תרמית, שמראה תמונה מדויקת של אזורי הרטיבות והמקור שלה. בדיקה תרמית לנזילות היא גם לא יקרה מדי, והיא מתבצעת באופן שלא מפריע לבני הבית או לעובדים וללקוחות במידה ומדובר בבית עסק או משרד. כאמור לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה, אך אם ניתן לאתר את הנזילה עם מצלמה, זו תהיה הדרך העדיפה לבצע את הבדיקה. זה זול, מהיר ויעיל.


מתי שוברים קירות לצורך איתור נזילות מים בקיר

אף על פי שיש שלל דרכים מתקדמות לאיתור נזילות, לא תמיד ניתן להשתמש בחלקן או בכולן, ולעיתים רחוקות צריך לשבור את הקיר או לפרק רצפות כדי לאתר את הנזילה. זה נכון למשל אם הביוב מחובר לקו הראשי ואין אפשרות לנתק את קו הביוב של הדירה לקו הביוב הראשי.

באופן כללי חשוב שתדעו שאחרי איתור נזילות מים בקיר, יהיה צריך לשבור אותו על מנת לתקן את הנזילה. כלומר על אף שהאיתור ייעשה ללא שבירת קיר, התיקון עצמו יצריך פעולה שכזו. מטרת גילוי נזילות מים בקירות ללא שבירה אם כן היא לצמצם את כמות הנזק שייעשה לקירות ולא למנוע אותו באופן מוחלט בהמשך.


מה עושים אם לא מוצאים את הנזילה?

אם תחפשו את הנזילה באופן עצמאי ובפרט את המקור המדויק שלה, ספק שתגיעו לתוצאות אמיתיות. כדי למצוא את הנזילה יש "להסתכל" מעבר לקירות או להאזין למה שקורה מתחת לאדמה, ואת זה אפשר לעשות אך ורק עם ציוד מתקדם ובעזרת ניסיון.

אנחנו אף פעם לא נכשלים, כשאנו מיישמים את כל השיטות האפשריות לבדיקת מיקום הנזילה לפני שאנחנו בכלל שוקלים לשבור קירות. אפילו אם מסיבה כלשהי לא ניתן יהיה למצוא את אזור הנזילה באופן מדויק, הציוד שהשתמשנו בו יאפשר לנו למקד את עצמנו לנקודה ספציפית, כך שגם ההרס – אם יידרש – לא יהיה נרחב. אותו אזור בלאו הכי היה צריך להיפרץ על מנת שניתן יהיה לטפל בנזילה.

 

מחירון איתור נזילות

אף על פי שבדיקות מתקדמות לנזילות יכולות לחסוך לכם כסף רב בהמשך, חשוב מאוד לציין שהן עצמן לא זולות כלל. יחד עם זאת, אנחנו מתחייבים לספק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר לבדיקת נזילה ובכלל לכל עבודת איטום שתרצו, ותוכלו להיווכח בכך כשתראו את המחירים שלנו בטבלת מחירון איתור נזילות הבאה.

שיטת איתור נזילה

מחיר איתור נזילה

כמה עולה בדיקה עם בלון הצפה?

בדיקה ראשונית שמטרתה לוודא האם אכן ישנה נזילה במערכת.

700 – 500 ₪

מה מחיר בדיקת לחות?

בדיקת רטיבות שאינה פולשנית מתחת לרצפות עם מד לחות חשמלי.

800 – 400 ₪

מה מחיר איתור נזילה עם גז?

לעיתים יש צורך לאתר את הנזילה גם עם מכשיר אקוסטי, לכן יכולה להיות תוספת למחיר.

2,800 – 1,700 ₪

כמה עולה גילוי נזילות תרמי?

איתור נזילה בתוך הבית בעזרת מצלמה תרמית, כולל הפעלת מד לחות, בדיקת לחץ, בדיקת הצפה והפקת דו"ח ממצאים.

2,500 – 800 ₪

מה עלות איתור נזילה עם מערכת אקוסטית?

העלות היא לבדיקה בשיטה אחת – מחוץ או מתוך הצנרת – לפי הצורך של המומחה לאיתור נזילות.

2,500 – 1,300 ₪

כמה עולה איתור נזילות מים בבית עם מצלמת סיב אופטי?

לא כל מומחה לאיתור נזילות משתמש בסיב אופטי לצורך איתור נזילות, וסביר להניח שייעשה שימוש בשיטה אחרת.

1,800 ₪ בממוצע

דמי ביקור על בדיקת נזילה

במידה ולא נמצאה נזילה, משלמים מחיר סמלי על הביקור שמשתנה בהתאם לזמן שהושקע על חיפוש הנזילה.

500 – 150 ₪

 

מה עלות איתור ותיקון נזילות מים?

אנחנו גובים על תיקון נזילות מכל סוג 300-650 ₪, ואת הסכום הזה יש להוסיף לעלות איתור הנזילה עצמה. מה שישפיע על עלות התיקון יהיה בעיקר מיקום הנזילה והצורך האפשרי בשבירת קירות. אם לדוגמה הנזילה נמצאת מתחת לרצפות, מספיק יהיה להרים רק רצפה אחת כדי לבצע את התיקון. זה כמובן מתאפשר כך מכיוון שאיתרנו את התקלה במדויק וידענו איפה צריך להתעסק בצנרת כדי לטפל בנזילה. אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר מדויקת, הרימו אלינו טלפון ונשמח לספק לכם אותה ללא כל התחייבות מצדכם. ערכו סקר שוק ותגלו שאצלנו תזכו למחירים הזולים ביותר.


איתור נזילות מים מחיר עם אחריות

שימו לב שהמחירים שתראו כאן במחירון וכן מחירים שתראו במחירונים אחרים ברחבי הרשת לרוב לא כוללים מע"מ, משמע סביר להניח שתצטרכו לשלם על איתור נזילות מים מחיר גבוה יותר מזה שתראו בחיפוש ראשוני. לכן אנחנו מציעים לכם להרים אלינו טלפון ולברר בדיוק כמה עולה איתור נזילות, כשנוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת על המקום.


איתור נזילות מים המלצות חשובות

המחיר שאתם משלמים הוא לא רק על איתור הנזילה, ועליכם לקבל גם דו"ח מפורט עם מסקנות הבדיקה. אם למשל הדירה שלכם מבוטחת, הדו"ח הזה יוכל לשמש אתכם לקבלת תשלום מהביטוח. חשוב מאוד שתחפשו גם על איתור נזילות מים המלצות לאנשי מקצוע מאנשים שאתם מכירים ושכבר התמודדו בעבר עם בעיה דומה. אם אין לכם המלצות שכאלה, צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לשלוח אליכם את מומחים מומלצים באזורכם לאיתור נזילות לצורך איתור התקלה וטיפול בה.

 

מאתר נזילות מים יכול להיות אצלכם תוך שעה

אם סימני הנזילה מלחיצים אתכם, בהחלט יש לכם סיבה לדאגה, כי ככל שהמים יעברו בתשתית של הבית שלכם הם יעשו עוד ועוד נזקים, שבסופו של דבר יצריכו מכם להשקיע הרבה כסף כדי לתקן אותם והם אף עלולים לסכן את בטיחותכם. אך אל דאגה, כי מהרגע שבו אתם מתקשרים אלינו אנחנו יכולים להיות אצלכם תוך שעה אחת בלבד – לא משנה איפה אתם נמצאים בארץ! המוקד שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ואנחנו מתחייבים לספק לכם את השירות המהיר, היסודי ויהעיל, כך שלא תצטרכו לחשוש עוד לעולם מפני הנזילה שהתחילה בדירה שלכם.

 

אל תוותרו על השוואת מחירי איתור נזילות מים

כל חברת איטום עובדת בשיטות משלה, ובעוד שחברה אחת תציעה לכם איתור לנזילה במחיר מסוים ותבצע את העבודה בשיטה אחת, חברה אחרת יכולה להציע לכם מחיר שונה ושיטת זיהוי אחרת. לרוב משתמשים בכמה שיטות במקביל, לכן סביר להניח שתיתקלו במספר הצעות מחיר שונות. כל עוד איש המקצוע מזהה את הנזילה בדיוק רב, אין סיבה שלא ללכת על הצעת מחיר זולה.

 

 שאלות ותשובות

המחיר משתנה בין שיטה לשיטה, אולם נע בין 150 ₪ לביקור ובדיקה ומגיע עד ל-2,000 ₪ לאיתור עם גז (בדרך כלל משולב עם שיטת איתור נוספת).
עליכם להזמין איש איטום ברגע שבו אתם רואים סימן שמתלווה לנזילה סמויה, כמו רטיבות בקירות או בתקרה, התפתחות של עובש, ריח מעופש בחדרים מסוימים וכדומה.
כן, ולמעשה כדאי מאוד לטפל בה כמה שיותר מהר כדי למנוע נזק נוסף ליסודות ולמבנה.
משתמשים באמצעים כמו מצלמה תרמית, גז, ציוד אקוסטי או כבל אופטי. כל שיטה מאפשרת לקבל תמונת מצב אחרת של הצינור והנזילה, לכן לעיתים משלבים מספר שיטות יחדיו.