לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום אקרילי

איטום אקרילי לקירות וגגות – אצלנו תמיד יש על מי לסמוך!

איטום גגות וקירות, הן קירות חיצוניים והן קירות פנימיים במבנה, הוא אחד הדברים שמשפיעים יותר מכל על מניעת החדירה של לחות ורטיבות לתוך המבנה הזה. כיוון שחדירת רטיבות נמנית עם הגורמים הראשיים לנזקים במבנים בכלל ובבתי מגורים בפרט, החשיבות של האיטום גבוהה מאד. קבלני איטום עם ניסיון רב של הראשון באיטום מתמחים בסוגים שונים של איטום בבית או בעסק. איטום אקריליהוא אחד מסוגי האיטום האיכותיים והנפוצים ביותר. מהו בעצם האיטום האקרילי? מה מתאים לאטום באמצעות חומרים אקריליים? מהו טווח המחירים של סוג האיטום הזה?

איטום אקרילי לגג בטון, יחידות מיזוג ועוד
מומחה לאיטום אקרילי - ניסיון של למעלה מ-15 שנה
שימוש בחומרים איכותיים ועמידים 
אחריות על כל עבודה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500
 
איטום אקרילי לגגות וקירות

סוגי חומרים אקריליים לאיטום

איטום באמצעות חומרים אקריליים הוא איטום אשר מתבצע באמצעות פולימרים אקריליים, שהם בעלי כושר הידבקות גבוה. כל חומר איטום אקרילי גמיש נדבק היטב לגגות, לקירות ולמרווחים בין האריחים במרצפות ומאפשר, לפיכך, אטימה איכותית שלהם מפני חדירה של רטיבות ולחות.

? איטום שליכט אקרילי מהווה חומר איטום מצוין לגגות וגם לקירות, גם כאשר מדובר במשטחים גדולים ולא רק בעבודה נקודתית.

? חומר איטום אקרילי שקוף יכול לשמש גם הוא לאיטום גגות, כמו גם לאיטום מרצפות במרפסת. החומר הזה מאפשר להשיק תוצאה טובה, ומצד שני לשמור על העיצוב והמראה המקורי שכולל לעיתים גם מרצפות בצבעים שונים ומיוחדים.

עם סוגי החומרים המשמשים לאיטום האקרילי, ניתן למנות את הרובה האקרילית או את השליכט האקרילי. שני החומרים הללו מבוססים על פולימרים אקריליים, אבל נועדו להשגת יעדים שונים.

איטום בחומר אקרילי – מה מתאים לאטום עם חומרים אקריליים?

איטום איכותי באמצעות חומרים אקריליים מהווה שיטה מצוינת לאיטום גגות, כמו גם לאיטום מרצפות. עם זאת, כאשר מבצעים איטום גג בחומר אקרילי חשוב לדעת שהאיטום הזה הוא פחות יעיל במקומות שבהם יש מים שעומדים תקופה ארוכה. למשל, אם נוצרות על הגג שלוליות שאינן מתנקזות במהירות, קבלן איטום מקצועי צריך לקחת את זה בחשבון. איטום בחומרים אקריליים טוב בגגות או במקומות שבהם יש שיפוע המנקז את המים, או לאיטום קירות.

איטום אקרילי צבעוני הוא סוג פחות מוכר של איטום, שמתבצע מחומרים אקריליים, אבל תוך אפשרות לבחור את הצבע באיטום ולהתאים אותו בצורה הטובה ביותר לצבע המרצפות. במידה רבה, איטום שכזה הופך לחלק מהעיצוב, מעבר לפונקציה המקורית של החומר. איטום בחומר אקרילי הוא פתרון המשלב אסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר, יעילות גבוהה ושרידות גבוהה של החומרים המדוברים לאורך זמן.

מחירים של איטום בעזרת חומרים אקריליים

המחירים של איטום באמצעות חומרים אקריליים עשויים לנוע בטווח שבין 40 ₪ למטר לבין 70 ₪ למטר. זאת בכפוף לשטח שיש לאטום ולכמות ההפרעות – כלומר הדברים שמפריעים לביצוע העבודה בפועל. איטום רובה אקרילית הוא למעשה איטום המרווחים שבין האריחים בגג מרוצף, במרפסת או במקומות אחרים במבנה. גם כאן, כמו במקרה של איטום על שליכט אקרילי המחירים עשויים להיות דומים, בשינויים מינוריים לכאן או לכאן. בחישוב של עלות מול תועלת, שזה החישוב שצריך לקחת בחשבון, איטום קירות באמצעות חומרים אקריליים (כמו גם איטום גגות) נותן תוצאה איכותית, כאשר האיטום משרת את בעלי המבנה או הדיירים בו לאורך זמן.