לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום בהזרקה

איטום בהזרקה לקירות, תקרות ומרתפים

איטום זה תחום הרבה יותר מורכב ממה שאנשים חושבים. יש שמאמינים שכל מה שצריך כדי לאטום את הקירות של הבית זה להשתמש בצבע עמיד בפני מים, ושהדבר היחיד שמצריך עבודה מקצועית של קבלן איטום מומלץ זה איטום גגות. אך מה קורה כשמתפוצץ צינור מאחורי הקיר שגורם לרטיבות מבפנים? או אם חודרים מים תת קרקעיים מבחוץ לבטון שמקיף את המרתף? כשמים חודרים למבנה מבחוץ צריך כמובן לאטום אותו מבחוץ, אך כשזה לא אפשרי – צריך לאטום אותו מבפנים, ואת זה עושים על ידי הזרקת חומרי איטום.

כאן בפורטל הראשון באיטום תוכלו למצוא את קבלן האיטום המומלץ, המנוסה והזול ביותר לצורך עבודת האיטום הדרושה לכם, כשאנחנו מוצאים לכם תוך דקות ספורות קבלן איטום זמין באזורכם. לא תצטרכו לחכות הרבה, ונוכל אפילו לשלוח אליכם קבלן איטום מהיום למחר. אנחנו מספקים את הצעות המחיר הזולות ביותר שיש בתחום האיטום, בלי להתפשר על איכות העבודה או החומרים, ואתם מוזמנים להעמיד אותנו למבחן על כך – אנחנו מבטיחים לכם שלא תתאכזבו!

איטום בהזרקה עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר!
איטום קירות ותקרות במרתפים - אוטמים גם בריכות שחייה בהזרקה 
אוטמים קיר בעזרת הזרקת חומרי איטום ללא צורך בשבירה או הריסה  
מחיר לאיטום בהזרקה הכי זול - בהתחייבות!
אחריות מלאה על העבודה
ייעוץ בחינם ללא כל התחייבות

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איטום בהזרקה בזול

איפה עושים תיקוני איטום בהזרקה?

איטום שכזה נעשה כמעט אך ורק בחללים פנימיים ובבטון, ולרוב באזורים תת קרקעיים, כמו למשל איטום מרתף, מקלט, חניון, פיר מעלית וכדומה. הסיבה לכך היא שבאזורים שכאלה לא קיימת גישה אל המקור שגורם לרטיבות – שנמצא בחוץ. לכן יש צורך להיכנס "לתוך הקיר" ולעשות את האיטום מתוכו עם חומרים שידאגו שיהיה אטום מבפנים. המקרה היחידי שבו אנו מבצעים איטום הזרקה מבחוץ הוא אם אוטמים בריכה שמלאה במים ושלא ניתן לרוקן אותה מסיבה כזו או אחרת.

מתי עושים איטום נזילות בהזרקה?

האיטום הזה מתבצע כדי לתקן איטום בסדקים, כשקיימות בעיות של מי תהום או לעיתים אפילו אם צריך לייצב את הקרקע. לרוב הוא ייעשה בסדקים נימיים גלויים שדרכם ניתן להחדיר את חומר האיטום וזהו טיפול מהיר ונקודתי.

עם זאת חשוב לציין כי איטום מרתף בהזרקה נעשה כפתרון האחרון האפשרי, והוא למעשה נעשה תחת אילוצים כשאי אפשר לאטום בדרך אחרת. אם מצאנו דרך טובה ויעילה יותר לבצע עבודות איטום בשטח שמצריך זאת, רוב הסיכויים הם שנבחר בהן. איטום בטון בהזרקה נעשה לרוב בקירות אנכיים, אך ישנם מקרים שבהם עושים אותו גם בתקרות.

באילו חומרי איטום בהזרקה משתמשים?

לצורך איטום שכזה משתמשים לרוב בחומר פוליאוריטני דו רכיבי שמתנפח במגע עם מים. אחד החומרים הנפוצים לשימוש הוא WATERFOAM – LV של פולידן טכנולוגיות בע"מ, שנחשב גם לעמיד בפני התפתחות עובש ופטריות.

במקרים מסוימים איטום בהזרקות יכול להתבצע גם עם חומרים צמנטיים נוזליים, זאת כשצריך להחדיר את החומר לתוך כיסי חצץ בבטון, או אפוקסיים נוזליים אם העבודה מתבצעת בחודשי הקיץ, כשלא קיימת נזילה "פעילה" בקיר. כשנגיע אליכם נדע באיזה חומר עלינו להשתמש, ונבחר תמיד בחומר המתאים ביותר לעבודה שיספק לכם פתרון איטום איכותי לטווח ארוך ככל הניתן.

איך עושים איטום שלילי בהזרקה?

אם הסדק בקיר גדול מספיק, ניתן להחדיר אליו שתלים במרחק מסוים אחד מהשני ולהזריק את חומר האיטום דרכם. לרוב זה נעשה כך כשאוטמים מנהרות תת קרקעיות. אם הסדקים ממש דקים או שמדובר בכיס אוויר בתוך הקיר, צריך ליצור בו חורים שאליהם נחדיר את השתלים. את החומר מחדירים עד שהקיר מלא בו לחלוטין והוא מתחיל לזלוג החוצה.

קבלן איטום מקצועי עם ניסיון יוכל גם לבצע זאת בתקרה, כששם יהיה צורך ככל הנראה לשבור מעט ממנה. נכסה את השבר שיצרנו מחדש עם בטון ונחדיר אליו את השתל ואת חומר האיטום. כמובן שלאחר סיום העבודה נחזיר את התקרה לקדמותה, אלא שהפעם תהיה אטומה כמו שצריך.

כמה עולה איטום בהזרקה?

ברשותנו ניסיון של מעל 15 שנה בתחום האיטום ומאחורינו נמצאים שלל לקוחות מרוצים שממליצים עלינו לא רק בגלל המקצועיות, אלא בעיקר בגלל המחירים. מחירי איטום כמו שתוכלו למצוא אצלנו לא יציעו לכם אצל שום חברת איטום אחרת, כשבמקרה הספציפי של איטום בהזרקה מחיר השירות שלנו הוא כ-500 שקלים בממוצע לעבודה.