לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום בהתזה

החורף מתקרב: המדריך השלם לאיטום בהתזה

מהו איטום בהתזה וכיצד מבצעים אותו? כמה זה עולה? מהם היתרונות הגדולים ביותר של השיטה? ואיך בוחרים את קבלן האיטום הטוב ביותר?

כל בעל מבנה, דירה או נכס חייב לוודא שהמקום שלו אטום ומוגן מפני חדירת מים ורטיבויות. מבנה שסובל מרטיבות מייצר נזק רב לקירות, לטיח והצבע ועשוי גם לגרום לנזקים בתכולה הפנימית כמו רהיטים ומוצרי חשמל. נזילה רצינית מסוגלת להשבית ולשבש מגורים או שהות באותו מבנה, ליצור פגיעה בריאותית ותקלות יקרות.

כדי להתגבר על כך ולהבטיח שהמבנה שלכם יישאר מוגן במאה אחוזים – גם בחורף ולמשך שנים רבות, פותחה טכניקת האיטום בהתזה, שנמצאת כיום מבין שיטות האיטום המובילות בענף. היישום יעיל במיוחד ויוצר שכבת הגנה אחידה ועמידה למבנה והגג, מתבצע על פי התאמת החומר לסוג המבנה ונסיבותיו, כמו גם סוג המקום המדויק שיש לאטום.

איטום בהתזה לגגות, קירות ומרתפים ביעילות מרבית!
אוטמים כל מקור של רטיבות בהתזה לטווח הארוך
מחיר לאיטום בהתזה הכי זול למ"ר - בהתחייבות!
אחריות מלאה על העבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איטום בהתזה בזול

 

מתי מיושם איטום בהתזה על גגות וקירות?

איטום גגות בהתזה מתבצע בכל מקרה שבו כל איטום אחר יהיה מסובך מאוד לביצוע או בלתי יעיל. דוגמה נפוצה היא של גג בניין הכולל דודי שמש רבים ומקשה על איטום באמצעות הנחת יריעות ביטומניות רגילות. דוגמה אחרת היא כאשר המבנה בעל גג משופע או לא מיושר ובכל מצב של בליטות, מהמורות ושקעים.

איטום קירות חיצוניים בהתזה ואיטום לקירות בכלל מתבצע גם הוא כאשר קיים קושי להניח יריעות ביטומניות או זפת חמה וככל שהקיר נמצא בשיפוע, לא מיושר ומכיל בליטות, מהמורות או שקעים.

איך עושים את זה? אז ככה:

עבודות האיטום מבוצעות על ידי מכונת התזה מיוחדת הפולטת את חומרי האיטום. ההתזה תוכל להתבצע על ידי משאבת אוויר מיוחדת (שיטה המכונה: איטום חד רכיבי) או על ידי מכונת התזה בעלת שני פתחים (שיטה המכונה: איטום דו רכיבי), כאשר פתח אחד משגר מתוכו את האמולסיה הביטומנית או הפוליאוריטנית והפתח השני משחרר מלחים ייחודיים שמחוללים קרישה מהירה.

איטום באמצעות מכונה הוא הטכניקה הנפוצה והיעילה ביותר למבנים בישראל, המאפשרת לשני החומרים להיקשר זה לזה ולהתקשות כך שתיווצר שכבה אחידה וחסינה המייצרת את האטימה הדרושה. חשוב לדעת: איטום קירות בהתזה וגם איטום גגות זקוקים לניקיון יסודי של המשטח הנאטם לפני הביצוע כדי שיתקבל אפקט מקסימלי.

מהם היתרונות של טכניקת ההתזה?

עבודה פשוטה ואפקטיבית

שימוש בכוח אדם מועט (חוסך עלויות)

? יצירת איטום שנכנס לפעולה מלאה מהרגע הראשון

איטום חזק מאוד! יעיל לכל סוגי המשקעים והרטיבויות ומתמודד איתם בצורה האופטימלית

מחזיק מעמד לטווח זמנים ארוך במיוחד

שמיש לכל מצב שבו לא ניתן לבצע איטום בדרך שונה

הגנה חזקה ועוצמתית מפני מטחי גשמים, לחות מצטברת או מגע קבוע עם מים (חדרי אמבטיה למשל)

שיטה רב שימושית הנכונה גם לביצוע איטום של מרתפים, מחסנים ומקלטים

ראש נקי מדאגות בכל הנוגע לגג וקירות הבית

קבלני האיטום: מה צריך לוודא לגביהם?

כולם מדברים על שירות ואמינות והם כמובן חשובים מאוד, אבל אף אחד לא מדבר על ידע – מרכיב לא פחות חשוב בבחירת קבלן איטום הפועל בשיטה זו. קבלני איטום בהתזה ברמה המקצועית הטובה ביותר מכירים היטב ולעומק את כל סוגי האיטום וחומרי האיטום הקיימים ומיומנים מאוד בשימוש בהם, ויכולים להתאים את סוג האיטום והטכניקה למבנה ודרישותיו. ככל שהקבלן הוא איש מקצוע בקיא יותר – כך הוא יוכל לייעל את העבודה ולבצע אותה באופן מהיר, להבין מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר איטום ביחס למבנה ולספק לכם הצעת מחיר הרבה יותר משתלמת. קבלן איטום טוב ומנוסה יודע אילו חומרים ושיטות כדי לשלב כדי לקבל אחיזה מושלמת ולהימנע מכשלים המסבים נזק.

כמה עולה איטום בהתזה?

מחיר האיטום נקבע על פי סוג המקום הנאטם, תנאי השטח שלו וכן חומרי איטום בהתזה המיושמים עליו, כאשר המחיר הינו לפי גודל השטח במ"ר. הראשון באיטום מספקים לכם את המחירון המלא של מכלול השירותים הקיימים – בצורה שקופה וברורה, כדי שתדעו בדיוק לקראת איזו הוצאה צריך להתכונן!

ועם זאת, יש לנו גם טיפ טוב לחיסכון: אם תזמינו את קבלן האיטום בקיץ, תקבלו זמינות גבוהה יותר ומחיר משתלם ביותר – כ-20% פחות מהמחיר על ביצוע העבודה בחורף!