לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בהוד השרון

איטום גגות בהוד השרון במחיר זול

מחפשים חברת איטום גגות בהוד השרון? דרך הפורטל שלנו תוכלו למצוא את החברה הזולה ביותר בעיר, ונגלה לכם כבר עכשיו כמה יעלה לכם לאטום את הגג, איך קבלני האיטום שלנו עושים את זה וכיצד נוכל לחסוך לכם עוד כסף אם תזמינו איטום בזמן.

אמנם רוב ימות השנה מלאים בשמש חמימה ורק לעיתים רחוקות יורד גשם חזק בארצנו הקטנה, אך כשזה קורה צריך להיות מוכנים. גג שנשאר חשוף לגשמים יגרום לנזילה, ועקב כך להיחלשות המבנה, וניתן למנוע את זה אם רק זוכרים לאטום אותו בזמן. מתי הייתה הפעם האחרונה שבה אטמתם את הגג? אם עברו יותר מ-3 שנים, יכול מאוד להיות שאתם צריכים לבדוק את האיטום ואף לאטום מחדש, וכאן בפורטל הראשון באיטום תמצאו קבלן איטום גגות בהוד השרון שיעשה זאת עבורכם במחיר הזול והמשתלם ביותר שיש. כבר 15 שנה שאנחנו מספקים לתושבי הוד השרון בפרט והארץ בכלל המלצות על קבלני האיטום הזולים והאמינים ביותר שבסביבתם, וגם אתם יכולים לחסוך בעזרתנו לא מעט כסף, זמן ומאמץ.


 איטום כל סוגי הגגות בהוד השרון במחירים הכי זולים
החל מ-25 ש"ח למ"ר
 אוטמים גגות בשיטות מתקדמות כולל איטום במריחה, בהתזה ועוד
מבצעים איטום גג בעזרת החומרים האיכותיים ביותר בלבד
מטפלים בנזילות מגגות או מקירות חיצוניים ופנימיים
מבצע מיוחד לאיטום גג בהוד השרון בעונת הקיץ
ייעוץ ע"י קבלן איטום עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים - בחינם!


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
055-9378-500

איטום גגות בהוד השרון בזול

הגג כבר רטוב? תצטרכו לחכות

בצער רב, לא ניתן לאטום גג במהלך הגשם, לכן אם כבר גיליתם שיש אצלכם נזילה ובדיוק עכשיו יורד גשם, תאלצו לחכות עד שהגג יתייבש. לכן תמיד מומלץ להזמין חברת איטום גגות בהוד השרון עוד בקיץ, אפילו לא כדי לאטום – רק כדי לוודא שהאיטום הקיים יעזור לכם לשרוד את החורף. במידה שהתגלו כשלים באיטום, נוכל לבצע תיקונים נקודתיים שיהיו זולים בהרבה מאשר אם תזמינו איטום גג שלם.

כמה עולה לאטום את הגג?

מחיר האיטום תלוי ב-2 גורמים: האחד הוא גודל הגג שלכם, והשני הוא סוג חומר האיטום שבו משתמשים. עם כל חומר יש שיטת עבודה אחרת שלעיתים מצריכה טכניקות וכלים מתקדמים, אך אנחנו מבטיחים לכם שאצלנו תקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר לכל איטום שנדרש לכם. רוצים לדעת כמה זה יעלה? ערכנו סקר מקיף בין כל נותני השירות בעיר, ולפניכם טווחי המחירים שניתן לצפות להם.

שיטת האיטום 

כמה עולה לאטום גג?

זיפות גגות בהוד השרון

השיטה הזולה ביותר לאיטום גגות רעפים או בטון. לעיתים משלבים אותה יחד עם יריעות ביטומניות לשיפור האיטום.

75 – 25 ₪ למ"ר

איטום בהתזה עם משאבה

מביאים מכונה מיוחדת שדרכה מעבירים את חומר האיטום אל הגג בעזרת צינור גדול וארוך. משתמשים בשיטה זו על גגות משופעים ועמוסי פריטים.

100 – 85 ₪ למ"ר

איטום במריחה

אוטמים גגות משופעים או מרוצפים עם ניקוז תקין בשיטה מכאנית ובעזרת חומרים אקריליים.

75 – 50 ₪ למ"ר

איטום ביריעות ביטומניות

משתמשים ביריעות 5 מ"מ כדי לאטום גגות פח, מתכת, רעפים או בטון. עושים גם תיקונים נקודתיים עם יריעות 4 מ"מ.

125 – 60 ₪ למ"ר

איטום ביריעות פלסטיק (PVC)

יריעות שלא מצריכות הלחמה ושמתאימות בעיקר לגגות קלים, גגות ירוקים או גגות משופעים.

100 – 60 ₪ למ"ר

איטום עם חומר ביטומני משחתי

מתאים לתיקונים נקודתיים ביריעות ביטומניות או באזורים שבהם אי אפשר להלחים יריעות – לעולם לא אוטמים כך גג שלם.

החל מ-500 ₪

איטום גג בהוד השרון – איך עושים את זה?

אז אחרי שהבנתם כמה עולה לאטום בכל שיטה, הגיע הזמן לגלות איזו שיטה אכן מתאימה לגג שלכם. למעשה, לכל גג מתאימות מספר שיטות, ולעיתים שילוב של כמה יחדיו הוא זה שמביא לתוצאה הטובה ביותר. זה אמנם יתבטא במחיר גבוה יותר, אך בטווח הארוך אתם דווקא תחסכו, משום שתצטרכו להשקיע פחות בתחזוקה ובתיקונים שיידרשו כתוצאה מהנזילות שאולי תסבלו מהן לפתע. חפשו את סוג הגג שלכם בטבלה הבאה וגלו איך אנחנו נאטום לכם אותו.

הגגות שאנחנו אוטמים

איך אוטמים את הגג

איטום גגות רעפים בהוד השרון

גגות של בתים פרטיים כמו בשכונת רמתיים או רמות מנחם, עם רעפים שבורים או שלמים שדרכם יש נזילה.

משתמשים בדבקים אקריליים גמישים כמו שרעף של טמבור, ביריעות ביטומניות נדבקות מעצמן מסוג אלסטוטייט או יריעות משוריינות ביטוגלס, או חומרי איטום פולימריים משחתיים כמו מולטיגג טרה קוטה.

איטום גגות אסבסט

גגות שבורים מצריכים התייחסות של איש מקצוע מנוסה, ולעיתים אף אישורים מיוחדים לצורך תיקונם.

משתמשים באלסטומר רב שימושי לאיטום והדבקה על בסיס פוליאוריטן – סיקפלקס 11FC. באופן כללי מומלץ גם לצבוע עם צבע אקרילי לבן.

איטום גגות מרוצפים בהוד השרון

ניתן להרים את הרצפות ולאטום תחתן, או לבצע איטום בלי הרמת רצפות.

משתמשים בחומרי איטום ביטומניים גמישים ואלסטיים כמו הידרומסטיק, ולעיתים בחומרים פוליאוריטניים. אם מרימים רצפות הכי מומלץ לאטום עם יריעות ביטומניות.

איטום גגות קלים

גגות מתכת או פלסטיק שמצריכים איטום בשל שברים או בנקודות הברגה וחיבור.

אוטמים עם חומרים פוליאוריטניים כמו היפרדסמו LV, שעמיד בפני קרינת UV. ניתן תמיד לאטום עם יריעות PVC בזול, אך הכי כדאי להשתמש ביריעות סופרטייט אלומיניום אם מדובר בגג מתכת.

איטום גגות בטון

אלו הם הגגות הנפוצים ביותר בשכונות רסקו ג", שיכון פועלים ב" ושיכון גיורא, והם מצריכים איטום למניעת חדירת נוזלים דרך הבטון.

הפתרון הזול ביותר הוא זפת חמה, אך מומלץ לשלב עם זה גם יריעות ביטומניות. אם לא, כדאי לצבוע את הזפת כדי לוודא שתישמר כמו שצריך לאורך זמן.

בדיקת הצפה כלולה במחיר

כל עוד ניתן לבדוק את איכות האיטום, תמיד נעדיף לעשות את זה, וזאת אפילו בלי שתבקשו. איש איטום בהוד השרון מטעמנו ידאג להציף את הגג שלכם ולוודא שמים לא חודרים מתחת לשכבת האיטום, ובמידה שכן, מיד יתבצעו התיקונים הנדרשים. כך ביכולתנו להבטיח לכם תוצאות איכותיות ואחריות על האיטום, אך כאמור, בדיקה שכזו נעשית רק כשאפשר. לעולם לא עושים בדיקת הצפה על חומרים אקריליים למשל, שעלולים להיהרס במקרים של הצפה.

קבלו הנחה מיוחדת דרך הפורטל

שימו לב – למזמינים איטום וזיפות גגות בחודשי הקיץ מגיעה הטבה משתלמת למזמינים דרך הפורטל. אנחנו מסדרים לכם הנחה של 20% על כל עבודות האיטום! אטמו את הגג לקראת החורף וחסכו דרכנו כסף רב – אנחנו מתחייבים להצעת המחיר הזולה ביותר שיש, ואם קיבלתם הצעה משתלמת יותר מקבלן איטום אחר, נתחייב גם להוזיל אותה!