לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בזכרון יעקב

איטום גגות בזכרון יעקב על ידי מקצוענים בתחום

הגג הוא המקום המגן עליכם, אך כדי שהוא יעשה זאת עליכם גם להגן ולשמור עליו. גג שלא טופל כראוי או שעם השנים האיטום נפגע יחשוף את הבית למים. הגשמים שירדו על הגג ימצאו גם את הפתחים והחורים הקטנים ביותר ובסופו של דבר הם יפגעו במבנה. איטום גגות בזכרון יעקב מונע חדירה של מים, התפתחות עובש על התקרה, קילוף ופגיעה בבית. ישנן שיטות איטום שונות וכדאי שתכירו אותן.


 איטום גג בזכרון יעקב במחיר ללא תחרות!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
 איטום גגות עם 100% הצלחה
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בלבד
מבצע מיוחד לאיטום גג בזכרון יעקב לפונים דרך האתר
טיפול בנזילות מגגות רעפים וקירות - כולל איתור נזילות
לא יודעים איזה סוג איטום מתאים לגג שלכם?
בשביל זה יש לנו ייעוץ בחינם בבית הלקוח!

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום גגות בזכרון יעקב במחיר מבצע

סוגי גגות וכיצד מתבצע איטום גגות

כל גג זקוק לטיפול שונה אבל המשותף לכל המבנים הוא שעליכם לשמור עליהם, לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר ולבצע עבודות תחזוקה על פי הצורך. הטבלה הבאה נועדה לעזור לכם להבין את ההבדל בין סוגי הגגות, מהי הדרך הנכונה לבצע איטום גג ובאילו חומרים נהוג להשתמש:

סוגי הגגות

הדרך לבצע איטום גגות בזכרון יעקב

המלצה על חומרי איטום

איטום גגות בזכרון יעקב מבטון

העבודה תתבצע בבתים ישנים או חדשים, עם או בלי שכבת איטום קודמת.

כדאי לבצע את האיטום תוך שימוש ביריעות אך במקרה ולא ניתן לעשות זאת יש להשתמש בזפת חם.

מומלץ להשתמש ביריעות או חומרים פולימריים ואקריליים. חומר מומלץ: אלסטקס 75/25.

איטום גג עם ריצוף

אפשר לבצע את האיטום ללא הזזת והרמת המרצפות. האיטום מגביר את הבידוד ושומר על הגג כפי שהוא.

איטום גג בזכרון יעקב יתרכז במרווחים בין המרצפות. החומרים שיעשה בהם שימוש יהיו אקריליים, פוליאוריטנים, ביטומניים והם יהיו משחתיים.

מומלץ להשתמש באחד מהחומרים הבאים: היפרדסמו LV, היפרדסמו K2-PB, הידרוסיל, הידרומסטיק.

איטום גגות רעפים בזכרון יעקב

ישנם סוגים שונים של רעפים כולל שינגלס, חרס, בטון ואת כולם ניתן לאטום ביעילות.

ההחלטה איך לבצע את האיטום תלויה בסוג החומר ומצב הגג. איש איטום בזכרון יעקב יוכל להמליץ על הדרך הנכונה לאחר אבחון מקדים.

ישנם שני חומרים מומלצים כולל שרעף ומאסטר קאפ.

איטום גגות קלים

את האיטום אפשר לבצע על כל סוגי הגגות לרבות גגות פח, איסכורית, פאנלים ואחרים.

מומלץ להשתמש בחומרים פולימריים ואקריליים גמישים. ניתן להשתמש גם ביריעות איטום.

איטום הגג יתבצע תוך שימוש ביריעות סופרטייט, הידרוגג K2, היפרדסמו 815.

איטום גגות אסבסט

רק חברת איטום גגות בזכרון יעקב שמכירה את החומר ושקיבלה אישור לעבודה תוכל לבצע את האיטום.

בתהליך האיטום המטרה היא לנטרל את ההשפעה של הסיבים. יש לזכור כי האסבסט עלול להיות מסוכן ולכן יש להזמין רק חברה מקצועית ומנוסה עם החומר.

ישנם שני חומרים מובילים: סיקפלקס FC11 וצבע אקרילי לבן. ההחלטה באיזה מהם להשתמש תלויה במצב הגג וניסיון איש המקצוע.

איטום גג בזכרון יעקב בצורה הנכונה לבית שלכם

אחת השאלות שיכולה לעלות אצלכם היא כיצד הכי נכון לאטום את הגג. התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית והיא מושפעת ממספר גורמים ובניהם: סוג הגג, מצבו, האם המטרה היא לטפל או למנוע ועוד. חשוב להבין כי ישנו הבדל בין איטום גגות מרוצפים בזכרון יעקב לבין איטום גגות בטון או רעפים. כל גג חייב לקבל את הטיפול הנכון וקבלן איטום מנוסה יוכל להמליץ על הפעולה הנכונה וכיצד לפעול בהמשך הדרך.

איטום של גגות חדשים

אחד הכללים החשובים ביותר שיש לזכור הוא שיש לאטום את הגג בסיום הבנייה. קבלן איטום גגות בזכרון יעקב יגיע בסיום בניית הגג ויוכל לבצע את העבודה. בגגות בטון עדיף להשתמש ביריעות ביטומניות ובמיוחד אם לא צפויים להיות על הגג מתקנים רבים. לרוב, היריעות יהיו עדיפות על פני הזפת כיוון שהן עוצמתיות ומחזיקות מעמד לאורך יותר שנים. במקרה של גג מרוצף יש להשתמש בחומרי משחה אותם יש למרוח וחשוב לחזור על הפעולה אחת לתקופה על פי ההמלצות.

איטום וזיפות גגות בזכרון יעקב – מתי וכל כמה זמן?

גג בטון יכול לקבל איטו באמצעות יריעות ביטומניות או באמצעות זיפות גגות. הזפת הוא חומר שמחממים במקום ומורחים בקפידה על הגג. יש למרוח אותו במקצועיות כדי לא לפספס אף חלק בגג ולאחר הייבוש לצבוע את הגג בלבן כדי להימנע מקליטה של חום רב שלא לצורך. יש לבצע זיפות גגות בזכרון יעקב אחת לשנתיים עד חמש שנים כאשר אם ביצענו שכבה אחת בלבד יש לחזור על הפעולה לעתים קרובות יותר מאשר פעולה כפולה.

איטום ביריעות ביטומניות – מתי נעדיף אותן?

לעומת איטום וזיפות בזכרון יעקב שדורש חזרה על הפעולה כל לא יותר מחמש שנים, יריעות ביטומניות יכולות להישאר לאורך שנים רבות. היריעות יקרות יותר בהנחה שלהן, אך זולות יותר בחישוב ארוך טווח. עם זאת, הן לא מתאימות לגגות שיש עליהם דודי שמש רבים או חפצים רבים אחרים. בשימוש ביריעות נצטרך להקפיד על גג נקי מלכלוך, להחלים את היריעות בצורה מקצועית ובכל מקרה אין להניח אותן על חומרים אקריליים.

איטום גגות בזכרון יעקב – מניעה חוסכת בעלויות עתידיות

עליכם לדעת כי פעולה נכונה ושמירה על הגג חוסכת בעלויות לאורך השנים. בין אם אתם בוחרים לבצע איטום ביריעות ביטומניות ובין אם זיפות או חומר משחתי אחרת, כשהעבודה מתבצעת כראוי אתם מונעים פגיעה במבנה שלכם. כאשר המים מתחילים לחדור דרך הגג התוצאה עלולה להיות טיפות שנופלות בבית, תקרה שמתקלפת, התפתחות של עובש והתקלפות של הגג. איטום בסיום הבנייה ופעולות תחזוקה נכונות הן המתכון היחיד לשמירה על הבית. ביצוע פעולות אלו יחסוך לכם בעלויות עתידיות של תיקון הבית.

להתייעץ עם קבלן איטום מומלץ לגבי איטום גגות

בעל מקצוע המומחה בתחום יוכל לתת לכם ייעוץ בנוגע לאיטום ושמירה על הגג. עליו להכיר את סוגי הגגות השונים, החומרים המובילים בתחום ולדעת להציע לכם כיצד לבצע איטום גגות בטון, איטום גגות מרוצפים, רעפים, קלים ואחרים. בסיום תהליך הבנייה כדאי לפנות לקבלן איטום ולתכנן יחדיו את התהליך. כדאי לשמוע על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות ולבחור לא רק בזו שתעלה לכם פחות כאן ועכשיו אלא תיתן לכם את התוצאה הנכונה לאורך השנים.

את אותו התהליך כדאי לבצע גם באיטום של גג קיים. יש לבחון עם איש איטום איזה פעולה היא נכונה ביותר, להתחשב במצב הנוכחי של הגג ובסיום העבודה לבקש לדעת מתי יש לחזור ולבצע שוב איטום גגות בזכרון יעקב. כמובן, חשוב לחזור על הפעולה לפי ההמלצות ובכך להימנע מתוצאות לא נעימות של גג שאינו אטום. בכל מקרה כדאי להביא בחשבון שאת האיטום רצוי לבצע בעונה היבשה ולא הרטובה.

איטום עם קבלני איטום מנוסים

קבלן לאיטום הגג שלכם חייב להביא איתו ניסיון, הכרות עם סוגי הגגות השונים, עם החומרים המובילים בשוק ולהציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר. אתם יכולים לשאול שאלות במהלך הדרך, לבקש לדעת מדוע ממליצים לכם על שיטה אחת או חומר מסוים על פני האחר וכמובן לברר אילו עבודות כבר נעשו על ידי קבלן איטום הגגות בזכרון יעקב. קבלני איטום מומלצים מטעמנו מביאים אליכם ניסיון רב בתחום ומציעים את העבודה הטובה ביותר במחיר הוגן.