לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות ביהוד

איטום גגות ביהוד – כך מתמודדים עם זה נכון

מתי זקוקים לשירותי איטום גגות בעיר יהוד, אילו שיטות שונות של איטום גגות מוצעות כיום, מי הוא בעל המקצוע שאליו יש לפנות לשם כך וכמה זה עולה? תשובות לשאלות אלו ונוספות, כאן, לפניכם.

בין אם מדובר בבית הפרטי שלכם, בעסק או בכל מבנה שבו אתם שוהים, לכולם חשוב שיהיה לו טוב ונעים בו. איטום גגות ביהוד הוא דרך מצוינת למנוע נזקים חמורים בגג ובמבנה באופן כללי ולהבטיח לשוהים באותו מקום סביבה נעימה וראויה למגורים. יש שיטות שונות של איטום, חומרי איטום מגוונים וגם סוגים שונים של גגות. הסוד הוא לבחור בשיטה הנכונה לאותו סוג של גג וגם לעשות זאת בעזרתם של המקצוענים בתחום. אנחנו בחברת הראשון באיטום מביאים איתנו ניסיון של שנים ורמת מקצועיות גבוהה. נשמח להגיע אליכם ליהוד כדי לבצע את עבודת האיטום כהלכה.

 

 איטום גגות ביהוד במחיר הזול בישראל!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
איטום בשיטות מוצלחות: זיפות, איטום ביריעות ביטומניות ועוד
איטום לכל סוגי הגגות: גגות מרוצפים, גגות רעפים ועוד
מספקים מבצעים למזמינים איטום גג דרך האתר 
טיפול בנזילות מהגג או מקירות חיצוניים או פנימיים
ייעוץ בחינם על ידי קבלן איטום מנוסה ומומלץ

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום גגות ביהוד

מתי ומדוע צריך לאטום גגות ביהוד?

למרות מספר ימי הגשם המועט יחסית בישראל (לפחות בהשוואה לימים השמשיים) זקוקים הגגות שלנו, בין אם אלה גגות הבית או הגגות של מבנים אחרים, לאיטום מתאים. פעמים רבות, וגם כאשר האיטום שבוצע בעבר נעשה כהלכה, יש צורך בחידושו או בהחלפתה של שיטות איטום ולעיתים, בשל תקלות או נזקים שנגרמו, מתבקש לאטום שוב פעם את הגג. איטום מוצלח של גג מונע דליפות וחדירת גשם אל המבנה, עוזר לשמור על הטמפרטורה האידיאלית בבית (הן של קור והן של חום) ואפילו יכול למנוע גם חדירה של רעש לא נעים מבחוץ. נזקים של מים, בשל איטום לקוי, יכולים לפגוע קשות בגג (לטווח הארוך) וכמובן גם במבנה עצמו, הן בקירותיו החיצוניים והן בחלקו הפנימי. נזילות של מים, התנפחות של צבע, עובש שמזיק מאד לבריאות ונזקים נוספים שמחלישים את המבנה, כל אלה ועוד מצריכים איטום מקצועי ונכון.

אילו סוגי גגות אנחנו אוטמים?

ישנם סוגים שונים של גגות, חלקם נפוצים יותר וחלקם פחות. אלה, העוסקים במלאכת איטום הגגות, נדרשים להכירם כהלכה כדי להציע את שיטת האיטום המתאימה. הנה חמשת סוגי הגגות המוכרים לנו כיום:

1. גגות רעפים

2. גגות קלים

3. גג אסבסט

4. גגות בטון

5. גגות מרוצפים.

שיטות איטום הגג המוצעות כיום

יש שיטות שונות של איטום גגות ביהוד, כאשר כל שיטה נקבעת בהתאם לסוג הגג וגם מצבו (ובעיקר – הסיבה לאיטומו).

איטום של גגות רעפים, למשל, הנפוצים בבתים, ייעשה בהתאם לסוג הרעפים הקיים. במקרים מסוימים תשתמש חברת איטום גגות ביהוד באיטום אקרילי, במקרים אחרים באיטום פולימר ולעיתים יבחרו למשימה יריעות ביטומניות.

איטום של גגות קלים, לעומת זאת, כמו גגות של פרגולות העשויים מאלומיניום או גגות מחסן, ייעשה באמצעות היריעות הביטומניות, שהוזכרו קודם, וכן באמצעות יריעות PVC. במקרים אחרים יעשה שימוש בחומרים פולימריים גמישים או חומרים אקריליים.

איטום של גג אסבסט יכלול שימוש בחומר ייעודי מיוחד, כמו צבע אקרילי לבן, כדי לנטרל את סיביו המזיקים את האסבסט עצמו ואילו איטום גגות בטון יכלול, בשלב מקדים, זיפות גגות ובהמשך שימוש ביריעות ביטומניות. אם יש לכם גג מרוצף, כאן, פתרון האיטום שיוצע יכלול שימוש בחומרים פוליאורטניים משחתיים, בחומרים אקריליים או בחומרים ביטומניים. אם יהיה גם צורך בהרמת הרצפות, היריעות הביטומניות, ישמשו כפתרון איטום נוסף.

באילו חומרים משתמשים לצורך איטום גגות ביהוד?

ישנם סוגים רבים של חומרי איטום, שבהם משתמשים לצורך איטום גג ביהוד. חומרים אלה מתבססים על רכיבים יעילים מאד, המוכרים לנו, בחלקם, מזה שנים רבות. למשל, כדי לאטום גג רעפים, הן מפני חום וקור והן מפני רעשים, משתמשים במולטינג טרה קוטה. כדי לאטום גגות קלים משתמשים בהידרונג 2K או בהיפרדסמו 815. איטום גגות בטון נעשה באמצעות זפת 25/75 או ביריעות ביטומניות סופרטייט. אם רוצים לאטום גגות אסבסט משתמשים בצבע אקרילי לבן וגם בסיקפלקס 11FC, וכדי לאטום גג מרוצף משתמשים בחומרים הבאים: היפרדסמו LV, היפרדסמו מסוג PB-2K, הידרומסטיק או הידרוסיל.

כמה עולה לאטום גגות ביהוד?

עלות שירותי האיטום נקבעת בהתאם לסוג הגג שאותו יש לאטום וכן בהתאם לשיטת האיטום שנבחרה. המחירים נעים בין 25 ₪ למ"ר ל-500 מ"ר, כאשר ככל ששיטת האיטום איכותית ומבטיחה מענה לאורך תקופה ארוכה יותר, מחירה יהיה גבוה יותר בהשוואה לאחרות. הנה סיכום קצר של העלויות:

סוג הגג

שיטת האיטום הנדרשת

כמה זה עולה

גג רעפים ובטון

איטום וזיפות

בין 25 ₪ ל-75 ₪ למ"ר

גג עם שיפועים או גג עם פריטים שונים

איטום בהתזה

בין 85 ₪ ל-100 ₪ למ"ר

גג עם יריעות ביטומניות פגומות

איטום באמצעות חומר ביטומני משחתי

החל מ-500 ₪ לכל מ"ר

גג עם שיפוע או גג מרוצף

איטום במריחה

בין 50 ₪ ל-75 ₪ למ"ר

גג פח, מתכת או רעפים

איטום ביריעות ביטומניות

בין 60 ₪ ל-125 ₪ למ"ר

גג קל, גג ירוק או גג עם שיפועים

איטום באמצעות יריעות PVC

בין 60 ₪ ל-100 ₪ למ"ר

זקוקים לשירותי איטום גגות ביהוד? זה הזמן לפנות אלינו, אל המומחים!

מתגוררים ביהוד וזקוקים לשירותיו של קבלן איטום גגות ביהוד? הראשון באיטום היא הכתובת הנכונה. לא משנה איזה סוג של גג יש לכם או עד כמה עבודת האיטום מורכבת, כמו גם הגישה לגג עצמו, תודות לניסיון שלנו – ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום, וגם בעזרתו של הצוות המיומן של קבלני איטום מומלצים שברשותנו, נוכל להתמודד עם כל אתגר וגם עם כל סוג של עבודה. נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את פתרון האיטום המתאים והנדרש לגג שלכם.