לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בקדימה צורן

איטום גגות בקדימה צורן ושמירה על תקינות המבנה

הגג של המבנה הוא אחד החלקים החשובים והחיוניים שבו. הגג הוא המחסום הראשון בפני חדירת גשמים ולכלוך אל תוך המבנה. בנוסף, הגג משמש גם כמרכיב חשוב בשמירה על היציבות שלו. בחלק ניכר מהמקרים הגג הוא גם גורם חשוב מבחינה אסתטית. איטום גגות בקדימה צורן צריך להיות מותאם לסוג הגג וגם לגודל ולמבנה שלו. המומחים של הראשון באיטום אמונים על ביצוע עבודת איטום יסודית, תוך שימוש בחומרי האיטום הטובים ביותר. מהו בעצם איטום גגות ומה החשיבות שלו? מתי כדאי לבצע את עבודת האיטום? מה חשוב לדעת לפני שמבצעים איטום גגות? איך בוחרים קבלן איטום? אילו סוגי גגות קיימים ואילו סוגי איטום ניתן למצוא בשוק.


 איטום לגג בקדימה צורן במחיר נוח לכל כיס!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בלבד
מבצע מיוחד לאיטום גג לפונים דרך האתר
טיפול בנזילות מגגות רעפים וקירות - כולל איתור נזילות
איטום גגות עם 100% הצלחה
לא יודעים איזה סוג איטום מתאים לגג שלכם?
בשביל זה יש לנו ייעוץ בחינם בבית הלקוח!

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום גגות בקדימה צורן במחיר זול

החשיבות של איטום גגות ומהו איטום

אחד הגורמים המשפיעים על איכות החיים של הדיירים בבית או בכל מבנה שהוא, זה הבידוד של פנים המבנה והיכולת שלו למנוע חדירה של מים ורטיבות לתוך המבנה פנימה. חדירת מים כאמור מסכנת את השלמות והחוזק של המבנה, ועלולה לסכן גם את בריאות הדיירים בו. איטום גגות בקדימה צורן מאפשר לדיירים ולבעלי הבתים במבנה שקט נפשי, וגם ידיעה שהרכוש בתוך המבנה מוגן מפני חדירת רטיבות. איטום גגות מרוצפים בקדימה צורן מונע גם את הבעיות האסתטיות הנובעות מחדירת מים – עובש, התקלפות קירות וכיוצא באלה.

מתי כדאי לבצע את עבודת האיטום?

בדרך כלל נהוג לומר שעבודת איטום טובה מתבצעת בתקופה ללא גשמים. אבל במדינת ישראל, שבה מספר ימי הגשם בשנה הוא נמוך, אפשר למצוא זמן לביצוע איטום גגות בכל עונה. ברור, עם זאת, כי קבלן איטום גגות בקדימה צורן יעדיף לבצע עבודות בכל העונות, מלבד בעונת החורף. בגלל שאיטום לא יכול להתבצע כשהגג רטוב, מספיק יום גשם אחד רציני על מנת למנוע את ביצוע האיטום למשך זמן מה ולקלקל את התוכניות של הקבלן ושל הדיירים בבית. איטום גגות בטון, כמו גם איטום של סוגי גגות אחרים, מתבצע, לפיכך, בעיקר באביב ובסתיו, וגם בימות הקיץ החמים. בחורף מתבצע איטום גגות רק במקרים דחופים.

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים איטום גגות בקדימה צורן?

איטום הגג הוא מלאכה לא פשוטה. לפיכך, לפני שמזמינים קבלן איטום מיומן לביצוע איטום גג בקדימה צורן חשוב לדעת כמה דברים:

? לפני האיטום יש לבצע תיקונים בגג למניעת חדירה של מים דרך חורים, סדקים ופגמים בגג שלא תוקנו.

? איטום וזיפות גגות מתבצע אחרי הכנה של הגג גם מבחינת הניקיון. אי אפשר לבצע עבודת איטום יעילה על גג שלא טופל כמו שצריך לפני האיטום.

? אם קיים איטום על הגג או אם היה איטום מסוג אחר קודם, חשוב מאד שחומר האיטום החדש יוכל להשתלב עם הישן. לחילופין, יש להסיר לחלוטין את חומר האיטום הישן.

איך לבחור קבלן איטום מקצועי ומיומן?

אחד הדברים החשובים ביותר כשמדובר באיטום גגות הוא בחירה נכונה של קבלן האיטום. בין אם מדובר בביצוע של איטום גגות רעפים בקדימה צורן או בביצוע של סוגי איטום אחרים, מה שחשוב הוא לאפשר רק לקבלן איטום מנוסה, מיומן ואמין לבצע את המלאכה. אחרת, שכרם של הדיירים במבנה יוצא בהפסדם. ביצוע לא איכותי של האיטום גורם לכך שבתוך זמן קצר חודרים מים למבנה, ומתעורר הצורך באיטום מחודש של הגג. איש איטום בקדימה צורן המכיר את העבודה לעומק יבדוק את הגג, יעריך את העבודות הנדרשות ורק לאחר מכן יקבע את המחיר ואת מועד הביצוע. בחירת קבלן האיטום צריכה לקחת בחשבון את הניסיון, את המוניטין ואת היכולת של הקבלן לבצע את סוג האיטום המתאים לגג שלכם.

חברת איטום בקדימה או בעל מקצוע פרטי - מה עדיף?

לעיתים, השאלה המתעוררת היא האם כדאי לבחור חברת איטום, או שמא איש איטום עצמאי לביצוע המלאכה. חברת איטום גגות בקדימה צורן היא חברה מקצועית, מיומנת ויש לה את כל הציוד והמכשור הנדרש לביצוע כל סוגי האיטום. גם קבלן איטום פרטי יכול להיות איכותי, והוא עשוי להעניק לעבודה את הממד האישי שדרוש למזמיני העבודה. בכל מקרה, ביצוע איטום ביריעות ביטומניות דורש מיומנות, מקצועיות והבנה של הבעיות השונות שיש לפתור לפני ביצוע העבודה. גם זיפות גגות דורש מקצועיות ויכולת להתגבר על מכשולים שונים המתעוררים בכל מבנה באופן פרטני.

סוגים שונים של גגות ואופן האיטום שלהם

סוגי גגות

סוג האיטום

איך מבצעים את האיטום

גגות בטון

זיפות גגות בקדימה צורן, יריעות ביטומניות

בשני המקרים, חשוב לנקות את הגג ולאטום ולתקן סדקים, שברים בגג או בדפנות שלו ובעיות אחרות שיכולות לפגוע באיטום. לאחר מכך מתבצע האיטום בצורה מקצועית.

גגות מרוצפים

זיפות גגות, יריעות ביטומניות, איטום אקרילי

גגות מרוצפים, כמו גגות בטון, דורשים הכנה לפני האיטום. יש מקרים שבהם מתעורר הצורך להסיר את המרצפות לפני האיטום. במקרים אחרים, אפשר לבצע את האיטום על גבי המרצפות הקיימות.

גגות רעפים

יריעות ביטומניות

תחילה איש איטום בודק את הגג ומגלה את נקודות התורפה שלו. בשלב הבא מתוקנות תקלות שונות – סדקים, חורים ושברים בגג. רק לאחר מכן מונחות היריעות הביטומניות באופן שמונע חדירת מים לתוך המבנה.

סוגים שונים של איטום ולאילו גגות הם מתאימים

לפניכם רשימה קצרה של סוגי איטום וסוגי הגגות שאפשר לאטום באמצעותם:

סוגי איטום

איך האיטום מתבצע

לאיזה גג זה מתאים

זיפות גגות

בשלב הראשון מנקים את הגג ומאתרים בעיות, שברים וסדקים שיש לתקן. לאחר מכן מתקנים את כל הפגמים. רק בשלב השלישי מכינים את הזפת לאיטום ומבצעים את העבודה. חשוב לציין שאיטום באמצעות זפת דורש עבודת תחזוקה וסיוד מדי שנה.

גגות בטון, הן במבנים גדולים והן בבתים פרטיים.

יריעות ביטומניות

גם שיטת האיטום הזאת דורשת הכנה, ניקיון ותיקון בעיות שונות לפני האיטום. אם היה איטום קודם בגג, חשוב להסיר אתו כדי לאפשר אחיזה טובה של יריעות ביטומניות בגג.

גגות בטון, גגות רעפים, גגות מרוצפים, איסכורית ועוד.

חומרים אקריליים

חומרים אקריליים הם חומרים מבודדים הנמרחים על הגג או מותזים עליו. לפני ביצוע האיטום, יש לנקות היטב את הגג, לתקן אותו ולהסיר איטום קודם, אם יש כזה.

גגות קטנים מסוגים שונים. איטום אקרילי לא מתאים לגגות גדולים.

למה חשוב להתייעץ עם אנשי איטום לפני איטום גגות?

חשוב לזכור כי איטום גגות איננו עניין אסתטי בלבד, אלא אמצעי חשוב לשמירה על תקינות המבנה ובטיחות הדיירים בו. על מנת להתאים את סוג האיטום בצורה הטובה ביותר לסוג הגג, חשוב להכיר את הנושא היטב. התייעצות עם מומחים היא, לפיכך, הדרך הנכונה להחליט על שיטות איטום ועל המועד המתאים ביותר לביצוע עבודת איטום גגות בקדימה צורן. אם יש לכם עניין לאטום את הגג ולשמור על תקינות המבנה ובריאות הדיירים, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמומחים לאיטום של הראשון באיטום יחזרו אליכם בהקדם האפשרי. הם ילמדו את הבעיה ויקבלו החלטה מושכלת באשר לסוג האיטום המתאים והנכון ביותר עבור הבית או המבנה המדובר.