לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בקרית אונו

איטום גגות בקרית אונו במחיר הוגן

כמה עולים שירותי איטום גגות בקרית אונו, איך בוחרים את שיטת האיטום המומלצת לפי סוג הגג, האם יש קבלני איטום שעובדים בסוף שבוע או מעכשיו לעכשיו ובאילו מקרים אפשר לקבל הנחה על האיטום? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות.

כל גג מועד לנזילות אם לא אוטמים אותו כמו שצריך, ואפילו אם כבר דאגתם לאטום את הגג לפני מספר שנים, יתכן שכעת נוצרו כבר כשלים מסוימים שגורמים למים להיאגר בו ולחלחל מטה דרכו. אז איך יודעים האם הגג מוכן לחורף ולגשמים? ובכן, הדרך הפשוטה היא לחכות לגשם הראשון ולראות האם יש נזילה, אך כאן אתם כבר תהיו בעיצומה של הבעיה. הדרך החכמה היא להזמין קבלן איטום גגות בקרית אונו שיבדוק את איכות האיטום הקיים ויוודא אילו תיקונים צריך לעשות. דרך פורטל הראשון באיטום תוכלו לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר לשירותי איטום מכל הסוגים, ואנחנו מתחייבים אפילו להוזיל כל הצעה אחרת שתקבלו מקבלני איטום אחרים. אנחנו מוצאים לכם את קבלן האיטום המומלץ ביותר בעירכם, ומאפשרים לכם לחסוך המון על שירותים שהייתם משלמים עליהם מחיר יקר שלא לצורך.


 איטם גגות בקרית אונו במחיר הכי זול - בהתחייבות!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
מבצעים את האיטום בשיטות מוצלחות: יריעות ביטומניות, זיפות גגות ועוד
אוטמים את כל סוגי הגגות כולל גגות בטון, גגות מרוצפים ועוד
מציעים מבצעים לאיטום גג בעונת הקיץ
טיפול בנזילות בקרית אונו מהגג או מקיר חיצוני או פנימי
ייעוץ בחינם על ידי קבלן איטום עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
055-9378-500

איטום גגות בקרית אונו בזול

כמה עולה איטום גג בקרית אונו?

איטום זה לא עסק יקר כמו שרבים חושבים, זאת כל עוד עושים את זה איתנו. ככל ששטח הגג שלכם גדול יותר, כך תקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת יותר לכל מטר רבוע, ונוכל להמליץ לכם על מספר שיטות איטום שיתאימו לגג שלכם, כשאתם תבחרו באחת שתהיו מעוניינים בה. יחד עם זאת חשוב לציין שככל שהשיטה יקרה יותר, כך היא גם יעילה יותר, ושווה להשקיע על איטום שיחזיק טוב למשך עשר שנים ואף יותר מאשר לאטום בשיטה זולה שתצריך תחזוקה כל 3 שנים. לפניכם שיטות האיטום השונות:

שיטות איטום לגגות 

טווח מחירי האיטום

זיפות גגות בקרית אונו

משתמשים בזפת חמה כדי לאטום את הגג בצורה בסיסית ופשוטה. לאחר מכן מומלץ להלבין את הגג או להלחים על הזפת יריעות ביטומניות לשיפור האיטום ולשמירה עליו לאורך זמן.

75 – 25 ₪ למ"ר

איטום בהתזה על הגג

מעבירים צינור מלמטה שדרכו מתיזים את חומר האיטום ישירות על הגג. השיטה הזו מומלצת לגגות עם שיפועים או שיש בהם הרבה דודי שמש שלא מאפשרים איטום מסוג אחר.

100 – 85 ₪ למ"ר

איטום במריחה על הגג

לרוב משתמשים בשיטה זו על גגות מרוצפים או משופעים שבהם יש ניקוז יעיל, שכן משתמשים בחומרים אקריליים שלא מחזיקים היטב בתנאי הצפה.

75 – 50 ₪ למ"ר

איטום עם יריעות PVC

אלו הן יריעות פלסטיק פשוטות שמתאימות לאיטום גגות ירוקים או גגות קלים. לא מלחימים אותן ופשוט מניחים אותן כפי שהן ומצמידים אותן למקומן.

100 – 60 ₪ למ"ר

איטום ביריעות ביטומניות

זוהי שיטת האיטום המומלצת ביותר, בה משתמשים ביריעות קשיחות כדי לאטום גגות בטון, רעפים או פח.

125 – 60 ₪ למ"ר

איטום עם חומרים ביטומניים משחתיים

עם חומרים אלו עושים לרוב תיקונים נקודתיים או איטום באזורים שבהם לא ניתן להלחים יריעות ביטומניות.

החל מ-500 ₪

איך לבחור בשיטת האיטום הנכונה לגג?

כאמור, אתם תוכלו לבחור בשיטת האיטום המתאימה לכם על פי מחירה ואיכותה, אך הבחירה שלכם תהיה מצומצמת כמובן על פי סוג הגג שאותו צריך לאטום. אז איך תדעו כיצד אוטמים את הגג שלכם? אנחנו שמחים לספק לכם את התשובה כבר עכשיו בעזרת המידע הבא שלפניכם.

איזה סוג של גג אוטמים

שיטות וחומרי האיטום המומלצים

איטום גגות רעפים בקרית אונו

רוב הבתים בעיר הם פרטיים ועם גגות רעפים, כמו בשכונות גני אילן או עבר הירדן. צריך לאטום רעפים כשהם נשברים או בשל כשלים באיטום הקיים שגורמים לנזילות.

בעזרת דבק אקרילי גמיש (למשל שרעף של טמבור) אוטמים סדקים ברעפים, ואילו גגות שלמים אפשר לאטום עם יריעות ביטומניות דקות שנדבקות ישירות לרעפים. אפשר להשתמש גם בחומרי איטום פולימריים משתחתיים שמתאימים לרעפים, כמו מולטיגג טרה קוטה.

איטום גגות אסבסט

אין הרבה גגות אסבסט בעיר, אך במקומות שבהם יש צריך לקבל אישורים מתאימים לפני ביצוע עבודות האיטום, משום שמדובר בחומר עם סיבים שמסוכנים מאוד לבריאות ויכולים להתפזר באוויר.

בדרך כלל מספיק לצבוע עם צבע אקרילי לבן ופשוט, אך לפעמים צריך להשתמש בחומר רציני יותר על בסיס פוליאוריטן, כמו סיקפלקס FC11.

איטום גגות מרוצפים בקרית אונו

אם אין שכבת איטום מתחת לרצפות, ניתן לפרק אותן ולאטום תחתיהן, וזו השיטה העדיפה. מנגד אפשר לאטום בין הרצפות בלבד מבלי להרים אותן.

אם לא מסירים את הרצפות, אפשר לאטום עם חומרים פוליאוריטניים גמישים, אך אם מסירים אותן אוטמים עם זפת ויריעות, ועל הדרך מוודאים שהניקוז יהיה יעיל ותקין ואף משפרים אותו.

איטום גגות קלים

ככל שלגג הקל יש יותר נקודות חיבור והברגות, כך צריך לאטום יותר חלקים בו.

בהתאם למיקום, סוג וגודל הגג, משתמשים בחומרים פוליאוריטניים, יריעות פלסטיק או יריעות ביטומניות. לעיתים משלבים כמה שיטות איטום יחדיו.

איטום גגות בטון

מים יכולים לחדור דרך בטון שלא אטום כמו שצריך. בניינים עם גגות בטון יש למשל בשכונות קיראון ורימון.

לאיטום בסיסי אפשר להסתפק בזפת, אך תמיד כדאי לשלב גם יריעות ביטומניות שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות יותר.

צריכים איטום דחוף? הזמינו קבלן איטום מעכשיו לעכשיו

הדיירים בדירה שהשכרתם מאיימים לעזוב אם לא תטפלו בנזילה כבר עכשיו? הקיר מתחיל להתפורר בעקבות גג דולף? הגג של המחסן שלכם לא מוכן לקראת הגשם שצפוי מחר? בכל אחד מהמקרים האלה תוכלו להזמין דרכנו חברת איטום גגות בקרית אונו מהיום להיום בכל יום ובכל שעה. אל תהססו וספרנו לנו איזה גג בדיוק אתם צריכים לאטום, ואנחנו נשלח אליכם איש איטום שיהיה אצלכם תוך שעה!

אוטמים גם בסופי שבוע ובחגים

אנחנו לא נחים עבורכם לרגע, ומספקים לכם שירותי איטום וזיפות גגות אפילו בזמן שכל קבלני האיטום האחרים נחים. המערכת שלנו להשוואת מחירים זמינה עבורכם 24/7, ואנחנו מספקים לכם המלצות על קבלני איטום בו במקום ובלי שתצטרכו לחכות, לא משנה באיזה יום מדובר – אפילו במהלך תקופת החגים או שישי-שבת.

אטמו בקיץ וקבלו הנחה משמעותית

אנחנו לא סתם מתחייבים למחירים זולים, אלא גם מקיימים. אם תזמינו איש איטום בקרית אונו דרכנו עוד לפני תחילת עונת הגשמים, תקבלו הנחה גדולה של עד 20% על עבודות האיטום הדרושים לכם. סיבה נוספת להזמין איטום בקיץ היא שבחורף – אחרי שכבר התחילו הגשמים – תצטרכו לחכות שהגג יתייבש לפני שניתן יהיה לאטום אותו. עקב כך תסבלו מנזילה שעלולה להחמיר ולהזיק לגג שלכם. כמו שאומרים – עדיף להיות חכם מאשר להצטער, אז עשו בחכמה והזמינו כבר עכשיו קבלן איטום מומלץ בזול.