לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות ברמת השרון

איטום גגות ברמת השרון ומניעת חדירת מים למבנים

חדירה של מים למבנה איננה עניין שאפשר להתעלם ממנו. מדובר בבעיה רצינית, שאם היא לא תטופל היא עלולה להשפיע במוקדם או במאוחר על כל המבנה. איטום גגות ברמת השרון נועד למנוע את החדירה ולהשיב את הגג למצבו הקודם. המומחים לאיטום של הראשון באיטום אמונים על איטום הגגות ויבצעו את מלאכת האיטום במהירות וביעילות. מה החשיבות של איטום הגג במבנה? מתי כדאי לבצע איטום של הגג? אילו סוגים של גגות קיימים ומה ההבדלים ביניהם? מהם סוגי האיטום הקיימים כיום? מהו טווח המחירים באיטום גגות? איך לבחור את קבלן האיטום האיכותי ביותר? תמצאו את התשובות כאן.


 איטום לגג ברמת השרון במחיר ללא תחרות!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
 איטום גגות עם 100% הצלחה
מבצע מיוחד לאיטום גג ברמת השרון לפונים דרך האתר
טיפול בנזילות מגגות רעפים וקירות - כולל איתור נזילות
לא יודעים איזה סוג איטום מתאים לגג שלכם?
בשביל זה יש לנו ייעוץ בחינם בבית הלקוח!

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום גגות ברמת השרון במחיר זול

החשיבות של איטום הגג ומתי כדאי לבצע אותו

החשיבות של איטום הגג טמונה בעובדה שכאשר הגג מבודד, נמנעות נזילות וחדירות בלתי רצויות של מים לתוך המבנה. הדבר נכון תמיד, ונכון על אחת כמה וכמה בעונת החורף. כאשר הגג לא אטום בצורה טובה, המים חודרים מהגג לתוך המבנה. התעלמות מהבעיה עלולה לגרום נזקים בטווח הארוך, שיצריכו השקעה מאסיבית בעבודות תיקון. עבודת איטום גגות בטון צריכה להתבצע בעונות שאין בהן גשם. כל גשם שיורד עלול לעכב את העבודה, ולכן רצוי להימנע מביצוע איטום גגות בעונה הגשומה. יחד עם זאת, הדבר אפשרי אם יש הפוגה ארוכה בגשמים.

סוגים שונים של גגות וההבדלים ביניהם

סוגי הגגות במדינת ישראל הם מגוונים. בשורות להלן נביא רשימה חלקית של סוגי גגות ומה ניתן לעשות על מנת לאטום אותם ביעילות.

גגות בטון: גגות בטון ללא ריצוף נפוצים ביותר, בעיקר בבתים משותפים או במבנים גדולים. גגות מהסוג הזה ניתן לאטום באמצעות זיפות גגות או באמצעות יריעות ביטומניות. זאת, כמובן, אחרי ביצוע התיקונים הנדרשים.

גגות בטון מרוצפים: ניתן לבצע איטום גגות מרוצפים ברמת השרון ללא הסרת המרצפות. זאת בתנאי שאין חדירה מאסיבית של מים. הבידוד מושג באמצעות חשיפת המרווחים בין המרצפות וביניהן לבין הפאנלים והחדרת חומר מבודד לתוכם. לחילופין ניתן להסיר את המרצפות, לאטום באמצעות זיפות או יריעות ביטומניות ולאחר מכן להחזיר את המרצפות.

גגות רעפים: הבידוד של גגות כאלה מחייב הסרת הרעפים, ביצוע תיקונים ואיטום. לרוב, יריעות ביטומניות הן השיטה העדיפה.

גגות קלים: גגות מחומרים קלים אינם מאפשרים זיפות. האופציה הקיימת היא התזה או מריחה של חומרי בידוד אקריליים.

בכל המקרים, לפני ביצוע האיטום, קבלן איטום גגות ברמת השרון יבצע תיקונים בגג, במטרה לאטום סדקים וחיבורים ולבדוק שהניקוז של המים בגג הוא יעיל.

מי צריך לממן את האיטום בגג המבנה ברמת השרון?

שאלת המימון של איטום גג ברמת השרון עולה כמעט בכל בית משותף. על פי החוק, מי שאמור לממן את מלאכת האיטום הם כלל הדיירים במבנה. זאת משום שבעיה בג עלולה להשפיע על כל המבנה. מנגד, איטום וזיפות גגות איננו עניין זול, וחשוב לחלק את העלות שלו בין כלל הדיירים. במבנים תעשייתיים, בעל הנכס מבצע את האיטום. אם חלקים במבנה נמצאים בבעלות פרטית, הבעלים הפרטיים ישתתפו בעלויות האיטום של הגג.

איטום גגות ברמת השרון – סוגי איטום שונים

תחום איטום הגגות הפך לאחד המקצועיים ביותר בתחום הבנייה. אם בעבר הלא רחוק הסוג היחיד של איטום היה הזיפות, הרי שכיום איש איטום ברמת השרון יכול להשתמש במגוון רחב של חומרי איטום בהתאמה לסוג הגג.

זיפות: איטום הגג באמצעות זיפות הוא, כאמור, הסוג הידוע והוותיק ביותר של איטום. זיפות מתאים בעיקר לאיטום גגות בטון ומתבצע אחרי עבודות תיקון הנעשות לפני הזיפות.

יריעות ביטומניות: איטום ביריעות ביטומניות מתאים לגגות בטון, גגות רעפים וגגות מרוצפים. האיטום מהסוג הזה מבוצע אחרי הסרת הרעפים או המקצפות, והשבה שלהם למקומם אחרי האיטום.

איטום באמצעות חומרים אקריליים: איטום כזה מתאים לגגות מרוצפים קטנים, גגות איסכורית או גגות פאנל. גם איטום כזה צריך להתבצע על ידי חברת איטום גגות ברמת השרון אחרי תיקונים וסתימת סדקים בגג.

מחיר איטום גגות ברמת השרון ומה משפיע עליו

מחירי איטום גגות עשויים להשתנות על פי כמה גורמים. בראש וראשונה, מה שמשפיע הוא סוג האיטום. מרכיב נוסף בקביעת המחיר הסופי של האיטום הוא גודל הגג והעבודה הנדרשת לפני ביצוע האיטום ואחריו – למשל הסרת מרצפות או רעפים והחזרה שלהם בתום האיטום. בטבלה להלן מפורטים מחירים לפי סוגי האיטום והחומרים השונים.

סוגי גגות

סוג האיטום

מחיר איטום

גג בטון מרוצף

איטום באמצעות רובה ללא הסרת המרצפות, איטום באמצעות יריעות ביטומניות אחרי הסרת המרצפות, זיפות גגות אחרי הסרת המרצפות

180 - 110 ₪ למ"ר

גג איסכורית

מריחה או התזה של חומר איטום אקרילי

100 - 70 ₪ למ"ר

איטום גגות רעפים ברמת השרון

הסרת רעפים וזיפות הגג או איטום באמצעות יריעות ביטומניות

300 - 80 ₪ למטר – תלוי בסוג הרעפים ובהיקף העבודה הנדרש

גג פאנל

התזה של חומר איטום פוליאריטני, הדבקת יריעות ביטומניות

110 - 40 ₪ למטר – בהתאם לגודל הגג, סוג האיטום והעבודה המקדימה

סוגי איטום ולאילו גגות הם מתאימים

סוג האיטום

לאיזה גג זה מתאים

מה לעשות לפני האיטום

זיפות גגות ברמת השרון

גגות בטון, גגות מרוצפים אחרי הסרת הריצוף

פינוי הגג מחפצים מיותרים, ניקוי יסודי של הגג וביצוע תיקונים במקומות שהם נדרשים.

יריעות ביטומניות

גגות בטון, איטום גגות רעפים, גגות פאנל

פינוי הגג, הסרת הרעפים, ניקוי יסודי של הגג, תיקונים שנדרשים בגג לפני האיטום.

חומרים אקריליים

גגות איסכורית, גגות פאנל, גגות מרוצפים ללא הסרת הריצוף

ניקוי הגג, תיקונים וחיזוק של נקודות החיבור השונות בגג.

למה חשוב למצוא קבלן איטום מקצועי ברמת השרון?

אחת הבעיות הנפוצות בתחום האיטום היא רמה מקצועית בלתי מספקת. מי שמעוניין לדאוג לכך שמלאכת האיטום תתבצע בצורה הטובה ביותר, חייב לבחור את קבלני האיטום הטובים ביותר. ההבדלים בין קבלן איטום איכותי לבין חאפרים למיניהם נוגעים לחמישה דברים:

1. אישורים: קבלנים מקצועיים מצוידים בכל האישורים הדרושים, כולל אישורים לעבודה בגובה.

2. חומרי איטום: קבלני איטום איכותיים ומנוסים משתמשים אך ורק בחומרי איטום תקניים ומאושרים.

3. אחריות: קבלנים מקצועיים מעניקים אחריות על העבודה שלהם. כמו כן, הם אומרים בצורה ברורה מה נדרש לצורך שמירה על האחריות. למשל – זיפות גגות מחייב סיוד הגג בכל שנה.

4. מוניטין: קבלנים מקצועיים הם גם בעלי מוניטין טוב והמלצות רבות. בדרך כלל, בחירת הקבלן לאיטום הגג מתבצעת אחרי קבלת המלצות.

5. רצינות: אנשי איטום מיומנים באים באופן אישי לבחון את הגג שאותו הם עומדים לאטום. מתן הצעת מחיר בלי לבחון את הגג תחילה, צריכה לכל הפחות לעורר תשומת לב.

קבלן מקצועי לאיטום גגות מגיע למבנה ובוחן בעצמו את הגג. הבדיקה נועדה לבחור את סוג האיטום המתאים ולראות את כמות העבודה הנדרשת בכדי לאטום את הגג בצורה טובה. בנוסף, המומחה לאיטום רואה בעצמו את הגג ואת הגודל שלו, ויכול להעריך את כמות העבודה והחומר שידרשו לביצוע האיטום.

אם יש לכם צורך בביצוע איטום גגות ברמת השרון במהירות, במיומנות ובאיכות הגבוהה ביותר, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כבר כעת והמומחים לאיטום של הראשון באיטום יחזרו אליכם בהקדם. הם יגיעו אליכם ויציעו לכם את אופן האיטום המתאים והנכון ביותר עבורכם ויבצעו את המלאכה על הצד הטוב ביותר.