לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גג איסכורית

הגשם התחיל וגג האיסכורית דולף? אטמו אותו!

איטום גג איסכורית זה דבר שלא מומלץ לחכות איתו עד החורף, במיוחד אם הגג מגן על מחסן מפני מי גשם. הדבר האחרון שאתם רוצים זה לגלות שיש במחסן שלכם הצפה או אפילו רטיבות קלה שתהרוס את הפריטים שאתם שומרים בו, ולכן מומלץ שתעשו זאת עוד בעונת הקיץ, לפני שיתחילו הגשמים הראשונים. כאן באתר הראשון באיטום תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר משתלמות וזולות מקבלני האיטום המומלצים ביותר בארץ, בעלי ניסיון של 15 שנים או יותר. אנחנו נשווה עבורכם בין המחירים שהם גובים ואתם תבחרו את הצעת המחיר שמתאימה לכם. תוך דקות ספורות תוכלו להזמין אליכם קבלן איטום מומלץ, וכל זאת בלחיצת כפתור או שיחת טלפון אחת.


איטום גג איזכורית במחיר הזול ביותר!
החל מ-50 ש"ח למ"ר
שירות מהיר, ומקצועי כולל אחריות
עובדים בכל הארץ

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום גג איסכורית

מה זה איסכורית ואיפה מתקינים אותה?

איסכורית זה פאנל מבודד שעשוי מברזל מגולוון או מתכת אחרת שחסינה בפני אש ואשר נבנית כמו חתיכות לגו – חלק זכר נכנס לחלק נקבה לצורך הרכבת הגג. החלקים מגיעים בעוביים שונים, על פי רמת הבידוד שלהם מפני חום וקור או רעש, והגג עצמו נחשב לחומר שמשמש לבנייה ירוקה ושמצריך הרבה פחות מאמץ וכוח אדם לצורך הרכבתו. אם אתם צריכים להוסיף במהירות גג למבנה שלכם בלי להרעיש יותר מדי לשכנים, איסכורית זה החומר המומלץ ביותר – ניתן להרכיב אותה על דירות גג, חניה, מחסנים, פרגולות ומבני תעשייה שונים. בנוסף אפשר להשתמש בו גם ליצירת גידור סביב אתרי בנייה או לצורך התקנת מחיצות.

 

יש כמה סוגים של איסכורית, ולפניכם הנפוצים ביותר:

סוג האיסכורית

מאפיינים של הגג

איסכורית אלפא

לוחות עם משקל נמוך ביחס לסוגים אחרים, ויש להם צורת הרכבה אסתטית ונעימה לעין

איסכורית דלתא

פרופילים חזקים מאוד שיכולים להחזיק עומס רב על אף העובי הד שלהם

איסכורית גלית

לוחות שעשויים מפלדה מעורגלת צבועה, בעלי משקל נמוך מאוד וחוזק רב

 

מה עושים כשיש נזילה מגג איסכורית?

אם עדיין יורד גשם, תצטרכו לחכות עד שהוא ייפסק. בינתיים תוכלו להניח דלי מתחת לנזילה ולעקוב אחריה כדי לבדוק שאין טפטוף גם ממקומות אחרים. כשהגשם ייפסק זה מה שעליכם לעשות:

זהו את מקור הנזילה: חפשו סימנים של מים ובדקו מה "המסלול" שהם עוברים מהגג עד שהם מגיעים לרצפה או לקירות.

חפשו נזקים על הגג: בחנו את הגג וחפשו סימנים לנזקים, למשל פח שהתכופף, השתחרר או ניזוק באופן כללי.

שימו דבק באופן זמני: אם מצאתם חור בגג, תוכלו להדביק עליו דבק נייר כדי לטפל בבעיה באופן זמני.

אטמו את הגג: כדי לטפל בנזילה כמו שצריך יש לאטום את הגג. בשביל זה תצטרכו ליצור קשר עם חברת איטום.

מנעו נזקים עתידיים: דאגו שלא תהיה פסולת על הגג, שהמרזבים יהיו נקיים ושלא יהיו ענפים מעצים שקרובים לגג ושיכולים לפגוע בו בעת רוחות חזקות.

איך מתבצע תיקון נזילות מגג איסכורית?

העבודה מתבצעת במספר שלבים:

1.מנקים את הגג: מסירים מהגג לכלוך ופסולת כדי לחפש את מקור הנזילה. אנחנו משתמשים בלחץ מים גבוה, כך שעל הדרך נוכל לראות בדיוק איפה נוזלים המים אחרי הניקיון.

2.אוטמים את הנזילה: משתמשים בסיליקון או בפוליאוריתן כדי לאטום את החריצים או הפתחים שדרכם נוזלים המים.

3.מחכים שחומר האיטום יתייבש: זה לוקח מספר שעות, אולם לפעמים צריך יהיה לחכות לילה שלם ולהשלים את העבודה למחרת.

4. בדיקת האיטום: מרטיבים שוב את הגג ומוודאים שהאיטום נעשה כמו שצריך. אם לא, חוזרים על פעולות האיטום או מיישמים שיטות תיקון מתקדמות יותר לגג. לעיתים צריך להחליף את הפח כולו.

חומרים לאיטום גג איסכורית

על אף שהחומר נחשב לאטום מפני מים, יכולה להתחיל נזילה מהמרווחים שבין חיבורי הלוחות או מחיבורי הברגים. איטום גג איסכורית מבודדת חשוב אף יותר, משום שהמים יחלחלו לשכבת הבידוד ויפגעו בה, מה שיצריך להחליף אותה עם הזמן. כדי לאטום גגות שכאלה משתמשים בחומרים משחתיים אקריליים, פולימרים או פוליאוריטניים, כשהאחרונים הם היקרים ביותר, אך גם העדיפים ביותר עבור העבודה. הסיבה לכך היא שבגגות מאיסכורית יש נקודות שבהם המים נאגרים, בעיקר עם הגג הורכב ללא שיפוע, והחומרים הפוליאוריטניים הם העמידים ביותר תחת תנאי מים עומדים.

איך מבצעים איטום גגות איסכורית?

לפני שמתחילים בעבודה, צריך לאתר את מוקדי הנזילות, לחזק את הברגים או להחליף אותם ולקבע היטב את הלוחות כדי לוודא שלא זזו ממקומם ועקב כך נגרמה הנזילה. אם הבעיה לא נפתרה, יש צורך לאטום את חיבורי הלוחות עם מסטיק פוליאוריטני ולאטום גם את חיבורי הברגים באותה שיטה. כמובן שאם יש קרע בגג, אוטמים אותו בפעולות איטום ראשוניות. לאחר מכן צריך לחכות 24 שעות עד שהחומר יתייבש, ואם מדובר בגג עבה, לעיתים צריך לחכות גם יום-יומיים נוספים.

 

לאחר מכן מתחילים בשלבי האיטום העיקריים:

· מתיזים חומר יסוד אפוקסי על הגג וממתינים לייבוש מלא שלו.

· אם צריך למרוח שכבה נוספת של חומר פוליאוריטני בין חיבורי הלוחות, עושים זאת ומחכים עד שיתייבש.

· אוטמים את כל הגג עם חומר פוליאוריטני בהתזה או במריחה, ומחכים 24 שעות לייבוש מלא.

· אוטמים פעם שנייה עם אותו חומר ומחכים לייבוש מלא, וכאן מסתיימת העבודה.

כמו שאתם מבינים, העבודה הזו לוקחת מספר ימים, ולכן מומלץ להתחיל אותה עוד לפני שיתחילו הגשמים – בעונת הקיץ. אם יתחיל לרדת גשם באמצע העבודה התהליך יידחה והגג שלכם לא יישאר אטום כמו שצריך.

כמה עולה איטום גגות איסכורית?

למרבה המזל, למרות זמן העבודה הארוך, מחיר איטום גג איסכורית הוא זול מאוד, במיוחד אם מתחשבים בעובדה שלרוב מדובר בגגות קטנים. לכל מ"ר תשלמו בסביבות 50-70 שקלים, בהתאם לעובי של שכבת החומר שבה צריך להשתמש. קבלן האיטום יידע אתכם מראש בנוגע למחיר עוד לפני שיתחיל את עבודתו ויסכם איתכם כמה בסופו של דבר תעלה כל העבודה.

כמה עולה תיקון גגון איסכורית?

מאחר שמדובר בסוג של גג קל, הוא מועד הרבה יותר לתקלות מאשר גגות אחרים שמשמשים לבנייה. מסיבות כאלה ואחרות עלולים להיווצר בו חורים שגורמים לדליפה ומצריכים איטום גגות מקצועי, ואילו במקרים אחרים צריך פשוט לתקן את השיפועים שלו. בעיות שכאלה לא ניתן לפתור בעזרת מריחת חומר איטום וזהו – זה דורש עבודה לא מעטה, ולעיתים צריך אפילו לפרק את הגג ולהתקין אותו מחדש. זה לא נפוץ יותר מדי, אך זו בהחלט אפשרות שצריך לקחת בחשבון כשישנה בעיה בגג האיסכורית. עלות התיקון יכולה לנוע בין 1,500-6,000 ₪, בהתאם לרמת העבודה הנדרשת.

שאלות ותשובות שכדאי לדעת

אם אתם רואים מים שמטפטפים מהתקרה ונאגרים ברצפה, זה סימן לכך שיש נזילה. אם הגג צמוד לקיר, יתכן שהנזילה תרטיב את הקיר ולא את הרצפה.
בדרך כלל אפשר לתקן את הנזילה ולאטום את הגג בלי שום בעיה, אך אם נגרם לו נזק חמור, תצטרכו להחליף אותו.
דאגו לנקות את הגג באופן קבוע מפסולת ולכלוך, דאגו שהמרזבים יהיו נקיים ומפונים גם כן מפסולת, וודאו שלא יהיה סביב הגג שום דבר שיוכל להזיק לו, כמו ענפים של עצים קרובים.
צריך לחכות שהגג יתייבש כדי שאפשר יהיה לאטום אותו. בינתיים תוכלו להניח דלי או גיגית מתחת לאזור הנזילה, וברגע שהסופה תחלוף צרו איתנו קשר ונגיע אליכם מיד.