לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גג פנל מבודד

גם פאנל מבודד צריך לקבל את איטום הולם

אז בניתם תקרה מפאנל מבודד וחשבתם שבכך הגנתם על השטח שלכם מפני מי הגשמים, אך האם זה אכן המצב? בתקופת החורף לפתע אתם עשויים להבחין בנזילות בין נקודות ההברגה של הפאנל, או שבמקרה של פאנל ישן – חורים שנוצרו בו – שמצריכים איטום גג פנל מבודד. אך אל דאגה, אנחנו כאן בשבילכם!

איטום גג בפנל מבודד במחיר הזול בישראל!
שירות בפריסה כלל ארצית
ייעוץ בחינם ללא התחייבות!

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9378-500

איטום גג פאנל מבודד


כאן באתר הראשון באיטום נשווה עבורכם בין מחירי קבלני האיטום המומלצים בארץ ונמצא לכם את העסקה המשתלמת ביותר שיש. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ואתם יכולים לפנות אלינו בכל יום – גם בסופי שבוע – בחינם וללא התחייבות. בעזרתנו תאטמו את הגג כמו שצריך ובו זמנית תשלמו כמה שפחות.

מה זה פנל מבודד ולמה חשוב לאטום אותו?

הגג הזה שייך לשיטת הבנייה הקלה, והוא למעשה פלטה גדולה מאלומיניום שעוזרת להגן על שטח או מבנה מפני גשמים ושמש. האלומיניום יעיל מאוד כחומר מבודד תרמי, ובין השכבות שלו יש ציפוי פוליסטירן שעוזר גם לנטרל רעשים, אך הבעיה עם אותם גגות היא שהם נוטים להינזק בקלות לאחר זמן מה, ועלולים להיווצר בהם חורים וסדקים, במיוחד בנקודות ההברגה. עוד לפני שזה קורה מומלץ לבצע איטום תקרה מפנל מבודד כדי להימנע מבעיות של נזילות חמורות.

דברים שחשוב לדעת על איטום גגות מפנל מבודד

בגגות מסוגים אחרים ניתן להשתמש בחומרים חמים, כמו זפת או יריעות להלחמה, אך במקרה של איטום גג פאנל אלומיניום מבודד החום עלול להזיק לחומר שממנו הוא עשוי, ולכן יש להימנע מכך. זה לא אומר שהחומרים שבהם ייעשה שימוש הם פחות טובים או יותר יקרים, אלא רק שאיש המקצוע שיגיע אליכם יציע לכם מבחר מצומצם של שיטות אטימה. אם קבלן האיטום מגיע כדי לעשות איטום נזילות מגג פנל מבודד ומציע להשתמש בחומרים שיוצרים חום, מומלץ מאוד שתשאלו אותו למה הוא בוחר לעשות זאת ומה תהיה ההשפעה של זה.

איך אוטמים גג פנל מבודד?

את העבודה הזו ניתן להשלים ב-2 שיטות עיקריות – האחת היא התזה של חומר איטום ישירות על הגג, כולל נקודות ההברגה, והשנייה היא הדבקה של יריעות ביטומניות או יריעות PVC. כמובן שניתן להשיג אטימה מוחלטת ויעילה עוד יותר על ידי שילוב שתי השיטות, אך לרוב זה נעשה לאחר זמן מסוים. למשל, ניתן להתיז חומר איטום על הגג כדי לספק לו שכבת הגנה ראשונית, ולאחר זמן מה, כשהוא מתקלף, ניתן לחדש אותו ועל הדרך ליישם יריעות.

אף על פי כן, לא כל עבודת איטום גג פח פנל מבודד תאפשר שימוש בשתי השיטות במקביל, וצריך להתחשב בשיפוע של הגג כדי לבחור בחומר המתאים ביותר עבורו. יחד עם זאת, אם עבר זמן רב מאז ביצוע האיטום האחרון, סביר להניח ששכבת האיטום כבר לא עוזרת בכלל ויש לקלף אותה לגמרי ולהחליף אותה בשכבה חדשה.

כמה עולה איטום גג מפנל מבודד?

לאיטום גגות שכאלה אין צורך לעשות שימוש בחומרים יקרים, כמו אלו שמיישמים על גגות בטון. לכן המחירים שניתן לצפות להם הם נמוכים יחסית, וזה לא משנה באיזו שיטה בוחרים לאטום את הגג. לפניכם שתי השיטות המקובלות לביצוע איטום פנל מבודד ומחיריהן.

 

איך אוטמים את הגג

כמה זה עולה

איטום עם יריעות ביטומניות נדבקות בעצמן

לא צריך להלחים את היריעות האלה, משמע לא נוצר נזק לגג

70 – 30 ₪ למ"ר

אטימה עם חומר פולימרי

איטום גגות מפנל מבודד בהתזה עם חומרים כמו מאסטר גג של פזקר

95 – 30 ₪ למ"ר