לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום לפני ריצוף

מתי עושים איטום לפני הנחת ריצוף?

אחת הצרות הגדולות ביותר לאחר שיפוץ או בנייה זה גילוי ליקויים שקשה מאוד לתקן במחיר זול, כשהליקוי הנפוץ ביותר בחדרי אמבטיה, במרפסות או בגגות הוא נזילה. כדי לתקן את הבעיה צריך לפרק את כל הריצוף, לכן איטום לפני ריצוף הוא שלב שאסור לוותר עליו בשום מחיר. לשם כך עליכם להזמין קבלן איטום מומלץ, וכאן באתר הראשון באיטום תוכלו לקבל את הצעות מחיר משתלמות מקבלני האיטום המנוסים ביותר בתחום. אתם רק צריכים להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו, ואנחנו נמצא לכם קבלן איטום זול ואמין במחיר שמתאים לכם.

איטום לפני ריצוף במחיר הזול בישראל!
אחריות על כל עבודה דרכנו
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר לפי תקן
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו: 055-9378-500

איטום לפני ריצוף

הכנת איטום גג קיים לפני ריצוף

אל תחשבו שקבלן איטום יגיע אליכם, יאטום עם חומר לבחירתו וכאן תסתיים העבודה – יש צורך לבצע עבודות הכנה לפני האיטום עצמו, ואם לא עושים אותן כמו שצריך, הגג שלכם לא יהיה אטום כלל.

· מרזבים ושיפועים – איטום גג לפני ריצוף מצריך מכם קודם כל לוודא שמערכת המרזבים תהיה מעל לריצוף, ושהניקוז אל המרזבים יהיה בשיפוע לכיוונם. כדי לדאוג שלא יחדרו מים אל מתחת לריצוף ויישארו שם, יש להתקין קולטן דו מפלסי, שכיום נחשב לסטנדרט שאי אפשר לוותר עליו. הקוטר המינימלי של המרזב צריך להיות 110 מ"מ, וצריך להתחשב גם בכך לפני שמתקינים את הריצוף.

· בידוד – כשיוצרים את שיפועי הגג מתקינים גם את הבידוד התרמי, ואל תחשבו שאין בו צורך, משום שבטון קל לא מספיק כדי לבודד חום או קור ביעילות. יש צורך לפחות בקלקר בגבהים שונים או בחומרים מתקדמים יותר לצורך בידוד.

· טיפול בכרכוב – צריך לדאוג שהחלק העליון יהיה בשיפוע לכיוון הגג, לעשות בליטה קטנה לכיוון הגג ומתחתיה ליצור אף מים, שהוא חריץ רצוף שירחיק את המים מהכרכוב. באופן כללי, החלק העליון של הכרכוב צריך להיות עשוי מחומר טרומי, מה שישמש כאף מים גם כן. בין מישור הגג לכרכוב צריך לייצר מפגש מטיט עם פולימרים לחיזוק, שיהיה בצורת משולש קעור בגודל 50 על 50 מ"מ.

לאחר שמסיימים את כל שלבי העבודה האלה, איטום גגות לפני ריצוף מצריך רק את האיטום עצמו ואת בדיקת יעילותו על ידי הצפה של הגג. אם ההכנה לא נעשתה כמו שצריך, בשלב בדיקת ההצפה יחשפו הליקויים.

חומרי איטום מרפסת לפני ריצוף

הבחירה הנפוצה ביותר לאיטום מרפסת היא יריעות ביטומניות מסוג SBS בעובי 4-5 מ"מ – ככל שהיריעות עבות יותר, כך האיטום יעיל יותר. תחילה צריך למרוח שכבת פריימר או יסוד, מחכים שתתייבש ואחר כך מלחימים את היריעות. במקום החלמה ניתן גם לבצע הדבקה עם WINSEAL. איטום מרפסות פתוחות לפני ריצוף לא מסתיים כאן, שכן יש צורך לאטום בין היריעות לקירות עם חומר מסטיק סמיך. לפניכם כמה חומרים נפוצים שבהם משתמשים קבלני איטום מומלצים:

שם החומר

תיאור החומר

אלסטופז – פזקר בע"מ

חומר ביטומני משחתי שניתן למרוח או להתיז

אקווה טק – ביטום בע"מ

חומר פוליאוריטני ידידותי לסביבה על בסיס מים למריחה על בטון לפני ריצוף

ביטוגום – ביטום בע"מ

יריעות ביטומניות ששובחו בפולימר גומי SBS

מסטיגום ספיד – ביטום בע"מ

חומר ביטומני משחתי דו רכיבי שמתייבש מהר, שמשתמשים בו כשעושים איטום מרפסת שמש לפני ריצוף

ביטומסטיק – ביטום בע"מ

מסטיק ביטומני אלסטי שאפשר למרוח או להתיז

מסטיגום 10 – ביטום בע"מ

חומר ביטומני משחתי שמיועד ליישום תחת ריצוף במרפסות קטנות


 

חומרי איטום אמבטיה לפני ריצוף

לפני שמשתמשים בחומרי האיטום צריך לנקות את השטח, לכסות את הצנרת הקיימת בעזרת רולקות בטון, לבטל קצוות חדים בפינות החדר וליצור רצפה אגנית. לאחר מכן, איטום מקלחת לפני ריצוף יתבצע עם חומר ביטומני, כשלעיתים ניתן להשתמש גם בחומר צמנטי או אקרילי. צריך למרוח את החומר בשתי שכבות כדי לאטום את הרצפה בצורה מוחלטת. רק אחרי שהחומר מתייבש אפשר להתחיל לרצף. לפניכם שני חומרים ביטומניים נפוצים שבהם משתמשים קבלי איטום מומלצים.

שם החומר

תיאור החומר

אלסטופז 2000 – פזקר בע"מ

חומר משחתי ביטומני שמשובח בפולימר אלסטומרי – ניתן ליישם אותו בהתזה ממכונה או בהברשה

הידרומסטיק – שרפון / טמבור בע"מ

חומר ביטומני משחתי שמיועד ליישום תחת ריצוף בחללים רטובים