לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום ממד

איטום ממד מקצועי: לא מתפשרים על הבטיחות שלכם!

הממד שלכם הוא החדר המוגן ביותר בבית ועליו לעמוד בכל תרחיש, בייחוד לאור המצב הביטחוני בישראל. לצורך בנייתו תידרשו להזמין קבלן איטום ממ"ד מקצועי ומנוסה, המבצע את האיטום לחדר לאחר שלב ההקמה. האיטום מיושם בין החדר לבין קירותיו של הבית, בקירות חדר הממ"ד עצמו, בגג המבנה ובכל החיבורים הנוספים שלו. מטרת איטום הממ"ד היא כפולה: גם כדי להגן מפני גשמים, רוחות ונוזלים וגם להגנה מפני מפגעים חיצוניים מסוכנים כמו שריפה או חדירת רעלים מהאוויר. זקוקים לאוטם מוסמך או לבדיקת איטום מהימנה? בחברת הראשון באיטום תוכלו למצוא קבלני איטום ממדים מקצועיים ויסודיים, במחירים משתלמים במיוחד.

איטום ממד מפני נזילות ומפגעים חיצוניים
איטום ממ"ד בשיטות מתקדמות ובטוחות
מחיר הכי זול - בהתחייבות!
שימוש בחומרים איכותיים בלבד
שירות בפריסה כלל ארצית
ייעוץ בחינם ע"י קבלן איטום מוסמך

לייעוץ והצעת מחיר הרימו אלינו טלפון:
 055-9378-500
 
איטום ממד מפני נזילות ודליפות

כיצד מבצעים איטום ממד איכותי?

קיימות מספר טכניקות לאיטום המרחב המוגן, כאשר שיטות איטום מוצלחות כוללות זיפות, מריחת חומר פוליאוריטני או ביטומני משחתיים והתקנת לוחות קלקר. האיטום מתחיל להתבצע כבר לאחר יציקת הבטון ויצירת שלד החדר. קיימת הקפדה בכל איטום ממד, על שימוש בחומרי איטום גמישים בחלקו העליון של המבנה. הסיבה לכך היא על מנת להסתגל לשינויים ולתזוזות שמתרחשים בקרקע , באופן שלא יערער את הקירות או הגג והתקרה ויגרום לליקויים באיטום. 

כיצד אוטמים את צנרת המזגן, המים ויתר מערכות החדר המוגן?

בכפוף להנחיות החוק, בכל איטום מרחב מוגן מבצעים איטום יסודי גם כלפי מערכות הפועלות בתוך המרחב המוגן – חיבור לתשתית מים ואינסטלציה, תעלות מיזוג, חיווט לרשת האינטרנט והכבלים וכד". מערכות אלו מתחברות מהקו המרכזי של הבית ולכן מצריכות תעלות, פירים וחורים במבנה, מה שכמובן מבטל את האיטום. לשם כך יבוצע איטום מעברי צנרת וכבלים MCT לממ"ד, שמטרתו לספק מיגון מעברים מוחלט על פי הנחיות פיקוד העורף.

מערכת איטום MCT מצריכה קידוח יהלום בקיר הממ"ד, שדרכו תועבר המערכת (הצינור, התעלה, הכבל וכד"). נהוג לגרז את דפנות המערכת מבפנים כדי שהעברת המערכת תתבצע בצורה חלקה וחופשית. בסיום, סותמים את הפתח שנקדח באטמי מילוי ייחודיים ומחזקים את הברגים שלהם עד לאיטום מלא.

בדיקת תקינות לאיטום הממד

כמו בתרגיל כניסה למקלטים או פינוי במצב של רעידת אדמה, חשוב להיות מוכנים גם לכניסה למרחב המוגן במצב חירום. לשם כך, עליכם לדעת בוודאות שהחדר שמיש ולבצע בדיקת איטום ממד לדלת הכניסה, החלון ויתר הפתחים הקיימים. את הבדיקה יבצעו קבלני המבנה מיד עם סיום הבנייה של החדר, אך חשוב שתבדקו אותה גם בעצמכם, בייחוד כשאתם רוכשים בית שאיננו חדש מהקבלן. נציין גם, שללא תעודת איטום מטעם קבלן האיטום וקבלן הבנייה של המבנה, לא יתקבל אליו טופס 4. תוכלו לבצע בדיקה עצמאית קצרה כדי להבין האם יש צורך להזמין איש איטום מקצועי: הכניסו מישהו מטעמכם לתוך הממד בדלת סגורה ואורות כבויים. אדם העומד מבחוץ יאיר על פתחי הדלת או החלון עם פנס. אם האדם שנמצא בפנים מבחין באור הפנס שחודר פנימה לתוך המרחב הקיים, מדובר בבעיית איטום ויש להזמין גורם מקצועי.

האם לאיטום הממ"ד קיימת תקופת אחריות?

בדרך כלל כשמדובר בהקמת ממד חדש, מי שביצע את עבודת האיטום יוכל להגיע בהמשך אם נדרש לכך, במסגרת תקופת האחריות. אם מדובר על איטום קירות ממד או איטום גג הממד בדירה ישנה שכבר אין עליה אחריות, תוכלו לבחור קבלן איטום מקצועי מטעמכם. במצב זה, נשמח להיות הבחירה שלכם. אנו מקפידים על הגעה בהתרעה קצרה, בודקים היטב את האיטום הקיים ומתקנים ליקויים במידת הצורך. בסיום נעניק לכם אחריות מלאה על ביצוע עבודות איטום מכל הסוגים