לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום מרזבים

איטום מרזבים – התכוננו לגשמים כבר עכשיו!

איטום ייסודי למרזבים הוא אחת הפעולות החשובות, שדיירים בבתים פרטיים ובנייני מגורים חייבים לבצע, בעיקר לקראת החורף. קבלני איטום מנוסים של הראשון באיטום אמונים על איטום צינורות הובלה של מים מהתקרה של המבנה והלאה ממנו. איטום מרזבים מקצועי מונע חדירה של מים לבתים או לחללים נוספים במבנה. מהו בעצם איטום מרזבים? מתי כדאי לשכור את השירותים של קבלן איטום מרזבים? מהם חומרי האיטום הפופולאריים ביותר? איך מבצעים איטום מרזבים? מהו המחיר של איטום מרזבים איכותי?

איטום מרזבים במחיר הזול בישראל
אוטמים מרזב ביעילות עם שרוול אפוקסי 
אחריות על כל העבודה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
 

להצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500
 
איטום מרזבים עם חומרים איכותיים

מה זה איטום מרזב ולמה זה חשוב?

המרזב הוא צינור הניקוז של המים שאחראי למניעת הצטברות שלהם על גג המבנה או במקומות רגישים אחרים. עבודות איטום עוזרות בשמירה על השלמות שלהם ומונע דליפה של המים לאורך הדרך הארוכה שהמים עוברים, מהגג ועד לצנרת המים המרכזית.

קבלן איטום מרזבים והתפקיד שלו

אחת הבעיות המתעוררת בבניינים ישנים ובמקומות שבהם הניקוז של המים במרזבים איננו יעיל היא הצטברות של מים בנקודות שונות. ההצטברות יכולה להתרחש הן על הגג והן לאורך נקודות במרזב שמהן המים דולפים החוצה. קבלן איטום מרזבים מזהה את נקודות החולשה של המרזב ואת הדליפות ומבצע איטום בהתאמה לסוג המרזב. איטום מרזב פנימי במבנה הוא איטום של מרזב שנבנה בתוך קירות הבית. לרוב, הצורך במקרים כאלה הוא בביצוע איטום מרזב בטון, באופן שיאפשר את הזרימה של המים והלכלוך במורד המרזב בצורה חלקה. כאשר מדובר בנושא איטום מרזבים גג המבנה הוא המקום הראשון שיש צורך להתייחס אליו. זאת כיוון שזרימה תקינה של מים על גג המבנה עצמו מאפשרת להם להגיע בצורה מסודרת למרזב, ובאמצעותו לרדת לקרקע.

אילו סוגי איטום קיימים?

? איטום מרזב פח – איטום שכזה צריך להתבצע באמצעות החומרים המתאימים. מדובר במרזב שהחומר ממנו הוא עשוי רגיש, ובמקרה של הזנחה נוצרים בו סדקים וחורים.

? איטום מרזב מבפנים עם שרוול אפוקסי - איטום מהסוג הזה מגיע למעשה לכל הנקודות הרגישות במרזב ומונע במידה רבה את העבודה הסיזיפית של גילוי החורים והסדקים במרזב והאיטום שלהם בצורה פרטנית.

בחירה נכונה ומושכלת של חומר לאיטום היא הצעד הראשון בפעולה שנועדה לשפר את הזרימה של מים שעלולים להצטבר על הגג ולחלחל ממנו לתוך החללים הפנימיים במבנה. איטום צינור מרזב הוא לרוב חלק מפעולה נרחבת יותר של שיפוצים, סתימת סדקים, זיפות גג וציפוי או חיפוי קירות חיצוניים, המתבצעות בדרך כלל בו זמנית.

איך מתבצע איטום מרזב מבפנים עם שרוול אפוקסי

השרוול האפוקסי מצופה בדבק אפוקסי מצדו החיצוני, ואותו אנחנו מחדירים לתוך הצינור. כשהוא בפנים אנחנו מנפחי אותו, והוא אוטם את הצינור על ידי היצמדות לקירותיו הפנימיים והדבקת האפוקסי. אחרי שהאפוקסי מתייבש מוציאים את השרוול והמרזב אטום.

איך לבחור חומרים לאיטום מרזב פנימי וחיצוני?

אחרי שהסברנו את החיוניות והחשיבות של איטום מרזבים, חשוב להקדיש תשומת לב לנושא של חומרי איטום מתאימים. את החומרים שבאמצעותם ניתן לבצע את המלאכה, צריכים לבחור קבלני איטום מנוסים. החומרים חייבים להתאים לסוג המרזב ולחומר שממנו הוא עשוי, ולהתחבר אליו בצורה מושלמת.

איך אוטמים מרזבים – ביצוע האיטום בפועל

ביצוע האיטום של מרזבים הוא מלאכה מקצועית הדורשת מיומנות וניסיון. יש מקרים שבהם אפשר לבצע את האיטום בצורה פרטנית – כלומר גילוי החורים והסדקים ואיטום שלהם. במקרים אחרים, מתבצע האיטום באמצעות שרוול המוחדר לתוך המרזב, ויוצר למעשה את האיטום הנדרש מבפנים. לשאלה איך לאטום מרזב אין תשובה אחידה, ואופן האיטום תלוי במידה רבה במצב השטח, בסוג המרזב ובמידת הנגישות של אנשי המקצוע לחלקים השונים שלו. התהליך יכול להימשך מספר שעות או אפילו יותר, בהתאם למצב בשטח.

איך מבצעים איטום מרזב פנימי

אופן הטיפול במרזב ישתנה בהתאם לבעיה שהתגלתה בו, אולם בדרך כלל כדאי לטפל בו בעזרת שרוול אפוקסי, וזאת מאחר שהמרזב אינו חשוף. חשוב עם זאת לבדוק היטב את מצב הסדקים והנזילה מהמרזב, מכיוון שבמקרים מסוימים איטום שכזה לא יעזור, וצריך יהיה להחליף את החלק הבעייתי במרזב או אף את כולו.

כמה עולה לאטום מרזבים?

לרוב, המלאכה של האיטום היא מורכבת, ודורשת ניסיון משמעותי בתחום. מרבית אנשי איטום גובים עבור איטום מרזבים מחיר שיכול לנוע בין 800 ₪ לבין 1,800 ₪. המחיר הוא פונקציה של סוג החומר שבו נעשה שימוש, הכמות של החומר והמאמץ שאנשי המקצוע הקדישו במטרה להשלים א מלאכת האיטום.

אם יש לכם בבניין מרזבים דולפים או בעייתיים, זה המקום הנכון והמתאים ביותר עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת עם קבלני איטום מומלצים של הראשון באיטום. הם יחזרו אליכם בהקדם, ילמדו את הבעיה ויציעו לכם את הפתרון המתאים ביותר, שייתן לכם עוד שנים רבות של שקט.


שאלות ותשובות

המרזב הוא האלמנט שמסייע למנוע ממים להיאגר על הגג ומכוון אותם לנקודת ניקוז ייעודית. בלעדיו אתם תתמודדו עם שלל בעיות רטיבות ומשחיקה מהירה של הגג.
בדרך כלל הגורם הוא סתימה, ולכן חשוב מאוד לנקות את המרזב באופן קבוע ולפנות ממנו פסולת ועלים.
אחת השיטות היעילות והמומלצות ביותר לאיטום המרזב היא בעזרת שרוול אפוקסי.
המחיר נע בין 800-1,800 שח, בהתאם לסוג המרזב ואופן האיטום שנדרש עבורו.