לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום רצפה


איטום רצפה מעל או מתחת לריצוף

מאיזו סיבה יכולה להיאגר רטיבות מתחת לרצפות, מה עושים כדי לאטום את הרצפה, באילו חומרים משתמשים וכמה אמור לעלות השירות כשעושים איטום בזול? המשיכו לקרוא וגלו את הכול.

אפילו אם הבית שלכם מבוטח נגד הצפות, הדבר האחרון שאתם רוצים להתמודד איתו זה רטיבות מתחת לרצפות. במקרה שכזה יהיה צורך לפרק ולהחליף אותן, אך ניתן למנוע זאת כל עוד אוטמים את הרצפה בזמן. עם זאת, אנחנו בטוחים שאתם רוצים לחסוך כמה שיותר כסף באיטום, וכאן בפורטל הראשון באיטום נעזור לכם לעשות זאת בלי שתצטרכו להתפשר על איכות העבודה. קבלני האיטום שלנו מתמחים בכל סוגי עבודות האיטום, לרבות איטום רצפה תלויה, איטום לרצפות מרתפים, איטום ריצוף חצר ועוד, ואתם רק צריכים לבחור את הצעת המחיר שמתאימה לכם מקבלני האיטום המומלצים והמנוסים ביותר בארץ.

איטום ריצוף פנים וחוץ כולל הכל
איטום אחרי הנחת מרצפות החל מ-80 ש"ח למ"ר
מחיר הכי זול ומשתלם בארץ - בהתחייבות!
קבלני איטום מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
איטום רצפה בחדרי הבית, במקלחת, במרטף ועוד 
שירות בפריסה ארצית רחבה 


לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9378-500

איטום רצפה בזול

מה גורם לרטיבות מתחת לרצפות?

כשמדובר ברצפה שבתוך הבית, הגורם הראשון שצריך לחשוד בו הוא בעיה בצנרת. כל פגם קטן שגורם לדליפת מים מהצנרת עלול להוביל במהרה להופעת שלולית מתחת לרצפות, והדרך היחידה של המים לצאת משם היא על ידי חלחול אל תוך הטיח, ומשם הם יכולים להגיע גם לקירות ולגרום לרטיבות בקירות. זה נפוץ בעיקר בבתים שבהם יש צנרת ישנה שעשויה מברזל, או בתים שבהם לא נעשה איטום רצפת מקלחון כמו שצריך ולאורך הזמן המים נאגרו מתחת למקלחון.

עם זאת, גם בדירות חדשות יכולה להיווצר רטיבות מתחת לרצפות, אלא שבמקרה שלהן זה יהיה לרוב לא בגלל צנרת ישנה, אלא עקב סדקים בקירות החיצוניים של הבית. בבניינים שממוקמים ליד הים למשל, המלח שבאוויר גורם לקורוזיה בברזל שבתוך הבטון, מה שמוביל לסדקים שדרכם יכולים לחדור מי גשמים.

כמובן שגם הצפה בבית יכולה לגרום לרטיבות לחלחל אל מתחת לרצפות, אך כל עוד דואגים לעשות איטום על גבי ריצוף מבעוד מועד או אפילו לבצע איטום לפני ריצוף, אפשר למנוע נזק רציני שיצריך פירוק של האריחים ואיטום תחתם מחדש.

באזורים חיצוניים, כמו במרפסת או בגג למשל, הרטיבות יכולה להיגרם בעקבות מי גשמים. אם לא בוצע איטום רצפה במרפסת כמו שצריך עוד בשלב הבנייה ובה בעת ישנה בעיה בניקוז שבמרפסת שלכם – אתם תסבלו מרטיבות שיהיה צריך לטפל בה.

איך עושים איטום לריצוף?

אם חשבתם שכדי לאטום ריצוף כמו שצריך חייב לפרק את הרצפות, אנחנו נפתיע אתכם ונגלה לכם שיש 3 דרכים שונות לביצוע עבודות איטום בתחום זה – לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות משלה, וקבלן איטום מומלץ מטעמנו יוכל לעזור לכם לבחור את האחת היעילה והזולה ביותר במקרה שלכם:

איטום ריצוף פנים בין החריצים – האפשרות הזו היא הזולה ביותר והיא מסייעת למנוע חדירה של רטיבות דרך חריצי הרצפות. עם זאת, אם כבר קיימת רטיבות מתחת לריצוף, אי אפשר להשתמש בה לפתירת הבעיה.

איטום על ריצוף קיים – איטום שכזה נחשב לשיטת איטום מתקדמת שמומלצת בעיקר לחללים חיצוניים, למשל כשאוטמים ריצוף במרפסות או גגות. עם זאת, כמו במקרה של השיטה הקודמת, גם כאן לא מדובר בטיפול ברטיבות שכבר קיימת מתחת לריצוף. יש לציין ששכבת האיטום עשויה להפעיל משקל על הרצפה ואף להגביהה אותה, וצריך לוודא שהתוספת הזו תעמוד בתקנים ההנדסיים של השטח שאותו אוטמים.

איטום מתחת לריצוף – כאן למעשה עושים עבודת איטום קומפלט על ידי פירוק הרצפות, יישום חומרי איטום ולבסוף ריצוף מחדש. אמנם מחיר איטום רצפה בשיטה זו הוא יקר, בין היתר עקב הצורך בביצוע חציבות, הזמנת אריחי ריצוף חדשים, עבודת הריצוף עצמה ופינוי הפסולת, אך זהו הפתרון היעיל ביותר ולעיתים אי אפשר להימנע ממנו.

שימו לב שכשניגשים לאטום רצפה, לעיתים לא מספיק רק לאטום את הריצוף עצמו. אם מדובר ברצפה של חדר מקלחת למשל צריך לוודא גם כי איטום מחסום רצפה נעשה כהלכה – אם לא, אתם תסבלו מרטיבות מתחת לרצפות בעקבות גריפת מים ולא תבינו למה.

חומרים מומלצים לאיטום מרצפות

יש מאות סוגים של חומרי איטום שונים, וכל אחד מתאים לסוג אחר של עבודה. אם מעניין אתכם לדעת אילו חומרים מתאימים למטרת איטום רצפה, לפניכם רשימה חלקית של חומרים שעליהם אנחנו ממליצים:

חומרים שמתאימים לאיטום ריצוף

פירוט ושימושים נוספים

היפרדסמו T של פולידן טכנולוגיות בע"מ

חומר איטום פוליאוריטני שקוף נוזלי שמתאים גם לעבודות איטום רצפת בטון.

ננו סיל של NTSI

סילר חדשני על בסיס ננו-מולקולות שמתאים לריצוף אבן ושיש, וכן לתשתיות מינרליות.

אלסטומיקס מהיר ייבוש של פזקר בע"מ

חומר ביטומני דו רכיבי שמתייבש מהר ומתאים בעיקר לצורך איטום רצפה במקלחת ומבנים תת קרקעיים.

MS פולימר סופר 8 של שרפון / טמבור בע"מ

דבק גמיש שמשמש בין היתר גם להדבקת פנלים, כחומר בידוד ולאיטום בין חריצי ריצוף.

אלסטופז 2000 של פזקר בע"מ

חומר משחתי ביטומני מושבח בפולימר אלסטומרי שמתאים לעבודות איטום רצפת מרתף או חדרים לחים (למשל לעבודות איטום בחדרי אמבטיה).

רובה אפוקסית של שרפון / טמבור בע"מ

חומר שמשמש לאיטום חריצים ברצפות – אותו יש לערבב עם בי.גי.רובה אפוקסית לקבלת אפקט האטימה.

הידרומסטיק של שרפון / טמבור בע"מ

חומר ביטומני משחתי שמשמש לעבודות איטום ריצוף חדרים רטובים (מתחת לריצוף), מבנים תת קרקעיים, מרפסות ועוד... 

כמה עולה לאטום רצפה?

באופן כללי, איטום בסיסי לרצפות אמור לעלות לכם בסביבות 80-100 שקלים למ"ר, אך זאת כל עוד מדובר בעבודה פשוטה שלא כוללת פירוק של הריצוף. במקרה שאכן צריך לפרק רצפות, לאטום ולהתקין ריצוף מחדש, המחיר יכול לנוע בין 600-900 שקלים למ"ר. למקרים של איטום אחרי הנחת מרצפות בעזרת רובה בלבד המחיר יכול להיות זול מאוד, והוא מתחיל ב-30 שקלים למ"ר, אך אם יש צורך להסיר רובה קיימת וליישם רובה מחדש, העלות יכולה להגיע גם ל-100 שקלים למ"ר. אתם מוזמנים לעיין בכל מחירי האיטום המעודכנים כאן