לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות באשדוד

איתור נזילות באשדוד – בלי הרס וללא בלגן

איך ניתן לאתר נזילה שנמצאת מאחורי קיר או מתחת לרצפה ולאדמה, כמה עולה איתור נזילות באשדוד והאם המחיר לאיתור כולל גם את עלות תיקון הנזילה? יש לנו את כל התשובות בשבילכם, והן כאן לפניכם.

כשיש נזילה סמויה, מדובר בבעיה רצינית שקשה מאוד לעלות עליה בלי ציוד מתקדם. אתם אולי תצליחו לשמוע את הנזילה, לראות סימנים שמעידים עליה כמו עובש או התקלפות צבע בקירות, ובמקרה חמור תוכלו אף לראות אותה עולה מהרצפה ותקבלו חשבון מים גבוה מאוד. אך עד שלא תזמינו את חברת הראשון באיטום לא תצליחו לאתר איפה היא נמצאת בדיוק. איתור נזילות מים באשדוד זה לא אתגר גדול עבורנו, כשאנחנו גם מטפלים בנזילה מבלי לגרום להרס בסביבתה. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, קבלו הצעת מחיר לאיתור הנזילה ולטיפול בה, ונוכל להיות אצלכם עוד היום.

איתור נזילות מים באשדוד - ללא הרס!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות בשיטות יעילות
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500
 
איתור נזילות מים באשדוד במחיר הוגן

משתמשים בשלל כלים לאיתור הנזילה

נזילה יכולה להתרחש בכל אזור בבית או מחוצה לו. איש איטום מומלץ צריך לדעת כיצד לבחור את השיטה הנכונה לאיתור נזילה, בהתאם למיקומה, וזאת על מנת שיוכל לזהות את מיקומה במידת דיוק מרבית. לדוגמה, בתוך הבית נבחר לרוב לבצע איתור נזילות באשדוד במצלמה טרמית, בעוד שבגינה יעזרו לנו יותר ציוד אקוסטי וגז לזיהוי נזילות. חשוב לציין שאף לא אחת מהשיטות האלה מצריכה מאיתנו לשבור קירות, רצפות או אפילו לחפור באדמה לצורך זיהוי הנזילה. פתיחת גישה לצינור נעשית אך ורק לאחר האיתור, ובאופן נקודתי בלבד לצורך תיקון הנזילה.

אצלנו תזכו למחיר משתלם על איתור רטיבות באשדוד

אנחנו תמיד מעדיפים לבחור בשיטה הזולה ביותר האפשרית לצורך איתור הרטיבות והנזילה, הן כדי לחסוך לכם במחיר והן על מנת לחסוך לעצמנו בזמן – כדי שנוכל לטפל בנזילה כמה שיותר מהר וביעילות. השיטה הזולה והמהירה ביותר לאיתור מקור הרטיבות היא בעזרת מצלמה טרמית, שמחירה הוא כ-800 ₪. בחצר נצטרך להשתמש בציוד אקוסטי וגז, כששיטות איתור אלה עולות החל מ-1,300 שקל. השיטה היקרה ביותר לאיתור הנזילה היא בעזרת מצלמה עם סיב אופטי, והיא עולה כ-1,800 ₪.

לא רק מאתרים את הנזילה – גם מתקנים אותה

איתור הנזילה זה רק השלב הראשון בתהליך, ואחריו מגיע גם התיקון. ביחס לאיתור, עלות התיקון תהיה מזערית ולא תדרוש מכם הוצאה גדולה כל כך. אם בדיקת רטיבות באשדוד על ידי מומחים לאיתור נזילות אמורה לעלות לכם כ-800 ₪ למשל, התיקון עצמו יעלה לכם החל מ-200 ₪, כך שבסופו של דבר המחיר הכולל שתשלמו יהיה בסביבות 1,000-1,300 ₪. חשוב לציין שאסור לדחות טיפול בנזילה, מכיוון שככל שיאגרו עוד ועוד מים, כך ייווצרו יותר נזקים שיצריכו תיקונים מתקדמים ויקרים יותר.