לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בצנרת

איתור נזילות בצנרת גלויה או סמויה כולל תיקון

האם איתור נזילות בצנרת יכול להיעשות באופן עצמאי וללא עזרה מקצועית, ואם כן – מתי צריך להזמין איש מקצוע לצורך איתור מדויק ותיקון נזילה? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות לשאלות החשובות האלה.

כשלחץ המים יורד או אם לפתע יש הצטברות מוזרה ולא ברורה של נוזלים באחד מקירות הבית או מתחת לרצפות, הדבר הראשון שצריך לחשוד בו הוא נזילה בצנרת. הנזילה יכולה להתרחש בגלל כשל בצנרת או התפוצצות של צינור, וצריך יהיה לבצע איתור נזילות בצנרת כדי למצוא את הנקודה הבעייתית ולתקן אותה כמה שיותר מהר. אנחנו בחברת הראשון באיטום מומחים בכל נושא שמצריך איטום ותיקון, ונוכל לבצע עבורכם בדיקת ותיקון צנרת במחיר זול ומשתלם – החל מ-1,300 שקלים כולל אחריות על העבודה. הרימו אלינו טלפון וקבלו הצעת מחיר משתלמת כבר עכשיו, ללא התחייבות!

 

איתור נזילות בצנרת במחיר זול ומשתלם!
שימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות מים
תיקון נזילות ללא הרס ע"י מומחה לטיפול בנזילות
איתור נזילה סמויה או גלויה בצנרת
אחריות על כל עבודה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
055-9378-500

איתור נזילות צנרת במחיר זול

5 שיטות איתור נזילות בצנרת מים

עוד לפני שנגיע אליכם תוכלו לבדוק האם אכן יש לכם נזילה בעזרת אחת מהשיטות הבאות. הן יעזרו לכם להבין האם יש נזילה ואם כן, מה האזור הכללי שלה ולפעמים אפילו מה האזור המדויק שלה.

1. בדיקה בשעון המים – סגרו את כל הברזים בבית, ודאו שלא עובד שום מכשיר חשמלי שצורך מים (מכונת כביסה או מדיח למשל), סגרו את השיבר הראשי בשעון המים שמחוץ לבית וחכו 5 דקות. לאחר מכן פתחו את השיבר ובדקו האם השעון מסתובב. אם כן, זה סימן לכך שיש נזילה.

2. גילוי נזילה בצנרת בחצר – אם יש אזור מסוים בחצר שלכם שבו גדל יותר דשא מאשר באחרים, זה סימן לכך שיש יותר מים תחתיו, משמע ככל הנראה יש צינור שהתפוצץ שם. ייתכן אפילו שתראו שלולית אם המים הצליחו לצאת מעלה. כמובן ששיטה זו יעילה רק בקיץ ולא בחורף, כשדשא יכול לגדול באזור מסוים גם בגלל שלולית של מי גשמים.

3. בדיקת צנרת גלויה לאיתור נזילות מים בחנו את הצינורות הגלויים שמתחת לכיורים או מאחורי האסלה וגעו בהם כדי לוודא שהם לא רטובים. בדקו גם האם יש שלוליות מתחת לכיורים, סביב האמבטיה או האסלה או מתחת למדיח הכלים או מכונת הכביסה. אם כן, זה סימן לכך שיש שם נזילה.

4. בדיקת ניאגרה עם צבע מאכל – טפטפו כמה טיפות של צבע מאכל לתוך הניאגרה של כל אסלה בבית ובדקו אחרי כמה דקות האם מופיע הצבע בתוך האסלה בלי שהורדתם את המים. אם כן, זה סימן לכך שצריך לבצע תיקון בצנרת הניאגרה.

5. סימנים לנזילות בקירות – הסימנים הברורים הם שינויי צבע בקירות, בועות אוויר בטפטים או בצבע וריח מעופש שמסמל על לחות.

איך עושים בדיקת נזילה בצנרת באופן מקצועי?

בניגוד לשיטות הביתיות, שיכולות לספק תוצאות שאינן חד משמעיות ושלא באמת יכולות לתאר לנו איפה בדיוק נמצאת נזילה בצינור סמוי, השיטות שבהן אנו עוסקים מאפשרות לגלות איפה הנזילה בדיוק ואפילו מה רמת חומרתה. אנחנו עושים זאת בכמה דרכים, כשהעיקרית היא איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית – מחממים את המים שבצינורות ואז ניתן לראות אותם ממש בבירור במצלמה מיוחדת שקולטת חום. כך רואים איפה יש הצטברות של מים, שתתבטא ככתם אדום-צהוב במצלמה.

שיטה אחרת של איתור נזילות בצנרת היא בעזרת בדיקת לחץ, כשבה מחברים שעון לחץ לכמה מצינורות הדירה ובודקים איפה יורד הלחץ. כך ניתן להבין באיזה חלק בצנרת יש בעיה, ולפעמים שיטה זו תהיה מקדימה לשיטת המצלמה התרמית, בהתאם לגודל הדירה או אם לא יודעים מראש באיזה חלק בבית יכולה להיות הנזילה.