לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות ברחובות

איתור נזילות ברחובות כולל תיקון – עבודה מהירה, מדויקת ואסתטית

איך מאתרים נזילות נסתרות, אילו קשיים עלולים לצוץ בתהליך, איך מתגברים עליהם וכמה עולה איתור נזילות ברחובות כולל תיקון? כל התשובות מחכות לכם כאן.

כשיש נזילה בצינור חשוף, אין כל בעיה למצוא אותה ולראות אותה. אך מה עושים במקרה שהצינור נמצא מאחורי קירות, מתחת לרצפות או עמוק בתוך האדמה? כיום יש לא מעט דרכים לאתר ולזהות גם נזילות שכאלה, אך הטריק הוא לעשות את זה ברמת דיוק גבוהה ככל הניתן, זאת על מנת שלא לגרום להרס מיותר בזמן פתיחת הגישה לצינור וביצוע התיקון הנדרש. דרך חברת הראשון באיטום תוכלו להזמין שירותי איתור נזילות מים ברחובות, כשאנחנו גם נוכל לדאוג לתיקון הנזילה במקור שהתגלה, ונעשה זאת ברמת דיוק גבוהה וללא בלגן מיותר. רק הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר ואנחנו כבר נהיה בדרך אליכם – עוד היום!

איתור נזילות מים ברחובות - 100% הצלחה!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איתור נזילות מים ברחובות

מה מחפשים כשמנסים לאתר נזילה?

הדבר החשוב ביותר להבין זה מה מקור הנזילה. אמנם הסימנים של הנזילה עלולים להופיע על שטח נרחב, אך החלק שצריך לתקן הוא אזור נקודתי בצינור, וזה למעשה מה שמעניין אותנו לחפש ולמצוא. הנזילה יכולה להיות מתפרצת, כשהיא תגרום לרטיבות להתפשט תוך זמן קצר, או קטנה, ובה למעשה הרטיבות תצטבר לאורך זמן ובאופן שיקשה מאוד על הזיהוי הראשוני של אזור הנזילה. כך או כך איתור רטיבות ברחובות יסייע למומחים באיתור ותיקון נזילות להתמקד באזור שבו צריך לחפש את הנזילה, אולם נידרש למצוא את הכשל בצינור באופן נקודתי, ואת זה אנחנו עושים עם מכשור מיוחד כמו מצלמה תרמית.

איך להתגבר על קשיים באיתור הנזילה?

על הנייר, איתור נזילות ברחובות במצלמה טרמית נשמע כמו דבר פשוט מאוד. מכוונים את המצלמה לאזור הנזילה ורואים בבירור את המקור שלה. אך מה קורה כשהנזילה נמצאת עמוק מתחת לאדמה לחה? במקרה שכזה מצלמה תרמית לא תראה לנו את מה שנחפש, ואז צריך לשלוף ציוד אחר ואף לעשות שימוש בכמה שיטות יחדיו כדי להתמקד על אזור הנזילה באופן מדויק. אנחנו עושים את זה עם ציוד אקוסטי ועם גז, שיחדיו מסייעים לנו לגלות איפה בדיוק נמצאת הנזילה ואיפה צריך לטפל בה.

מבצעים את התיקון על המקום

אחרי שסיימנו עם בדיקת רטיבות ברחובות וברגע שזיהינו את מקור הנזילה באופן מדויק, ניתן כבר להתחיל בתיקון, ועדיף שלא להתמהמה, לכן נעשה זאת מיד. אם אנחנו נאלץ לשבור את הקיר, נעשה זאת באופן נקודתי בלבד לפי אזור הנזילה, ואם הצינור נמצא מתחת לריצוף, נצטרך רק להרים רצפה אחת כדי לטפל בבעיה. כך או כך, כל תיקון כזה שנבצע ייעשה ללא הרס ובאופן אסתטי. כל זה יחדיו – איתור נזילות וגם התיקון – יעלה לכם בין 800-1,800 ₪, בהתאם למיקום הנזילה ושיטת האיתור שנדרשנו לבצע כדי לזהות את מיקומה המדויק.